Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 50 от 118 ПърваПърва ... 40484950515260100 ... ПоследноПоследно
Резултати от 736 до 750 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #736

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Не съм убеден, че ще ти върви всичко мрежата. Според мен доста от по-тежките 1080р рипове ще ти насичат.

  2.  
     
  3. VID
    VID е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    21
    #737

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    До 4-5 GB файлове вървят добре поне при мен,по големите насичат.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    21
    #738

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от kirretto
    На въпросите ти за Дивата отговорите навсякъде са: да.
    .
    след твоя съвет попрочетох малко да за дивата- май-май няма ДТС 5.1 . Друго което ми се наби, че има 30 различни FW, които са доста бъгави или полу-несъвместими с Дивата.
    Пък и все си милслех, че пиша в темата за помощ при избора на мултимедиен плейър - а не в темата можеш да четеш - оправя се ( пък и имаш гоогле преводач ).
    Та на въпроса с моя 1 пост от тази тема. Можеше проста да кажете, че за тези пари има други кутйки които могат повече ( или не могат ) До колкото разбрах и ти можеш да четеш и ако разбираш можеше да споделиш твоите наблюдения от описанието на плейърите на които дадох линк. Или ако не си в толкова в час - просто си кажи или не пиши.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1319838720[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Не съм убеден, че ще ти върви всичко мрежата. Според мен доста от по-тежките 1080р рипове ще ти насичат.
    И аз, но тук вече ще се ползва диска. ( който ще си го взема по-нататък )



    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1319825166[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от kirretto
    Е, как другояче да ти отговоря, пък и мога ли вместо теб да преценя дали една стока си струва да платиш определени пари за нея или не? Пък и ако си тези , дето не разбират какви тогава възможности търсиш и как точно смяташ да ги ползваш? Ако търсиш най-доброто ще трябва да си приготвиш значително по-голяма сума; най-ефтиното пък ще е на по-ниска цена, но едва ли ще ти свърши тази работа. Техническата част мисля, че я уточнихме вече.

    На въпросите ти за Дивата отговорите навсякъде са: да.

    Защо просто не побликувахте това изказване в началото на темата и просто нямаше да има 53 страници от нея

    То опрости нещата тотално

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #739

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от Vasilevv
    .
    след твоя съвет попрочетох малко да за дивата- май-май няма ДТС 5.1 . Друго което ми се наби, че има 30 различни FW, които са доста бъгави или полу-несъвместими с Дивата.
    Пък и все си милслех, че пиша в темата за помощ при избора на мултимедиен плейър - а не в темата можеш да четеш - оправя се ( пък и имаш гоогле преводач ).
    Та на въпроса с моя 1 пост от тази тема. Можеше проста да кажете, че за тези пари има други кутйки които могат повече ( или не могат ) До колкото разбрах и ти можеш да четеш и ако разбираш можеше да споделиш твоите наблюдения от описанието на плейърите на които дадох линк. Или ако не си в толкова в час - просто си кажи или не пиши.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1319845920[/time]_________________________________________________

    И аз, но тук вече ще се ползва диска. ( който ще си го взема по-нататък )



    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1319832360[/time]_________________________________________________


    Защо просто не побликувахте това изказване в началото на темата и просто нямаше да има 53 страници от нея

    То опрости нещата тотално
    Това не смятам да го коментирам. Един съвет само - ако действително се определящ като от незнаещите, вземи и наистина попрочети, ама не между редовете. И като си задаваш техническите въпроси и после сам си отговаряш, гледай да ги формулираш правилно и точно, а не едно за крака, друго за глава. Много арогантни сте станали питащите - хем на..ран, хем голям. А и аз не те съветвам конкретно за Дива, за мен лично най-предпочитани са NMT плейърите.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    21
    #740

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    "Това не смятам да го коментирам" - И аз не бих могъл


    Доклокото разбирам от това което ми казваш, да се ограмотя и след това ще си отговоря сам на въпросите ми. Та пак питам. За кой е тази тема тогава и защо този съвет не е в началото на този форум??? Ако е за незнащи - съвет да станещ знаещ. Ако си знаещ - няма какво да правиш в форума.
    Или може би след като се изучиш, ще задаваш по-компететни въпроси и ние ще ти отговрим така - "вземи и наистина попрочети, ама не между редовете. И като си задаваш техническите въпроси и после сам си отговаряш"
    Ха, някой да вижда иронията от това изказване в тази тема?!?

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #741

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Вземи си HIMedia 600 A от Футеко, има всичко което ти е необходимо и идва до 250 BGN.
    http://www.futeko.com/browse.php?cat=mp

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    21
    #742

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    А съпорт? FW упгрейд?

  10. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #743

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Някои знае ли дали Diva с Realtek - 1073DD+ поддържа DTS-HD Master Audio/Dolby TrueHD 5.1 или 7.1 аудио ?




  11. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #744

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    @antovasilev - поддържат се основните HD аудио формати. Справка -> сайта на ACRyan и Playon!HD.

  12. Member Аватара на ronnie72
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    171
    #745

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Това "чудо" - Sumvision Cyclone Micro 2+, плейва ли нормално филми до 12-15 GB и субтитри на кирилица? DTS поддържа ли? Благодаря предварително. :rolleyes:

  13. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #746

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от Hell
    @antovasilev - поддържат се основните HD аудио формати. Справка -> сайта на ACRyan и Playon!HD.
    А кои плеар би ми препоръчал които да поддържа изброените HD формати , може и да е без място за вграждане на хард диск тъи като имам външен 2тв които мисля да ползвам - цена не повече от 350лв.Разбира се да има лан и торент.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #747

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Popcorn Hour A-200, може би най-доброто съотношение цена/функционалност за момента.Продава се в BG с 12м.гаранция. Успех.

  16. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #748

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    @antovasilev - е, нали съм написал, че Дива /PlayOn!HD/ с 1073DD+ поддържа тези HD аудио формати (нарекъл съм ги основни, защото те са такива). Всички нови версии на Realtek чипсетите от средата на 2010 г. насам поддържат тези формати. Изборът на плеър е твое решение, защото всички поддържат това, което ти искаш.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    226
    #749

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    С нетърпрние очаквам премиерата на новата пуканка А300 в БГ , и въпреки всичко ще бъда поставен пред не лек избор . А300 или dune h1 или HiMedia 900B - 3D. Dune е малко по стар модел но за сметка на това с много добри отзиви , помагайте

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    226
    #750

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Никой ли няма да даде мнение по моя въпрос помагайте .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе