Страница 6 от 14 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 200

Media Player - Apacer (всички модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #76

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Май работи само с чипсети на риал тек

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    63
    #77

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    D-Link DWA-131 работи и с AL460. Пробвано.
    Друго хубаво за мен нещо е, че по-голямото дистанционно от AL670 работи с AL460, включително и допълнителните бутони (Go to и цифрите) и то с оригиналния му фърмуер. Хубаво е, защото имам универсално дистанционно на Logitech...

    Вчера си понапънах руския, попрочетох им форума и накрая му сложих Asus-кия фърмуер. Всичко мина много гладко пред Telnet и никакви ядове. До тук добре, Направи ми впечатление обаче, че много почна да загрява след това Апацера. Не му бях обръщал внимание преди това дали грее. Сега с новия фърмуер става топъл на пипане отгоре и леко му се издува капака от горе.
    Някой има ли впечатление как е положението с оригиналния му софт след един час работа примерно?

    ПП. Самата флашка на Д-линк се загрява доста - и с оригиналния софт на AL670 и сега с AL460.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #78

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Моят аl 460 е студен след 3часа филм,но е открит отвсякъде ,флаш на кениън със същият чипсет на риал тек направо пари след няколко часа.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    63
    #79

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    @ nassko1. Какво имаш в предвид открит? Отворен?
    И моя е просто сложен до телевизора - нищо не му пречи от никъде.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #80

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Под ТВ ,в смисъл че не е в затворен шкаф.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    35
    #81

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Моля някой от разбиращите да напише стъпките за свързване на Apacer'a с компа през wirerless router. Ще съм Ви много Благодарен!
    Мисля , че ще бъде полезно за бъдещите потребители.


    П.С. ако има някакъв сайт където е описано всичко, ще е много добре.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #82

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    @purkinie -> прочети тук -> http://www.acryan.com/forums/viewtop...ettings#p64391 и виж това -> https://www.youtube.com/watch?v=AcckxVu3ZIE#ws
    Тези описания са за PlayOn, но настройките трябва да са идентични. Съответно WiFi адаптера трябва да е с чипсет RealTek 8191SU или 8192SU!

  10. Novice
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    7
    #83

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Цитат Първоначално публикувано от lokes

    Няколко минуса , които не трябва да се скриват .
    - субтитрите ,леко сивеят когато се избере бял цвят, а иначе поддържа избор на цветове(синьо , зелено , червено и т.н) и промяна размера на шрифта. Недостатъка е слаб и предполагам ще го оправят скоро с ъпдейт.
    Имам AL460 от 2 дни. Може, ли някой да да ми помогне на следните въпроси?

    1. В кое подменю се променя размер и цвят на субтитри?

    2. Свързал съм го с ТВ чрез HDMI. Цвететовете , които изкарва са много нереални. Един и същи филм записан на ДВД и възпроизвеждан от ДВД през HDMI сравнен с възпроизвеждан от АЛ460 през същия HDMI кабел се в пъти в полза на ДВД-то. Сигурно бъркам някъде в настройките.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    63
    #84

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    По т. 1. По време на възпроизвеждане на филма натискаш бутона Subtitle и ти се показва меню с избор на субтитри, свят, големина, позиция на екрана, енкодинг и тайминг. Отделно при възпроизвеждане на филма стрелките нагоре и надолу местят в съответната посока субтитрите.
    Настройките се запазват и важат за последващи филми.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    36
    #85

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Цитат Първоначално публикувано от nikolav
    По т. 1. По време на възпроизвеждане на филма натискаш бутона Subtitle и ти се показва меню с избор на субтитри, свят, големина, позиция на екрана, енкодинг и тайминг. Отделно при възпроизвеждане на филма стрелките нагоре и надолу местят в съответната посока субтитрите.
    Настройките се запазват и важат за последващи филми.
    Мисля , че ако е със първата версия на фърмуера , няма опция за цвят на субтитрите ,но не съм на 100% сигурен, не че ми се вярва да гледа филм със зелени субтитри.

    Относно настройките на картината , аз нямам такива проблеми , мисля че трябва да разгледа настройките на картината също от менюто , има контраст и брайтнес.

    Ако има проблеми след това да ходи да се разправя докато е време откъдето го е купил.


  13. Novice
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    8
    #86

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Ъпдейт му е майката!

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4
    #87

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    От няколко дни имам al460 и съм много доволен.Плейва почти всичко и работи доста бързо.С вкючен LAN кабел,през рутер и подходящи настройки чете мултимедийни файлове направо от компютъра.Голям кеф - компа е в хола а ТВ-то в спалнята!При вкючен външен HDD или флашка чете безпроблемно и от тях,дори могат да се прехвърлят файлове на тях от PC без да се откачат от плейара.С оригиналния фърмуеар непоказваше колко време остава до края на филма и менюто беше малко по-дървено,но след смяна на фърма с последния за al670 всичко се оправи.Добави се Бит торент клиент- немного функционален и интернет радио- неработещо.DTSа не ме притеснява,с програмата AudioConverter звука се конвертира за няколко минути.Като цяло е СУПЕР, особено за под 100 лв.

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    238
    #88

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    този плеър подкарва ли Full BD с меню-то (или поне филма от m2ts файла)
    било то 460 или 670 модела !
    и като цяло ще има ли разлика в качеството на картината от модела на WD TV Live вързан с ХДМИ 1.3а към ТВ-то ?

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #89

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Плейва Блу-рей ,но без меню.

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    7
    #90

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Има нов фърмуеър за AL460 от 13 януари т.г., който обаче е качен само на европейския сайт на Apacer.
    Адресът е този, като там са и предишните FW-ри за двете версии. От публикуваната информация
    е видно, че са направили менюто като на 670, вкарали са и Net Storage Function + BT download
    изобщо мислят за нас хората И накрая най-интересното - вече има нов модел на плейъра - AL720

    * Storage: 500GB Internal 2.5" SATA HDD
    * HDD File System: FAT32 / NTFS / HFS+
    * Max. Video Resolution: 1920 x 1080p
    * Screen Ratio: 4:3 / 16:9
    * Networking: Wi-Fi (via optional USB dongle)
    * Remote Control: Yes
    * Interface: USB 2.0 / PC Link / HDMI / AV Out / YPbPr / S/PDIF / DC In
    * Audio File Support: MP3, WAV, WMA, LPCM/PCM, AAC, OGG, DTS, Dolby Digital Decoders, FLAC
    Video File Support: MPEG-1 (MPG/DAT), MPEG-2 (AVI/ISO/MPG/VOB), MPEG-4 (AVI/Xvid/ASP/AVC HD/H.264), WMV, FLV, MKV, RM/RMVB, TS, m2ts, mts, TP, MJPEG, MOV, VC-1
    * Photo File Support: JPEG, BMP, GIF (Interlace/Animation Mode Unsupported), TIF (Raw Data Mode Only), PNG (Interlace/Animation Mode Unsupported)
    * Subtitle Support: IDX/SUB, SRT, SSA, SUB, SMI

    Открих го и в един БГ онлайн магазин на цена 320 лв. - просто напишете "AL720" в Гугъл и ще го видите...



Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 14 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 21-02-19, 23:38
  3. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  4. Media Player - ASUS (всички модели)
    От yavor44 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 177
    Последно: 29-06-14, 18:15
  5. Media Player - Hyundai (всички модели)
    От myDiva във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 508
    Последно: 29-03-14, 18:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе