Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 48

ICQ 6.0 - Ново начало или...?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #16

    Re: ICQ 6.0 - Ново начало или...?

    Цитат Първоначално публикувано от NO CARRIER
    На старото иця, 2002/2003 имаше екстрата когато правиш файлов трансфер, при условие че вече е започнал, можеш да минеш offline и трансферът продължава. ;-)
    Това съм го пропуснал...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #17

    Re: ICQ 6.0 - Ново начало или...?

    Аз защо си карам на старото ICQ 2003b... Чисто и просто... Като къпан полицай

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #18

    Re: ICQ 6.0 - Ново начало или...?

    Tommorow, това по-долу определено го няма в "QIP"-а.

    Преди малко поразгледах "ICQ Devils" (рисуваните аватарчета) и ми хрумна една шантава съпоставка...


    "ICQ Devils" vs. "VIP Brother 2":


    - Азис

    - Китаеца

    - Десислава

    - Катето

    - Маги

    - Калин

    - Петя

    - Роси

    - Веселин Данов

    - Венета

    - Тишо

    - Здравко

    - Христина

    - Ники Кънчев



  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #19

    Re: ICQ 6.0 - Ново начало или...?

    Хора без работа ...

  6. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #20

    Re: ICQ 6.0 - Ново начало или...?

    Цитат Първоначално публикувано от IvO™


    - Ники Кънчев


    е такъв "ники кънчев НЕМА"

    много COOL е новото ИЦК(изглежда е локализирано)

    както и да е - явно утре ще си го слагам(турям) - тази вечер ми излязоха по-важни ангажименти.


  7. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #21

    Re: ICQ 6.0 - Ново начало или...?

    Цитат Първоначално публикувано от Silviya
    И тези също ли ги има в QIP, че не съм ги забелязала?
    Е, персонализиран алерт за даден контакт го няма, но не е болка за умирачка или достатъчна предпоставка да си забозя и без това забозената Дограма ХиксПе А автоматично получаване на файлове от когото и да е, да ми пълни секторите и пътечките с де що му скимне ще дам на кукуво лято Хайде радвайте се, ден, два седмица, после като ви се изцъкли ПС-то със странности, пак ще си дойдете на познатите "стари навици" Миранда Ориндж и Куип Хайде Харе Кришна на всички, Рама Яна с Яна на Рамо и бааавно по стъпалата към леглото ...кой ме би да пия тази анасонлийка

    @Ivo - стоплям за какво иде реч, ама след фънки мънки обикновенно средва реинстал При толкова стени дувари и друга зидария дето сам опасал около Дограмата си, да оставя вратичка гаджето ми да праща снимки на новото си бельо ( Victoria's Secret, хаха ) благодаря съм. Търдо казвам своето No, Nein, Non, Oxi, Nyet, I-ie, Bu, Хаир
    - Скъпа, имам голяма изненада за рождения ти ден!
    - Колко мило от твоя страна!
    - Нарекох на твоето име един новооткрит вирус!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #22

    Re: ICQ 6.0 - Ново начало или...?

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    А автоматично получаване на файлове от когото и да е, да ми пълни секторите и пътечките с де що му скимне ще дам на кукуво лято
    Не от "когото и да е", а от "когото ти си избереш". В смисъл - не е глобално, за цялата листа. Фънки е. И доста удобно, в определени случаи.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #23

    Re: ICQ 6.0 - Ново начало или...?

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Хора без работа ...
    АПсолютно !!!
    Цитат Първоначално публикувано от IvO™
    Не от "когото и да е", а от "когото ти си избереш". В смисъл - не е глобално, за цялата листа. Фънки е. И доста удобно, в определени случаи.
    А не е ли опасничко някой избран от теб, на когото си гласувал такова високо доверие, да ти прати ей така без да иска и знае даже някое "почистващо средство" за джама? Или пък някой друг, дето му е хакнал на твоя избраник акаунта да го направи това?

  11. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #24

    Re: ICQ 6.0 - Ново начало или...?

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    абе щете нещете, като сменят протокола пак ( а такива слухове се носят, сривовете от 1-2 седмици насам били от тестовете на новия протокол) ще минете на 6-цата )
    Аз ша си стискам до дупка на QIP, па после каквото сабля покаже.
    Обикновено трябват няколко часа някой да им хакне протокола и да го разпространи.Като помня сривовете напоследък няколко часа едва ли ще са проблем.

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #25

    Re: ICQ 6.0 - Ново начало или...?

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Хора без работа ...
    Цитат Първоначално публикувано от stekyman
    АПсолютно !!!

    Не знам каква "работа" очаквате да има човек в 23:30 ч., освен ако не е нощна смяна. Е, аз не ходя нощни смени. А и тествах възможностите на "клиента" все пак...




    Цитат Първоначално публикувано от stekyman
    А не е ли опасничко някой избран от теб, на когото си гласувал такова високо доверие, да ти прати ей така без да иска и знае даже някое "почистващо средство" за джама? Или пък някой друг, дето му е хакнал на твоя избраник акаунта да го направи това?

    Всеки, на когото си гласувал доверие, може да ти прати "ей така без да иска и знае" някое почистващо средство. Възможностите и вероятностите ги има доста отдавна и ICQ 6.0 няма да открие кранчето за топлата вода в това отношение. Освен това, има една много голяма стъпка от това да запишеш даден файл на диска до това да го стартираш. Гаранции никога няма. Но знаеш, че винаги когато не си сигурен, има достатъчно подръчни софтуерни средства, с които евентуално да опровергаеш съмненията си.

    За мен тази функция е полезна в случаите, в които човек за известно време не е (или няма възможност да е) пред компютъра си, но когато същевременно очаква да получи нещо спешно (може и "Victoria's Secret" , но и презентация от колега също върши работа... .). Не е казано, че опцийката трябва да е включена постоянно, но може да се използва ефективно, когато се налага. Помислено е за това, направено е.

    Нямам все още твърдо мнение за програмата. Нито съм си лягал, нито съм ставал с "кю"-то през последните години, но програмата все пак е достатъчно известна, за да й обърнем внимание, дори и това да е в нейн ущърб.


  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #26

    Re: ICQ 6.0 - Ново начало или...?

    @IvO™,
    Каква е разликата между това да ти прати файла по Кюто или като прикачен файл на електронната поща? Определено не допускам някой да пише по диска ми каквото и да било.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #27

    Re: ICQ 6.0 - Ново начало или...?

    Вълчо, разликата е, че ще спестиш от времето за теглене от пощата. А при по-обемен файл и по-слаба връзка, времето наистина е ценно понякога. Но основната идея на тази опция си остава предимството да получиш нещо, което очакваш спешно, но евентуално не си (или има някой друг) на компютъра ти.

    Не искаш някой да ти пише по диска? А като си в Интернет какво мислиш, че става?

    И защо все гледате "тъмната страна" на нещата? Опцийката не е задължителна, просто може да е полезна за някого. Няма лошо в това да я има, нали? Изборът, естествено, е на потребителя.

  16. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #28

    Re: ICQ 6.0 - Ново начало или...?

    Определено има значителен напредък като визия, че и като удобство, в сравнение с 5.х. Добре е че са разкарали смайлитата от 5.1, всички които приличаха на нещо, произведено от куче и натиснато от кубинка на скинар.
    За съжаление всичко отново е гарнирано с разхищение на пространство по екрана и досадни банери. Връщаме се към добрата стара миранда

    Добавено:
    За 30 минути тестове успях да не получа съобщения; светнаха ми индикации в контакт листа, които нямаше как да разкарам или разбера за какво служат (некъф кламер); не получавам файлове, изпратени през qip (няма индикация изобщо, че нещо се подава към мен; не виждам контакти, които влизат през qip build 8010.
    Новото начало за мен засга е... задънена улица!

    сори, boishin, по погрешка ти пипнах съобщението.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #29

    Re: ICQ 6.0 - Ново начало или...?

    ICQ 2003b build 3916
    изчистено от рекламни банери и достатъчно леко
    Следващите версии са прекалено натруфени, а човек ползва само няколко функции в ежедневието си.... останалите си остават "в килера". То така е и с телефоните... пълно с какви ли не функции, а основната - да е телефон, остава на заден план!
    Почитател съм на опростените и изчистени изделия и форми, както и на тясно специализираните.


  18. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #30

    Re: ICQ 6.0 - Ново начало или...?

    На мен ми харесва новото Q !
    Вече има и "banner killer" по-весело е , по-забавно, разни емотинки, глезотиики и т.н.
    Само че още не мога да намеря игрите къде са - байряка, овцете и т.н.
    Да не би да ги няма?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Питане за начало на бизнес
    От nikolin във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 16-02-11, 23:38
  2. Ново ICQ
    От dedo pop във форум Общ - софтуер
    Отговори: 16
    Последно: 24-11-06, 23:52
  3. смяна начало на седмицата
    От glarus във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 26-03-05, 21:13
  4. Ново РС HELP.
    От npu3paka във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 12-11-04, 23:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе