Страница 34 от 37 ПърваПърва ... 243233343536 ... ПоследноПоследно
Резултати от 496 до 510 от общо 542
Like Tree70Одобрявам

Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #496

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от veselintonev Виж публикацията
    Линка не е активен.
    Не мога да разбера защо става така, но линковете са неработещи. В # 492 съм посочил пълното име на торента, така както е на тракера. Като му напишеш в търсачката Garfield излизат няколко, но само един с името Garfield има иконка BluRay и е 33 ГБ.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #497

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Форума не позволява линкове към торенти , доколкото се сещам . Аз съм го пуснал да се сваля, ама така като гледам и днес ще отиде - вероятно късно довечера или утре ще го пробвам.

  4. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #498

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Форума не позволява линкове към торенти , доколкото се сещам . Аз съм го пуснал да се сваля, ама така като гледам и днес ще отиде - вероятно късно довечера или утре ще го пробвам.
    Благодаря за помоща! Ще се опитам да увелича трафика, но не съм сигурен до колко ще успея
    Възможно е да има такива форумни ограничения. Сега се досещам, че някъде бях срещал нещо по въпроса...

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #499

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    И при мен е по същия начин - пускам го , изписва че не са в ред менютата и дали да тръгне директно филма и следва рестарт ... Може да отвориш папките и да пробваш да намериш файла с филма .

    п.п. с V 4.0.0 съм
    Този пост е редактиран от svetlio1; 16-01-17 в 13:59.
    frizera одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #500

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Здравейте ,
    Питането ми е към собствениците на www.Mede8er.eu :. The Greatest Show on Earth..
    Доволни ли сте от вашия плеър та да си го закупя и има ли смисъл да се напъвам за Dune HD Media Player - Dune HD TV-303D ?
    Благодаря

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #501

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Аз съм супер доволен от моя - проблемни филми като тоя за който говорим по-горе са голяма рядкост - свалям, пускам , гледам ... когато ми остане време
    veselintonev одобрява това.

  8.  
     
  9. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #502

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Светльо, благодаря за поетия ангажимент !!! Хрумна ми една идея и ще я пробвам. Ще пиша какъв е резултата.

    Аз също съм много доволен от плеъра. Както е написал колегата Светльо свалям и гледам. Че даже и субтитри сваля...( стига да има де ).

  10. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #503

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Plamen Chonkov Виж публикацията
    Здравейте ,
    Питането ми е към собствениците на www.Mede8er.eu :. The Greatest Show on Earth..
    Доволни ли сте от вашия плеър та да си го закупя и има ли смисъл да се напъвам за Dune HD Media Player - Dune HD TV-303D ?
    Благодаря
    Здравей Пламене, както и при другите колеги с Mede8er няма особени проблеми и е един прекрасен плеър. Единственото, може би , което не може да възпроизведе е HEVC video codec , също и H.265, H.265 Hi10p , изобщо плейва всичко без 4К резолюция. Ако все пак държиш да гледаш всичко и не държиш на място за вътрешен хард диск в плеъра купи си Dune HD Solo Lite.
    Това е бъдещето според мен . Ако не те притеснява , че не всичко в нета ще можеш да гледаш на 100 % , а на 95 засега , то можеш спокойно да си купиш който и да е модел от Mede8er (600,800,1000).
    Този пост е редактиран от ceco7; 16-01-17 в 22:14.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #504

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Много благодаря и на тримата отговорили
    Не съм кой знае к'ъв маниак, нито експерт в свалянето на филми....ще ползвам главно Замунда или...ако има нещо онлайн? Препоръчайте смело
    Иначе проблемите съм си ги описал подробно в подфорума - "Изобор на медиаплеър" ....последната страница от днес....
    Тук просто попитах относно конкретния избор за машинката....
    Ако някой от вас си направи усилието да фърли поглед в гореспоменатия подфорум и да си каже мнението, ще съм му мнооого благодарен

  12. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #505

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Така а а а. Ето какво се случи с "Гарфилд":
    1. Реших да го направя в ISO, но това не доведе до положителен резултат. Поведението на плеъра остана същото.
    2. Тогава преработих BDMV папката в MKV с помоща на HandBrake и този път резултата е положителен. Е, има един малък проблем с аудио потока, но за това вината е моя, защото си играх с настройките на програмата и зададох изходния файл да е DTS TrueHD. Не е болка за умиране. Ще го врътна пак с други настройки. Не забелязвам да има разлика между "оригинала" и копието, но все пак не мога да го пусна на един и същи телевизор, че да търся разлика. Всъщност може, но е заигравка да местя плеъри, кабели.......
    Та, така! Ако имате проблемен филм, не бързайте да го триете. Все може да се намери някакво решение на проблема.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #506

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    То филма е с такова качество сниман и качен, че не знам защо си играеш с него - всяко mkv от 7-8ГБ нагоре ще е с трудно откриваема разлика

  14.  
     
  15. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #507

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    То филма е с такова качество сниман и качен, че не знам защо си играеш с него - всяко mkv от 7-8ГБ нагоре ще е с трудно откриваема разлика

    Ами, заиграх се защото ми стана интересно дали само при мен съществува по-рано споменатия проблем. Другото е, че това е единствения подобен релийз с Българско аудио, а малкия юнак все настоява да разбира какво си говорят във филма....

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    37
    #508

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Абе и аз наскоро свалих два релийза за които ми каза че видеото му е непознато, за единия съм сигурен че не беше 4к, явно има по някой кодек който не му е познат. За мед 800 ми е думата. Но понеже ги изплейвах с лап топа не. Едното се сетих че е предпоследната серия на Грим която си беше нормално HD, кой знае как е рипната.

    Изпратено от моят C6902 с помощта на Tapatalk

  17. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #509

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от quietriot Виж публикацията
    Абе и аз наскоро свалих два релийза за които ми каза че видеото му е непознато, за единия съм сигурен че не беше 4к, явно има по някой кодек който не му е познат. За мед 800 ми е думата. Но понеже ги изплейвах с лап топа не. Едното се сетих че е предпоследната серия на Грим която си беше нормално HD, кой знае как е рипната.

    Изпратено от моят C6902 с помощта на Tapatalk
    Ами подай насам да видя какво ще е при мен. Интересно ми е.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    37
    #510

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    нищо интересно 265 са , ма кой да гледа , а и май сега го прочетох че не ги чете Grimm.S06E03.1080p.WEBRIP.x265.AAC-GOD.....

    - - - - - - - - - -

    мога да взема Diva 4 k на 60 лв , заслужава ли си заради 4 к то или е кауза пердута с тая куца подръжка?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 34 от 37 ПърваПърва ... 243233343536 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 07:33
  3. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  4. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  5. Media Player - Hyundai (всички модели)
    От myDiva във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 508
    Последно: 29-03-14, 18:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе