Резултати от 1 до 4 от общо 4

Затрита информация на хард диск

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    156
    #1

    Затрита информация на хард диск

    С Partition Magic тръгнах да обединявам два дяла на един диск. И всичко се затри! Не обедини дяловете, но за сметка на това всички файлове изчезнаха, а големия дял с много важна информация на него ми го дава като неформатиран. Нямам никакъв бекъп или имидж файл, но поне нищо не е записвано върху затритата информация! И двата дяла са NTFS.

    Моля кажете коя програма може да помогне, че тази информация ни е супер важна. Намерих някакви програми, но първо са платени и второ - не дават кой знае каква информация.

    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    62
    #2

    Re: Затрита информация на хард диск

    Пробвай тази: http://4storing.com/mnnjq/b0d912d8ed...0cae4f6ba.html бърза и удобна е.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #3

    Re: Затрита информация на хард диск

    изтрий обединения дял и пусни през Paragon Partiton director - "undelete"

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    156
    #4

    Re: Затрита информация на хард диск

    Нещата се оправиха с тази програмка Active@ Partition Recovery. Чегърта близо 2 часа и успя да открие скапаните файлови таблици - откри 6 вместо 2, но важното е, че сред тях бяха и верните. Изтрих съществуващите 2 дяла на диска, които не работеха след вещата намеса на Partition Magic и след това ги възстанових с откритите от Active@ Partition Recovery. За съжаление програмата не е безплатна, но на мен ми пратиха излекувана версия - ще гледам да я кача в дата.бг.

    Благодаря на magnum6671 и Mr.TECHNO за отговорите - сега ще разгледам и програмите, които ми препоръчаха.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 15-01-11, 16:04
  2. 1TB хард диск
    От kikiri във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 10-07-10, 14:29
  3. Отговори: 27
    Последно: 13-12-08, 19:30
  4. Шум от хард диск
    От Cko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 10-05-08, 08:00
  5. Нов хард диск
    От niksi във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 30-04-06, 20:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе