Страница 11 от 52 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 778

Media Player Popcorn Hour A-200

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #151

    Re:Popcorn Hour A-200

    Трябва да имаш копче за менюто - Title или нещо такова.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    251
    #152

    Re:Popcorn Hour A-200

    Ем' това беше първото, което натиснах. Излизат ми три неща. Audio, Subtitles и Scenes. Толкова. И това все на някакви пълни блу рей релийзи на които пише, че има suplements. Като този примерно: http://tracker.hdclub.com.ua/details.php?id=3631

    [edit]Отбой, открих го. Явно нещо или аз съм в грешка или торентите дето ги свалям нещо не са добре описани - сега пуснах "Ninja Assasin" и излезе меню. Първото меню на блурей дето ми е излизало...

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #153

    Re:Popcorn Hour A-200

    На А-200 принципно нямаш менюта на Блу-рей. Точно тези Auidio, Subtitles трябва да виждаш и му викат BD Lite. Демек виждаш само опростени менюта. Все още обаче на някои релийзи излизат пълните менюта, но предполагам, че ще го резнат. Все пак трябва да изпъква по-скъпия модел.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    251
    #154

    Re:Popcorn Hour A-200

    Демек да забравя за екстри от блурей дискове? Тъпня :/

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    36
    #155

    Re:Popcorn Hour A-200

    Здравейте,
    Днес се опитах да свържа пуканката с компютъра през USB, за да прехвърля малко филми. Имам инсталиран Ext3FSD драйвер. Компютърът ми е с Windows XP. Виждам общо три дяла - два от тях не са интересни в случая и има някакви файлове на тях. На третия дял би трябвало да са моите неща с папките, музиката и т.н., но за голямо учудване не виждам нищо на него записано. Виждам го като дял (буква Н в моя случай), дори ми дава общия капацитет на дяла, свободно и заето място (долу в status bar-a), но след малко замисляне - около 3-4 секунди - ми показва празен бял екран - т.е. все едно дяла е празен и няма нищо записано на него. През пуканката всичко си ОК - папките са си видими и се плейват. Правих рестарт и на компютъра и на пуканката, както и смянях три различни USB входа и различни кабели. Интересното е че операцията съм я правил преди около 2 седмици и всичко си беше наред. Идва ми на акъла да сменя драйвера за дяловете, но не знам дали ще има ефект. Приемам всякакви идеи .... ) Благодаря !


  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #156

    Re:Popcorn Hour A-200

    Преинсталирай драйвера.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    GB
    Мнения
    29
    #157

    Re:Popcorn Hour A-200

    Здравейте!
    С 3.5 инчов 1.5ТВ диск съм; с работещ Трансмишън 1.92.
    Прави ми впечатление, че в стенд-бай режим в повечето време като пипна горния капак е доста топъл / независимо дали тегля торенти/.
    Но в някои моменти пък е студен?
    От какво зависи температурата?Дискът изключва ли се когато не се тегли, а се сийдва?
    Някакви допълнителни настройки правят ли се?
    Благодаря




  10. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Usa
    Мнения
    183
    #158

    Re:Popcorn Hour A-200

    Имам проблем със субтитрите на филма танспортьорът 3(c разширение m2ts).Субовете си тръгват нормално - името на филма и участниците но като дойде първата реплика и минават на английски -явно започва да чете вградените във филма.Мога да ги сменям на още два езика или да ги изключа.Преименувах,сменях разширения - все тая

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #159

    Re:Popcorn Hour A-200

    Аз почвам да съжалявам вече за устройството.
    Вече няколко .avi и dvd не ми тръгват. А и доста други бъгове.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    28
    #160

    Re:Popcorn Hour A-200

    Аз пък съм си много доволен - за сега е нямало нещо което да не възпроизведе

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    39
    #161

    Re:Popcorn Hour A-200

    Аз също съм много доволен.
    Само, от време на време забива звука на някои файлове (много рядко), но .... рестарт и готово.
    Мисля, че това ще го оправят в някой следващ ъпдейт.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    4
    #162

    Re:Popcorn Hour A-200

    Привет.
    От месец имам въпросния мултимедиен плеър, ползвам го с 1ТБ външен юсб хард, но има няколко неща които така и не успях да открия:
    1. Имам папка с картинки, как се сменя на следваща без да се връщам назад в роот-а и ръчно да избирам следващата?
    2. Същия въпрос и за видео файлове. В една папка имам 15 видео файла, искам да ги преглеждам един след друг само с бутона NEXT, който не е активен след като вече има плейнът видео файл.
    3. Може ли плеъра сам да стартира втори файл, от да речем филм на две части след като е свършил с първата част и (двете са в една папка)?
    4. Ако имам wi-fi адаптер, мога ли чрез него от компютъра да хвърлям на външния юсб хард който е включен към плеъра?

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #163

    Re:Popcorn Hour A-200

    На въпроси 1-2-3 отговора е - с бутон PLAY. С него пускаш поред всички файлове в текущата директория. С NEXT прехвърляш ръчно на следващия ако не искаш да чакаш да свърши текущия.
    За снимките, времето за смяна се задава в SETUP, както и метода на смяна/ефект.
    4. Да, можеш. Всички USB устройства, закачени на плеъра са шернати от плеъра и се виждат в локалната мрежа.
    Ще ти е доста по-бавно обаче.

  17. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    4
    #164

    Re:Popcorn Hour A-200

    Aми работата е там че бутона NEXT, не е активен когато има плейнът някакъв файл.

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #165

    Re:Popcorn Hour A-200

    Не е активен защото си го стартирал с Ентер, а не Play и реално няма следащ файл.
    Ползвай бутона Play и всичко ще е наред.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 52 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2
    От kod във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 236
    Последно: 26-11-18, 21:50
  3. Продавам Media Player Popcorn Hour NMT A-110
    От patzi във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 08-12-14, 17:33
  4. Popcorn Hour A400 Media Player мултимедиен плеър
    От asiurib във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 27-08-14, 16:19
  5. Media Player Popcorn Hour NMT A-110
    От soon във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 2217
    Последно: 07-01-11, 10:16

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе