Страница 13 от 52 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 778

Media Player Popcorn Hour A-200

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #181

    Re:Popcorn Hour A-200

    За да видиш какво има в контейнера пак трябва да го дръпнеш, освен ако ъплоудъра не се е сетил да го спомене в описанието на торента.

    http://en.wikipedia.org/wiki/MPEG-4_Part_14

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #182

    Re:Popcorn Hour A-200

    За в бъдеще като видиш такова да знаеш, че не се поддържа. Иначе спкойно може да си дръпнеш 1 файл и да пробваш.
    В случая това е Apple lossless формат, за който трябват права и се съмнявам да го включат сред поддържаните аудио кодеци.
    Ако вече си ги дръпнал може да опиташ преконвертиране до flac.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #183

    Re:Popcorn Hour A-200

    Мисля, че ще изхабя по-малко нерви да дръпна друг формат отколкото да преконвертирам.
    Благодаря

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #184

    Re:Popcorn Hour A-200

    Сори, че пиша само за проблеми, но това са фактите. Продукта страда от страшно много бебешки болести.
    https://forum.setcombg.com/********************/details.php?id=3978&hit=1
    "Фатална жена" ДВД рип, само черен екран и звук.

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #185

    Re:Popcorn Hour A-200

    Това е някакво ДВД, което е орязано в някаква степен. Предполагам менюто го бърка.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #186

    Re:Popcorn Hour A-200

    Филма тръгва и се чува звук. В момента на спиране за част от секундата се появява картина на екрана. На ПЦ филма върви нормално.

    Няма да е само в този проблема. Вчера прехвърлих цялата колекция анимация на сина ми на вградения хард.(Около 70GB) Вътре има и около 10 ДВД-рипа. 7-8 от тях не тръгват като крайния резултат е различен. Някъде само до първоначалното меню, някъде вобще не тръгва, на едното като включиш субтитрите целия екран става лилав(само по времето доката субтитрите са на екрана).
    Абе чакаме фирм. Че доста станаха нещата за фиксване.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Usa
    Мнения
    183
    #187

    Re:Popcorn Hour A-200

    Мога ли да видя колко място имам на харда по мрежата или трябва да го разкачам и да го свържа по usb

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    116
    #188

    Re:Popcorn Hour A-200

    Що има толкова оплаквания не ми е ясно.Имам пуканката повече от месец и проблем за сега никакъв.50% от филмите които съм сложил на вгр.диск са пълни блурей заглавия.Има някакъв проблем с менюто на един от блурей филмите,но дет се казва тва да е проблема.От дист.си има бутони за задаване на звук и суб.За ДВД формати си ползвам дом.кино,на пуканката само HD.

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #189

    Re:Popcorn Hour A-200

    Цитат Първоначално публикувано от vankicha
    Мога ли да видя колко място имам на харда по мрежата или трябва да го разкачам и да го свържа по usb
    Мап-ни си го като устройсво диска и ще го виждаш в My Computer и ще ти показва размера и свободното място.

    juli1971, DVD филмите понякога са проблем. Обикновено заглавията са прекарвани през няколко програми, орязвани са потоци и субтитри, променяни са менютата и тн. Това много често скапва диска и дава проблеми с плеъра.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    28
    #190

    Re:Popcorn Hour A-200

    Единственото нещо което ме дразни в моята Пуканка е че на някои филми /серияли/ звука и картината се разминават - не много но достатъчно за да се усети. Надявам се с времето това да се оправи. Нали?

  13. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #191

    Re:Popcorn Hour A-200

    Deqn, към рисийвър ли подаваш звука?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    116
    #192

    Re:Popcorn Hour A-200

    Lazarus18 сигурно е така.Не съм пробвал двд формат през пуканката пък и един двд диск е дребни стотинки,а плеара от дом.кино няма да го оставя да хваща прах.Като за HD плеар се справя прекрасно.А на мен това ми трябва и го ползвам точно за това.Даже скоро трябва да купувам нов хард,че се понапълни вградения.Вместо колекция от дискове ще се заформи от хардове ..

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    28
    #193

    Re:Popcorn Hour A-200

    Да, рисийвър с оптичен кабел за връзка. Но това не е при всички - даже сам забелязал че при по добро качество /1080п/ няма разминаване, а при сериялчера или .avi-та има.

  17. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #194

    Re:Popcorn Hour A-200

    Аз имам А-110 и подавам с HDMI, не съм забелязал разминаване, а гледам доста, особено сериали. Рисийвърите имат една опция Lip-sync или нещо подобно, която май е точно за това. Погледни дали ти в включена.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    28
    #195

    Re:Popcorn Hour A-200

    Хора Помощ. Инсталирах си един хард днеска, форматирах го на компа, намери го плейъра и после почнах да търся от къде да запиша НМТ Аппс /които са ми на флашката/. В търсенето направих нещо тъпо - активирах го това Page Setup Lock и сега не мога да правя никакви настройки. Как да го махна ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 52 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2
    От kod във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 236
    Последно: 26-11-18, 21:50
  3. Продавам Media Player Popcorn Hour NMT A-110
    От patzi във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 08-12-14, 17:33
  4. Popcorn Hour A400 Media Player мултимедиен плеър
    От asiurib във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 27-08-14, 16:19
  5. Media Player Popcorn Hour NMT A-110
    От soon във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 2217
    Последно: 07-01-11, 10:16

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе