Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

Драйвъри за уеб камера

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    8
    #16

    Отговор: Драйвъри за уеб камера

    Имам предвид Ролин-пише че е "Активен" което по дефоут ми говори че трябва да има и отделно захранване а не просто да го ръгна в порта и готово.На линка никъде не виждам да има такава опция да се дозахранва от контакта през съответния адаптер...През кабела който сглобих мишката си работи перфектно,явно проблема е в скоростта на пренос по информационните линии.Ползвал ли си този кабел който ми показваш?

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #17

    Отговор: Драйвъри за уеб камера

    Не, не съм. Захранването не е проблем да се вземе от самото USB. Скоростта на пренос пада поради голямото разстояние, трябва му усилване.

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    8
    #18

    Отговор: Драйвъри за уеб камера

    Тадаам Намерих парче 7 метра лан кабел,истински с изцяло медни проводници,UTP CAT 5e,24AWG и сигнала се появи .Вече нищо няма да си купувам от Технополис,дори и карфици-техния кабел се оказа голямо менте-наполовина по тънки проводници и скапана изолация,на всичкото отгоре дори не е усукан!!! И аз се чудя що не става.... В понеделник ще търся нещо CAT6-7 FTP понеже ще го полагам успоредно на магистралата която захранва апартамента и след опитите ще пиша за резултата,да има инфо за поколенията един вид
    ПП. Благодаря за предложения кабел и отделеното време

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #19

    Отговор: Драйвъри за уеб камера

    Цитат Първоначално публикувано от rins969 Виж публикацията
    Тадаам Намерих парче 7 метра лан кабел,истински с изцяло медни проводници,UTP CAT 5e,24AWG и сигнала се появи .Вече нищо няма да си купувам от Технополис,дори и карфици-техния кабел се оказа голямо менте-наполовина по тънки проводници и скапана изолация,на всичкото отгоре дори не е усукан!!! И аз се чудя що не става.... В понеделник ще търся нещо CAT6-7 FTP понеже ще го полагам успоредно на магистралата която захранва апартамента и след опитите ще пиша за резултата,да има инфо за поколенията един вид
    ПП. Благодаря за предложения кабел и отделеното време
    А като се появи образ, как е, насича ли, вижда ли се ъова което искаш да видиш?
    Според мен проблема ти не е бил в кабела а в дължината. Първия път си пробвал с 10 метра после си го намалил на 7 което е максимума.
    Преди съм си играл с такава постановка, и мога да ти кажа, че с висококачествен USB кабел на 7 метра без усилване по средата, работата не е добре. С усилване горе долу става, но с времето се сбъгясва заради големия трансфер през USB.
    Решението е просто. Подходяща IP камера. Реално погледнато, усб камерата + кабелите + усилвателя ще ти излезе колкото IP камера.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. драйвъри за W7
    От joro_bul във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 06-12-11, 15:05
  2. проблем с драйвъри за лаптоп
    От hot_stepper във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 28-02-10, 16:13
  3. Драйвъри за АТИ Радеон 7000
    От InternetZombie във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 29-10-09, 01:41
  4. Проблем със звукови драйвъри
    От izwerga във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 19-02-07, 11:40
  5. Търся драйвъри за AC'97
    От get във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 18-11-04, 13:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе