Страница 7 от 14 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 200

Media Player - Apacer (всички модели)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    181
    #91

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Чипсет Realtek 1073DD, няма LAN.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1
    #92

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Някой има ли AL720?

    Тествам един, но външните субтитри не се кирилизират какъвто и Text Encoding да избера.
    Всичко друго работи.
    Не намирам Firmware излязъл още.

    Помагайте.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    7
    #93

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Здравейте,

    Някой пробвал ли е у-вото към обикновенно тв (с чинчове, не hdmi). Интересува ме ок ли е качеството на картина? Защото като съм връзвал примерно от лаптоп през tv out не изглежда особено добре. Идеята ми е, че за момента ще го ползвам със стария тв.
    Също някой успял ли е да подкара on-line радиата освен с асуския фърмуер? Питам, защото това ми е едно от основните изисквания.

    Благодаря предварително за инфото!

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #94

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Картината на 29" и на 36" crt си е ОК на 40" LCD хич не става , тествано на Аватар снощи,ще имаш проблем със звука без ресивър.

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    7
    #95

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1
    Картината на 29" и на 36" crt си е ОК на 40" LCD хич не става , тествано на Аватар снощи,ще имаш проблем със звука без ресивър.
    Мерси за инфото, но какъв е проблема със звука?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    36
    #96

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Цитат Първоначално публикувано от dragan
    Мерси за инфото, но какъв е проблема със звука?
    Плейърът няма проблеми със звука , колегата има друго предвид.
    Колкото до картината , пробвал съм го на всичко с всички кабели. На кинескоп си го гледаш с чинчовете без грижи , качеството е толкова добро колкото са ти качествени чинчовете. Като го пуснеш на ЛСД , естествено , че ще ползваш HDMI кабел ,така че мисля няма смисъл да го коментираме.
    Сега за звука... Като си сваляш филмчета от нета , почти всички са записани в такива аудио формати , които ще плейваш без никакви проблеми (АС3, Стерео). Затруднението идва , когато се стигне до филмите с яко качество (HD , HD Ready), там 99% от тях са записани в един звуков стандарт - DTS , който машинката не разпознава , тоест - картина има , звук няма. Само да уточня , че сериалите не се качват все още в DTS, а в АС3.
    Eстествено решение има, и аз и други по-рано са го написали ,сваляш си от нета програмката Audioconverter, с нея за около 10-20 мин (зависи от големината ан филма) се трансформира DTS-а в AC3 , което повярвай ми е перфектно качество на звука , особено ако ще го слушаш през колонките на телевизора или домашно кино.
    Не си мисли , че на машинката и има нещо, напротив много си е добре , просто е по-старо поколение и и липсва тази звукова кодировка , за това и цената и е по-ниска .
    Ако не ти се занимава и ти се стори трудно дай още 50-60 лв и си вземи мултимедиен плейър от по-ново поколение , напр. Apacer AL 670 ,Hyundai или WD Live , като задължително проверявай да разокдират DTS . Защото има още доста модели на пазара ,за които горе написаното важи в пълна сила.

    Та надявам се не съм те объркал допълнително , а съм успял да разясня най-просто разликата и евентуалните проблеми със звука.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    7
    #97

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Мерси много за инфото lokes!

    Относно DTS-а ясно, прочетох темата преди да пиша. Все още обаче ме интересува за интернет радиата, някой успявал ли е да ги подкара със софтуера на А670?

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    2
    #98

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Нов фърмуер излязал днес.
    Мedia Player AL460_by23_3.3.0209.app 26.99MB 2011/02/17
    http://eu.apacer.com/support/download/result/4,10,525,
    Довечера ще тествам какво е новото

  11. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3
    #99

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    "Има нов фърмуеър за AL460 от 13 януари т.г., който обаче е качен само на европейския сайт на Apacer.
    Адресът е този, като там са и предишните FW-ри за двете версии. От публикуваната информация
    е видно, че са направили менюто като на 670, вкарали са и Net Storage Function + BT download"

    А пробван ли е този фирм на 460 или не.Виждам видеото и все пак някой слагал ли го е на 460-ца и ако да как се държи,плейва ли DTS?

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #100

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Забрави за разкодиране на dts проблема не е софтуерен.

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    7
    #101

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    с асуския фърмуер вървят ли ок радиата и други проблеми освен загряването при hd срещали ли сте?

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3
    #102

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Интересното е,че когато си проверявам версията на фирмуера ми изписва и поддържаните аудио формати и там гордо стои DTS,
    а звук реално няма.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    19
    #103

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Здравейте и аз т два дни съм собственик на тоз плеър AL460, префлашнах го с фърмуер на AL670. Идеален е! Настроих го да работи с мрежата и да си намира файловете от настолния комп. А въпроса ми е следния! понеже на него съм закачил един външен хард диск 2,5" , може ли да се използва като мрежов и да се вижда от друг компютър?

  17. Novice
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    2
    #104

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Преди два дни си купих ьв 460 от офис 1.
    Трябва да споделя че съм доволен. Още първия ден го настроих на мрежата с лан кабел и всички аудио, видео и снимки излизат.
    На лаптопа си направих съответните файлове с снимки, филми, аудио музика и видео музика.
    Първия ден имах проблем с субтитрите - излизаха много голями, но като прочетох упътването и ги направих. сега са супер.
    Гледам на обикновен телевизор 29 инча, плосък, на 100 херца, като съм го свързал към уредбата- маранц.
    Според мен плейъра за парите е супер. и картина и звук. Престана това прехвърляне на кабели и флашки, двд-то иска ли да чете, излизат ли субтитри, кабели от лаптопа към тв-то.
    С две думи мисля че е отлична покупка.

    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1298532455[/time]_________________________________________________

    Забравих да спомена че изтеглих новия фърмуер, но за сего не съм го инсталирал, защото ми е добре. може би по-натакък

  18. Novice
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    2
    #105

    Re:Media Player Apacer AL460 Full HD

    Здравейте, моля за помощ! И аз от два дни се блъскам със субтитрите, но не се справям нещо. Плеъра е AL 460, с последен фирм. Субтитри излизат само на филми във формат DVD. На този примерно The Kings.Speech.2010.DVDSCR.XviD.AC3-NYDIC не мога да пусна субтитрите. На лаптопа вървят без никакъв проблем, на плеъра - не. Когато натисна субтири, излиза "субтитри оф" и нищо не мога да направя. Не са ми активни и менютата за работа със субтитрите. Някакви идеи?
    Благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 14 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 19:58
  2. Media Player - Egreat (всички модели)
    От bradqzata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 50
    Последно: 22-02-19, 00:38
  3. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 14:04
  4. Media Player - ASUS (всички модели)
    От yavor44 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 177
    Последно: 29-06-14, 19:15
  5. Media Player - Hyundai (всички модели)
    От myDiva във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 508
    Последно: 29-03-14, 19:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе