Страница 4 от 34 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 509

Media Player - Hyundai (всички модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #46

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Пробвай в другото USB. Как е форматиран харда?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    7
    #47

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Здравей ! Имам Хюндай ХД от 1 сед.Лан-идеален.усб флаш-без проблеми ,но от 2дни не мога да свързжа хард-външен.Не го разпознава. моля за съвет!
    Хардът ми е форматиран, НТФС . Двата входа съм пробвал.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    89
    #48

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Дай първо малко допълнителна информация - модел и размер на харда ти, пробван ли е на РС дали работи, с кой фърмуер си /с оригиналният ли или този от сайта на Дейзи/.

    Имах въпроси към hristo35 и myDiva, които съм задал тук и чрез лични съобщения и смятам, че твойте и техните отговори ще внесат яснота по проблема ти.

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    7
    #49

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Проблема е в савместимоста на харда с плеара.Пробвах с друг хард тръгна без проблем.Плеара е много добро решение за всеки които не експериментира.Лесен за употреба,функционален и ест. на нормална цена=185лв. с кабел!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    89
    #50

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Добре де! Решил си проблема, който бил със "савместимоста на харда с плеара". Но така и не стана ясно какъв е бил диска, който не е тръгнал и какъв е този, който е тръгнал. И как останалите от форума да използват твоя опит, за да не се сблъскат с твоя проблем! И защо "Плеара е много добро решение за всеки които не експериментира."?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    106
    #51

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Сега аз да кажа за плеара.
    От два дена го имам и до момента съм много доволен.
    -плеара е много лесен за инсталация и употреба и не изисква никакви техн познания.
    -до сега съм пробвал няколко вида формати и няма проблеми
    -тръгват и блурей филми(само че ръчно се отива в папката с файловете и оттам се пуска.
    -ЛАН-а работи много добре, гледам филми директно от компа(разбира се не 1080)
    -филмите вървят без насичане.
    -поставих външен хард, от начало не го разпозна, включвах изключвах, нищо. после отидох в меню копиране на файлове и се видя харда после като се върнах на USB се виждаше.
    Определено си струва парите
    -поставката не е достатъчно стабилна и не може да стой изправен при подвързани всички кабели отзад.

    Имам следният проблем обаче:
    -като го изключа от дистанционното, трафчето му започва да жужи, като това жужене се увеличава с времето и дори се чува при работещ телевизор. От хенди ми обещаха съдействие за подмяната, но ще видим.

    Крайната ми оценка за момента е: Отличен.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    89
    #52

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    jovko - Според мен трансформатора не трябва да се чува. Понеже е импулсно захранването и честотата му трябва да е над 18kHz не трябва да го чуваш, така че настоявай да ти го сменят.
    Както писах на valdp така и препоръчвам на теб - за да имат полза останалите от форума от това, което си експерементирал, напиши кои формати си пробвал, с какви HDD си експерементирал, с кой фърмуер си /с оригиналният ли или този от сайта на Дейзи/.

    bobybc - погледни е пост над твоя /« Отговор #50 -: Днес в 13:34 »/.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    78
    #53

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    добре де а никой ли не ползва LAN връзката?
    ...да сподели дали и как се вижда устройството във мрежата

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    106
    #54

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Цитат Първоначално публикувано от bobybc
    добре де а никой ли не ползва LAN връзката?
    ...да сподели дали и как се вижда устройството във мрежата
    Аз ползвам лан, както съм писал по горе. От компа го виждам като друг компютър със шерната папка, като в тази папка е флашката и/или харда който си вързал към плеара.
    Пусках файлове във формати, които имах : .ts;.mkv;.m2ts;.avi
    сложих новия фърмуеър
    харда е форматиран в нтфс формат
    гледах на различните резолюции, като пуснах филм с голяма компресия(Герои 350МВ) на 1080р 60хц малко насичаше, но с ниска резолюция е супер.
    Ако някой се интересува за други неща да пита


  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    15
    #55

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Цитат Първоначално публикувано от jovko
    Имам следният проблем обаче:
    -като го изключа от дистанционното, трафчето му започва да жужи, като това жужене се увеличава с времето и дори се чува при работещ телевизор. От хенди ми обещаха съдействие за подмяната, но ще видим.
    Колеги,за мен това не е дефект!Дефект ще е ако адаптера "жужи" докато плейъра е включен!Аз съм с лап топ и адаптера му също жужи,когато лаптопа е изключен-същото се получава и при зарядното за GSM-a.И при мен адаптерчето на плейъра "жужи",но само когато плейъра е изключен от дистанционното!

    Аз си го обяснявам по следния начин-просто адаптера продължава да преобразува напрежението от 220 на 12 волта,независимо дали плейъра е включен,и на практика работи на празен ход!Когато преобразуваното напрежение няма как да бъде изразходено се чува въпросното "жужене".


    Но пак казвам,за мен това не е дефект,защото всички адаптери имат това "жужене",когато са включени в ел. мрежа,а дефакто не се използват!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    106
    #56

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Цитат Първоначално публикувано от nikitrz
    Колеги,за мен това не е дефект!Дефект ще е ако адаптера "жужи" докато плейъра е включен!Аз съм с лап топ и адаптера му също жужи,когато лаптопа е изключен-същото се получава и при зарядното за GSM-a.И при мен адаптерчето на плейъра "жужи",но само когато плейъра е изключен от дистанционното!

    Аз си го обяснявам по следния начин-просто адаптера продължава да преобразува напрежението от 220 на 12 волта,независимо дали плейъра е включен,и на практика работи на празен ход!Когато преобразуваното напрежение няма как да бъде изразходено се чува въпросното "жужене".


    Но пак казвам,за мен това не е дефект,защото всички адаптери имат това "жужене",когато са включени в ел. мрежа,а дефакто не се използват!
    Жуженето преминава в бръмчене и се чува дори докато се гледа тв. а се намира зад тв-то, сам си прецени дали е нормално?!?!?!?!?!?!?!?!?!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    21
    #57

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    жужене на адаптора не трабва да има наи вече ако се чува от растояние искам дами каже някои след катое флашнал плера сновия флаш забелязвялисе леко засичане на дивх на филм за части от секундата или просто намен такамисе струва иначе на саита http://www.hyundaimbox.co.kr/ има нов флаш ако донлоуд е бавен може даго свалите и от този сайт http://www.hyundai-media.de/index.ph...=23&Itemid=116

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    15
    #58

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Цитат Първоначално публикувано от jovko
    Жуженето преминава в бръмчене и се чува дори докато се гледа тв. а се намира зад тв-то, сам си прецени дали е нормално?!?!?!?!?!?!?!?!?!
    Да това наистина не е нормално!Аз казах,че за мен не е дефект ако "жужи" само,когато плейъра е изключен от дистанционното!В противен случай си има някакъв дефект!При мен когато плейъра работи от адаптерчето не се чува нищо!

    А колкото до въпроса на другия колега-ами и аз съм с новия firmware от сайта на дейзи-не ми насича въобще не само при възпроизвеждането на дивх,а и при всички останали формати-всичко е ок!
    Ако някой изтегли фирм-а от оригиналния сай и го инсталне нека каже какви са промените и дали има смисъл да се преинсталира!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    106
    #59

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Цитат Първоначално публикувано от hristo35
    искам дами каже някои след катое флашнал плера сновия флаш забелязвялисе леко засичане на дивх на филм за части от секундата или просто намен такамисе струва
    При мен имаше такова, както съм писал, но само когато го гледам в по висока резолюция.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    106
    #60

    Re:Hyundai Light HMB-L110

    Цитат Първоначално публикувано от nikitrz
    Да това наистина не е нормално!Аз казах,че за мен не е дефект ако "жужи" само,когато плейъра е изключен от дистанционното!В противен случай си има някакъв дефект!При мен когато плейъра работи от адаптерчето не се чува нищо!

    А колкото до въпроса на другия колега-ами и аз съм с новия firmware от сайта на дейзи-не ми насича въобще не само при възпроизвеждането на дивх,а и при всички останали формати-всичко е ок!
    Ако някой изтегли фирм-а от оригиналния сай и го инсталне нека каже какви са промените и дали има смисъл да се преинсталира!
    жужи-бръмчи само когато е спрян плеара, но се чува дори при работещ телевизор!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 34 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 08:33
  2. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 19:58
  3. Media Player - DIVA (всички модели)
    От kod във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 2807
    Последно: 07-12-20, 21:35
  4. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 22-02-19, 00:38
  5. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 14:04

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе