Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 49 от 118 ПърваПърва ... 3947484950515999 ... ПоследноПоследно
Резултати от 721 до 735 от общо 1760

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #721

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Вземи си някакъв плеър, пускай SBS mkv 3D релийзи.
    И без това е много вероятно след 5-6 3D филма да ти писне и поне ще си имаш нещо да гледаш HD видео.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    104
    #722

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Засега само плеарите със Сигма процесор подържат 3Д доколкото знам реалтек нямат излязъл толкова мощен чип също и за да се гледа 3Д HDMI изхода на плеара трябва да е версия 1.4

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #723

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    И Сигма нямат такъв чип. Чака се.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    66
    #724

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от tchefo
    Засега само плеарите със Сигма процесор подържат 3Д доколкото знам реалтек нямат излязъл толкова мощен чип също и за да се гледа 3Д HDMI изхода на плеара трябва да е версия 1.4
    Realtek 1186 е 750Mhz /HDMI 1.4, 3D/

    Manufacturer Chipset Family Launch Date Model Clock MHZ LAN Audio Notes
    Realtek '6' Series 2011-10 1186 750 10/100/1000 DTS, DD, DTSMA, TrueHD HDMI 1.4 + 3D. Dual boot Android.

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    5
    #725

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Това по-горе е вярно , но трябва да се уточни за какво 3Д става въпрос . Ако е 3Д блу-рей исо не става , засега , но и при Сигма има проблеми с новия чип .

  7. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #726

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Това е така , но и колко 3Д филма на блу-рей има , които да си заслужават .

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    34
    #727

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .


  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #728

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    С какъв процесор е този новия Live?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    26
    #729

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    според
    http://www.iboum.com/pr/wdtvlive11.php е Sigma 8670
    Лично за мен това е отличен избор като цена качество,надявам се да сигнализиря някой като се появи тук.В Англия цената му беше под 200 лв надявам се и тук да е така

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    21
    #730

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Здравейте.

    Харесал съм си този модели http://reset.bg/catalog/28/2801/2801104/ ; http://reset.bg/catalog/28/2801/2801112/. Можете ли да ми кажете кои от двата е по-добър и дали си заслужават парите? Ако не, да препоръчате друг до тези пари. Това е максимума което мога да дам.

    Благодаря предварително.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    21
    #731

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Надявам се някой да ми даде съвет преди моделите да остареят морално

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #732

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от Vasilevv
    Надявам се някой да ми даде съвет преди моделите да остареят морално
    Привет. Сещаш се, че вероятната причина за това е, че просто никой все още не е ползвал тези модели или ако някой ги ползва, то просто не е в състояние да ти отговори. На пръв поглед изглеждат добри, особено външния вид на този от втория линк. Вероятно чиповете им са на Realtek, които принципно леко отстъпват на тези от Sigma. Понеже явно са сравнително нови модели, а и по принцип за Asus не съм убеден колко ще е добра поддръжката. А инак - щом си писал във форума то значи имаш интернет, а щом няма кой тук да ти отговори по тези ти въпроси - по-добре ползвай търсачка и евентуално преводачка. Успех.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #733

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    За Asus O!Play HD2 в техния форум имаше много оплаквания, аз затова и не го взех. По добре си вземи Diva-та с новия процесор 1073 DDC+, директно от вносителя.http://shop.topdigital.bg/index.php?...d=244&mod=1055
    И двата изпозват един процесор, Дивата има огромен форум тук,взаимстващи се ъпдейти с други плеари и т.н.Ако се заинтересуваш, може да си намериш и плеар с по-новите процесори 1185,1186 даже и от UK идват за около 200-350 BGN.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    21
    #734

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Благодаря за отговорите.
    Но възникнаха нови . Може ли Дивата да плейва директно от домашния ми комп? т.е. да си избера файл и да го пусна да го чете от плеъра по мрежата. И дали има ДТС?

    Цитат Първоначално публикувано от kirretto
    Привет. Сещаш се, че вероятната причина за това е, че просто никой все още не е ползвал тези модели или ако някой ги ползва, то просто не е в състояние да ти отговори. На пръв поглед изглеждат добри, особено външния вид на този от втория линк. Вероятно чиповете им са на Realtek, които принципно леко отстъпват на тези от Sigma. Понеже явно са сравнително нови модели, а и по принцип за Asus не съм убеден колко ще е добра поддръжката. А инак - щом си писал във форума то значи имаш интернет, а щом няма кой тук да ти отговори по тези ти въпроси - по-добре ползвай търсачка и евентуално преводачка. Успех.
    Благодаря . Но въпроса беше дали по възможности/пари си заслужава, защото едно е четеш някакви данни - друго е да разбираш :P, аз съм от тези които неразбират

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #735

    Re:Помощ при избор на мултимедиен плейър .

    Цитат Първоначално публикувано от Vasilevv
    Благодаря за отговорите.
    Но възникнаха нови . Може ли Дивата да плейва директно от домашния ми комп? т.е. да си избера файл и да го пусна да го чете от плеъра по мрежата. И дали има ДТС?


    Благодаря . Но въпроса беше дали по възможности/пари си заслужава, защото едно е четеш някакви данни - друго е да разбираш :P, аз съм от тези които неразбират
    Е, как другояче да ти отговоря, пък и мога ли вместо теб да преценя дали една стока си струва да платиш определени пари за нея или не? Пък и ако си тези , дето не разбират какви тогава възможности търсиш и как точно смяташ да ги ползваш? Ако търсиш най-доброто ще трябва да си приготвиш значително по-голяма сума; най-ефтиното пък ще е на по-ниска цена, но едва ли ще ти свърши тази работа. Техническата част мисля, че я уточнихме вече.

    На въпросите ти за Дивата отговорите навсякъде са: да.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 49 от 118 ПърваПърва ... 3947484950515999 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 01:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 11:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 01:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 13:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 12:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе