Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 77

Неофициално сравнение на антивирусни програми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #61

    Re: Неофициално сравнение на антивирусни програми

    Вярно доста странни резултати са показали някой от антивирусните. Особенно ми е чудно представянето на F-Secure, не го очаквах. Аз бих направил теста, но при разархивиран архив. Тогава би било интересно да се види представянето на програмите. С удоволствие бих направил теста (ако имах архива де) с Касперски 6.0.299.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #62

    Re: Неофициално сравнение на антивирусни програми

    Такааа... реших и аз да проведа някое-тестче да видя защо са такива резулатите. Разопаковах вирусите и ги натъпках на исо (ултраисо-то гръмна 5 пъти докато го извърши), после с даемон тоолс и виртуална машина... е-тръст 7.0.7.7 тествах - работи час и 13 мин и от 19000-те файла намери 8000 вируса. 2 извода от тука:
    1. Теста не трябва да се прави върху архивираните вируси, а на чисто
    2. Не трябва да се отчитат показанията на антивирусните, те или лъжат най-нагло, или броят различни действия на един и същи файл като много вируси... гледах етръста така направи. За сметка на това трябва да се даде на антивирусните да изтрият файловете и просто да се преброят останалите, вижда ми се единствения читав начин за отценка без да се разчита на честната дума на някоя антивирусна.

    алигатор какво ще кажеш? Предполагам и вирус и антивирусна не искаш да видиш повече Аз мога също да пробвам да се организирам и да ги проведа всички наново...?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    59
    #63

    Re: Неофициално сравнение на антивирусни програми

    Ами да ви кажа честно наистина вече не искам да видя антивирусна. А и честно казано вече ме мързи да правя теста на разархивиран архив. Всеки да си вади изводите, аз си извадих мойте..

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #64

    Re: Неофициално сравнение на антивирусни програми

    Ооки, почвам да събирам антивирусни тогава
    бтв ако не те мързи, навит ли си да ми ъплоаднеш твоята колекция с антивирусни да не им търся кракове и т.н.?

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #65

    Re: Неофициално сравнение на антивирусни програми

    аз моите 2 теста съм ги правил на разархивиран архив
    хора, какво ви е страх от тези вируси - без да се execute-нат те са просто едни обикновени файлове!

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #66

    Re: Неофициално сравнение на антивирусни програми

    Мдам, затова добрите хорица са ги преименували така
    от 2 пц-та свалям антивирусни сега... и приготвям една виртуална махина със шеърд фолдърс, да може реално да ги трие... ще стане купон

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    59
    #67

    Re: Неофициално сравнение на антивирусни програми

    Що някой не пробва да ги стартира повечето вирусчета. Интересно ми е дали уина ще се сбози на макс.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #68

    Re: Неофициално сравнение на антивирусни програми

    ren *.* *.exe и после го го го
    ще има фойерверки определено...

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    160
    #69

    Re: Неофициално сравнение на антивирусни програми

    Цитат Първоначално публикувано от alligator
    Що някой не пробва да ги стартира повечето вирусчета. Интересно ми е дали уина ще се сбози на макс.
    Хахаха - още по интересно е как би се справила всяка от антивирусните с почистването на такъв Windows, заразен с 16 хиляди вируса!

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #70

    Re: Неофициално сравнение на антивирусни програми

    Никак, антивирусна не би тръгнала изобщо, доста от вирусите имат способността да детронират повечето антивирусни, а като са и 16к накуп ще е бати партито. Аз нямам външен нет, незнам как е при вас но нещо се е счупило явно, та за момента тестинга е отложен за малко

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #71

    Re: Неофициално сравнение на антивирусни програми

    Flex, какво стана? Успя ли да проведеш този тест най-накрая?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #72

    Re: Неофициално сравнение на антивирусни програми

    Мдам, вчера в 1 и нещо сутринта завърши последният, пиша обяснения, приготвям графиките и поствам

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #73

    Re: Неофициално сравнение на антивирусни програми


  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    13
    #74

    Re: Неофициално сравнение на антивирусни програми

    Пичове защо спорите за глупости най-добрата антивирусна е този които седи пред монитора не ви ли е ясно!!!!!!!!!!!!!!!!!:
    Иначе по-добра е Касперски това явление наречено НОД32 вобще не го споменаваите в коментарите защото е пълно нещастие.
    За леки програми и що годе добри мойже да се смятат АВГ 7.5 Интернет секюрити и Ф-Прот заемат мн.малко ресурс.
    А Дефендера е добър но компа трябва да ти е от НАСА.
    За Аваст и др. подобни не ща и да коментирам вобще пробвал съм всички и съм краино разочарован Верваите ми.

  18. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #75

    Re: Неофициално сравнение на антивирусни програми

    Много от антивирусните не ровят в архивите /или архив в архив/ преди да има някакви операции с тях - отваряне, копиране и др. /може да се включи умишленно тази опция във всяка от антивирусните в които по дефоулт не е/.
    Та с две думи този тест е пълна боза и глупост.
    Има не аматьорски тестове - по-добре да се гледат те, щото иначе много разбирачи се навъдиха а полза от файдата за тези които четат и много не вдяват - нулева.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Тест: 29 антивирусни програми
    От IvO™ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 50
    Последно: 16-06-07, 21:32
  2. Проблем с антивирусни програми
    От batico във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 22-02-07, 13:04
  3. Антивирусни програми ...
    От ru-boy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 19-09-06, 19:18
  4. Екзотични антивирусни програми
    От ru-boy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 32
    Последно: 19-07-05, 17:54
  5. антивирусни програми-взаимодеиствие
    От dudu във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 30-11-03, 16:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе