Страница 15 от 34 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 509

Media Player - Hyundai (всички модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #211

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Май не са го мисли да се охлажда ефективно

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #212

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Наистина не са го мислили явно да работи по 6,7 (минимум) часа в топло помещение-че то не може да се пипа плеърчето-но поне след като работи стабилно на стойката-не виждам проблем !Все пак аз обаче ще го комбинирам с 1 блу рей плеър от по-висок клас,който да се справя с двд и блу рей аудиото,а Хюндайя ще се използва само за гледане на МКВ-та ,та да не загрява до степен разтопяване на пастмасата

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #213

    Re:Hyundai Light HMB-L110


  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    93
    #214

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Някой вече да е шляпнал новия фирм?
    При мен с него ми насича DVD по WiFi още докато е студен плеъра. Странно, че след като го оставих 4-5 минути и спря да насича.
    Друго, с този формат 16/9 Fullscreen като се разхождам по менютата и размера им се увеличава или намалява също както автоформата на телевизора ми (Philips). даже първо помислих, че е от него, но до сега със стария фърм нямаше такова форматиране.
    И субтитрите ми се сториха вече бели а не сивкави....

  6. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #215

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Цитат Първоначално публикувано от Стоян
    Някой вече да е шляпнал новия фирм?
    При мен с него ми насича DVD по WiFi още докато е студен плеъра. Странно, че след като го оставих 4-5 минути и спря да насича.
    Друго, с този формат 16/9 Fullscreen като се разхождам по менютата и размера им се увеличава или намалява също както автоформата на телевизора ми (Philips). даже първо помислих, че е от него, но до сега със стария фърм нямаше такова форматиране.
    И субтитрите ми се сториха вече бели а не сивкави....
    Не разбрах, доволен ли си от подобренията ?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    93
    #216

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Ами те не са толкова много.
    За новата икона е ясно. Субтитрите наистина ми се виждат по-бели в сравнение с предишния фирм и това е много добре. С този формат 16:9 Fullscreen обаче някак не мога да привикна да ми зумва различните подпрозорци в менюто. Може би е въпрос на свикване, но за сега съм го забил на стандартния 16:9. Новите функции на бутона Goto не са ми много ясни, и не съм ги използвал.
    След един "студен" рестарт на устройството вече нямам споменатия проблем с насичането, явно нещо го е тормозило веднага след ъпдейта.
    Така, че да, като цяло доволен съм от новия фирм.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на darkwaterbg
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    33
    #217

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Някой да има проблем с субтитрите на това чудо. Проблема се изразява в това, че когато имената на филма и субтитрите са по-дълги последните не се показват. Като се орежи името и субтитрите всичко си заспива.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    89
    #218

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Поясни какво имаш предвид под "по-дълги" - над колко символа не се показват, защото при мен не съм забелязал проблем.

    Пробвах новия ъпдейт - при мен работи нормално.

  11. Junior Member Аватара на darkwaterbg
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    33
    #219

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Ми проблема се оказа, че не е в плеара, а в Nero media home 4. За съжаление няма как да тествам с MyiHome например, защото не е при мен „подарък е за баща ми”. Като направя допълнителните тестове ще пиша отново.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    93
    #220

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    ново проблемче..
    на плеърчето пускам предимно dvd филми, като всеки филм (всичките му файлове и папки) е направен като iso файл.
    От известно време обаче, на едно и също филмче (и то най-гледаното) при опит да го пусна ми изписва "грешен файл".
    Ако сменя името на iso файла филма се пуска за 1-2 пъти и пак ми изписва така. Някакви идеи?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    21
    #221

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    и аз го имам тоз проблем но на едно MKV The.Pillars.of.the.Earth и то само на релиса от АРЕНАТА става дума за 1 и 2 сер. а от Замунда същтите два еризода вървът без проблем ( грешен фаил) но на компа катоги пусна нямт проблем претполагам че от кодаците скоитое рипнат в АРЕНАТА

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #222

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Ице,вземи да се ограмотиш малко,че постовете ти са чудовищно написани.Простимо е ,ако си келт,маор или от Хонолулу.

  16. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #223

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished
    Ице,вземи да се ограмотиш малко,че постовете ти са чудовищно написани.Простимо е ,ако си келт,маор или от Хонолулу.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    21
    #224

    Re:Hyundai Light HMB-L110


  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    42
    #225

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Имам следният въпрос. Цифровият изход на аудиото е настроен на SPDIF-RAW, от усилвателя излиза звук само ако е ДТС или ДД.
    Ако е МП3 или ААС трябва да го сменя на SPDIF-LPCM, за да изкара звук. Това нормално ли е? На ДВД-то не съм имал такъв проблем от цифровия изход.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 34 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 07:33
  2. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  3. Media Player - DIVA (всички модели)
    От kod във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 2807
    Последно: 07-12-20, 20:35
  4. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 21-02-19, 23:38
  5. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе