Резултати от 1 до 4 от общо 4

Защита от копирване на Диск?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    96
    #1

    Защита от копирване на Диск?

    Здравейте,може ли някои да ми предложи някаква програмка за запис на дискове или защита от копирване на Диск със видео файлове, става вапрос за простото копи+пейст да не става,може и да не е някаква супер защита но определено пак с тази програмка да мога аз да си ги копирвам с някакав код или някоя друга програмка и същевремено да си ги плейва без проблем na DVD Плейър или на компа но да не може да се копирва подобно на оригиналните ДВД дискове които имат защита от копирване,няма знячение че лесно може да се заобиколи тази защита.Моля някои ако знае да помогне.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #2

    Re: Защита от копирване на Диск?

    Цитат Първоначално публикувано от bran
    Здравейте,може ли някои да ми предложи някаква програмка за запис на дискове или защита от копирване на Диск със видео файлове, става вапрос за простото копи+пейст да не става,може и да не е някаква супер защита но определено пак с тази програмка да мога аз да си ги копирвам с някакав код или някоя друга програмка и същевремено да си ги плейва без проблем na DVD Плейър или на компа но да не може да се копирва подобно на оригиналните ДВД дискове които имат защита от копирване,няма знячение че лесно може да се заобиколи тази защита.Моля някои ако знае да помогне.
    Форумът май е минал 10-на пъти през тази тема,така че,според мен е безсмислено да преливаме от пусто в празно.
    Трудна работа е това защитата от копиране

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    96
    #3

    Re: Защита от копирване на Диск?

    Може и да е минал но използвах тарсачката и нищо не открих,поне да беше дал линк кам някоя тема те с тази тарсачка сумати думи тарсих и няма ефект.
    ПОВТАРВМ ПАК ЧЕ НЕСЕ ИЗРЕЖДАЙТЕ ДА ДАВАТЕ АКЪЛИ ЧЕ ЗАЩИТАТА Е ЛЕСНО ПРЕОДОЛИМА,ПРЕДЛОЖЕТЕ ПРОГРАМКА ЗА ЗАЩИТА НА ДИСК СРЕЩУ 'КОПИ+ПЕЙС ИЛИ ВЛАЧЕНЕ'ТОЛКОЗ ЛИ Е ТРУДНО.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    96
    #4

    Re: Защита от копирване на Диск?

    Извинявам се много то,то трябвало да се напише думичката"защита" във тарсачката и сумати работи искачат.но ако някои може да каже нещо ново да заповяда,да не се стеснява.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. защита на адобе .пдф
    От eror във форум Общ - софтуер
    Отговори: 21
    Последно: 15-03-09, 18:46
  2. Отговори: 26
    Последно: 03-08-07, 01:35
  3. PC -> TV и дефектнотокова защита
    От Edin_Lud във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 03-09-05, 19:06
  4. Защита на информацията?
    От IvO™ във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 23-08-05, 16:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе