Страница 5 от 11 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 163

Media Player Xtreamer

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #61

    Re:Xtreamer медия плеър

    Не е популярен защото не се продава масово. Май само в Плесио и то на завишена цена.
    Предполагам, че ако беше на цената, на която се продава навън /200 лева/ щеше да убие всичките Диви, Миви и Зинуели.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #62

    Re:Xtreamer медия плеър

    Какво да ти кажа , напълно съм съгласен с теб !Нямам коментар за цената в БГ , но то май всичко друго е така !

  4. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #63

    Re:Xtreamer медия плеър

    Като ви чете човек последните постове и аха-аха да си купи един Екстриймър ... Само че защо не кажете какви са проблемите при него, да не забравяме, че е с RealTek RTD1283 и пак от тайванците зависи основната поддръжка. Не е лошо да се прочете и какво сте писали и в предните си постове. Малко ценови сравнения с Дива:

    1. Diva FullHD - 285 лв. с кабел HDMI и WiFi USB 11n в комплекта
    2. Xtreamer - споменахте ~240 лв. с доставката без кабел (а донгъл?)

    Е, кое му е толкова изгодното на Екстриймъра? А хубавото може би е поддръжката му на вътрешен 2.5" HDD max. 500Gb ?

    А поддържа ли реално DD TrueHD и DTS-HD MA passtrough ? Ами напишете малко информация от последните медийни тестове които сте направили (Civica;-), че ако съдя за това което сте писали преди, той е по-зле от Дивата като поддръжка. Само не си мислете че нещо се заяждам, просто и аз исках да си взема Екстриймър като втори плеър, но след кратък размисъл си взех Дива и искам да разбера да не би да съм сбъркал в избора си, пък и тези дето се чудят какво да си вземат нека да са наясно, знаете че вече лудницата е пълна с предлагането на плеъри (е, не в БГ де :-).


  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #64

    Re:Xtreamer медия плеър

    Засега не поддържа реално HD звук , но се работело по-въпроса / каквото и да значи това / и обещанията са с новия фирм и sdk3 до нова година да стане .Донгъл си има / идва с него / , hdmi кабел се купува допълнително / доскоро и Дивата нямаше в коплекта /.Поддържа вътрешен хард макс 500 ГБ , защото като излезе на пазара това беше най-големия хард 2,5" към момента !Аз когато исках такъв плеър в БГ нямаше никакъв избор / освен попкорн , но цената беше .... / и затова взех този , като най-евтин , а дивата излезе сравнително скоро на пазара у нас !И аз искам втори плеър , но май няма да е с чип на Реалтек , може би Novatron iamm ntd29 ,с чип Сигма 8653 , но през януари , може би !
    Музика - mp3 , flac , dts свири без проблем !
    Филми - предимно гледам на него HD рипове , досега не е имало филм да не тръгне заедно с субове
    Приложения - интернет радио работи , youtube работи

    Весела Коледа !

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #65

    Re:Xtreamer медия плеър

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    И аз искам втори плеър , но май няма да е с чип на Реалтек , може би Novatron iamm ntd29 ,с чип Сигма 8653 , но през януари , може би !
    Весела Коледа !
    Защо със Сигма8653? Не е ли по-добре 8655 (по-нов) като на WD TV Live ?

  7. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #66

    Re:Xtreamer медия плеър

    Sigma 8653/8655 не са с Макровижън поддръжка и оттам последствията за плейване на защитените дискове.

    @civica -> добре де, като са техни версии, не следват ли и основните хардуерните спецификации на основните 8652/8654 процесори или нямат нищо общо ?

    Колегата е обяснил по-долу разликите и е дал линкове.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #67

    Re:Xtreamer медия плеър

    Не е тука мястото за обсъждане на тези чипове , но не съм съгласен с написаното от колегата Hell !Основните чипове са SMP 8652 и SMP 8654 , всичко друго са техни версии : http://realmagic.com/Products/select...tion_guide.pdf !
    Novatron имат лиценз за плейване на двд дискове от външен усб двд плеър !
    Non-Macrovision Version се отнася за 8653/8655 , иначе имат много общо с 8652/8654 !http://www.sigmadesigns.com/Products...tion_guide.pdf

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #68

    Re:Xtreamer медия плеър

    Аз затова съм написал 'на цената, на която се продава навън", а тя е 99 евро с WiFi адаптер с антена. Това е 40% по-ниско от Diva-та.
    Друг е въпроса, че при вариант с 500GB диск и HDMI кабел цените се им се изравняват.
    Честно казано аз Дивата не я вклЍчвам много в сметките защото нямам реални наблЍдения. В началото четох доста за AC Ryan и доста негативни неща се чуха. Може и да са го оправили.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    24
    #69

    Re:Xtreamer медия плеър

    Здравейте, честито Рождество Христово и пожелания за весел новогодишен празник
    Относно плеъра въпреки непълната поддръжка на ХД аудио според мен за сега този плеър върши всичко друго което е дадено като спецификации.
    Никога не съм имал проблем, освен при файлове със няколко аудио стриима един от които е ДТС , получава се асинхрон между видео и аудио.
    Лекува се лесно, просто оставям само ДТС стрийма и се оправя, относно видео контейнери и формати не съм имал проблеми, а повярвайте ми с WDTV имах много..
    Определено съм доволен от плеъра.
    Гложди ме от известно време насам любопитството към един друг продукт с Интелски чипсет, който е доста интересен и скъп, но е с едно поколение напред поне от Рилтек и Сигма, Интел са решили да вдигнат летвата доста високо. Този пазар явно ще се развива...


  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #70

    Re:Xtreamer медия плеър

    Колега , в интерес на истината плеъра с чип на Интел е по-евтин / засега ,на пазара в Европа / от Попкорн С-200 с чип на Сигма !И аз го следя , но докато не почнат продажбите и се направят първите тестове има доста неясни моменти !То с всичко ново е така , но след време всичко си идва на мястото !Този пазар е наводнен от подобни плеъри , но доста от тях са имитации и няма никаква софтуерна поддръжка и в някои случаи си остават лъскава кутия пълна с електроника , която не става за нищо !

    В Е С Е Л О П О С Р Е Щ А Н Е НА Н О В А Т А 2 0 1 0 !

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    24
    #71

    Re:Xtreamer медия плеър

    Не бих казал, че е по- евтин...
    пуканка с 200 299 дорара
    ххххххххххххх 299 евро

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #72

    Re:Xtreamer медия плеър

    Ако има фенове на този плеър и се притесняват от шума на вентилатора /но според мен това не е проблем /, вече има официално пасивно двустранно охлаждане :http://shop.xtreamer.net/products/Xt...er-Cooler.html !

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #73

    Re:Xtreamer медия плеър

    За феновете на този плеър - излезе новия фирм 2.2 ! Очаква се скоро ? SDK 3.0 , в процес на разработка е !

  17. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #74

    Re:Xtreamer медия плеър

    Какви са отзивите за него? Да знам дали да го слагам на един мой човек, който купи моя плеър.

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #75

    Re:Xtreamer медия плеър

    Има някои нови работи и някой друг фиксиран бъг , но по добре виж в техния форум ! Аз само давам инфо , щото се разделих с моя , но мога пак да си взема , ако оправят HD аудиото , силно се надявам , но кога ще стане ....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 11 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 09-12-11, 10:46
  2. WD HD Media Player
    От katalino във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 5
    Последно: 09-08-10, 18:07
  3. Отговори: 2
    Последно: 17-05-10, 19:53
  4. Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.
    От MrMyr във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 13-08-07, 17:34
  5. MEDIA PLAYER-SUB
    От Ivoo във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 18-12-03, 23:28

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе