Страница 22 от 28 ПърваПърва ... 122021222324 ... ПоследноПоследно
Резултати от 316 до 330 от общо 418
Like Tree16Одобрявам

3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    4
    #316

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Здравейте, нов съм във форума.
    Имам следния въпрос, ако някой може да помогне.
    Имам телевизор Samsung 40ES6100 3D и лаптоп Acer aspire 3820 TG intel core i52,53 Ghz ATI mobility Radeon 5650, 4 DDR3. Кабела за връзка е HDMI 1.4 3D.
    Използвам Totle Media theatre 5 , но нещо не мога да се справя с 3Д-то.
    Като го пусна на лаптопа върви в два еднакви образа един до друг а на TV-то използвам функцията която да ги събере тезиобразипо хоризонтала и не съм сигурен че се получава 3Д.Но проблема е със субтитрите а уж формата им е за 3Д. На лаптопа вървят по средата между двата образа а като пусна 3Д то на телевизора се раздалечават и отрязват покраищата на телевизора.
    Не съм пробвал със флашка защото когато се опитам дакача филма от лаптопа на флашка Kingston 16 Gb ми изписва че фаила е много голям и не може да се спренесе а филма примерно е 8 ГБ.
    Ако някой може да помогне ще съм благодарен.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    2
    #317

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Здравейте,имам LG 32LW4500 и когато си пусна 3D филм картината не е на цял екран ами е по-малка и отстрани е с черни ленти.Може ли да се настрои да е на цял екран?Когато използвам 2D към 3D го няма този проблем.Само когато сваля филм който е 3D тогава се получава така.Моля помогнете!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    12
    #318

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Здравейте имам от скоро Samsung 40EH6030, вързал съм го с кабела за видео картата ми даден с нея (GTX 560). Проблема ми е, че aко пусна mkv 3D филм си тръгва на телевизора нормално, но не мога да подкарам 3D картина от ISO файлове... Показва ми, че е пуснато 3D-то, но картината си е 2D, телевизора сменя режима и от 1080p/60hz става на 1080p/24hz, но картината си е 2D... Пробвах TotalMedia и PowerDVD и е еднакво... Въпроса ми е къде се крие проблема? Кабела ли?

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #319

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Цитат Първоначално публикувано от Lenks Виж публикацията
    Пробвах TotalMedia и PowerDVD и е еднакво... Въпроса ми е къде се крие проблема? Кабела ли?
    Не е в кабела. И с кабел HDMI v.1.3 картината също е супер в 3D режим.
    Total Media 5 и Power DVD Ultra v.10..11..12 са просто софтуерни плеъри поддържащи 3D.ISO формата.
    Нямам представа при картите на ATI как става номера с включването на стереоскопичният им 3D режим, но при nVidia, без 3D Vision софтуера, забрави за 3D картината. Цената му е аналогична на мултимедиен плеър поддържащ Blu-ray 3D.ISO, така че ти си прецени кой от двата варианта предпочиташ.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    12
    #320

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Брат, аз имам 3D телевизор, нещо си се объркал...

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #321

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Цитат Първоначално публикувано от Lenks Виж публикацията
    Брат, аз имам 3D телевизор, нещо си се объркал...

    Както кажеш, приятел. Не аз имам проблем с филмите и игрите в стерео 3D.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    12
    #322

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Пич, първо кой ти говори за СТЕРЕО 3D? Koй ти говори за Nvidia 3D vision? Aз имам проблем с подкарването на AKTИВНОТО 3D на телевизора което е съвсем различна технология от тази на NVidia... Прави разлика и чети внимателно какво съм питал... Честно казано все повече си мисля, че проблема е във кабела...

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #323

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Колега, това че явно доста неща за 3D технологиите не са ти ясни, не е причина да си образуваш нерви.
    Никой не се е родил научен. Изразих мнението си с намерението да съм ти полезен. Дали ще го приемеш или игнорираш, мен не ме притеснява. Гледаме 3D филми от блу-рей дискове у дома повече от две години вече и каквото е нужно за това отдавна съм го научил и пробвал на практика.
    Като писах, че не е от кабела имах предвид, че освен официално препоръчваният кабел HDMI 1.4a за гледане на 3D картина, върши работа и по-старият стандарт.

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    6
    #324

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Здравейте на всички.Искам и аз малко помощ като използвувам чуждата тема за да не отварям и аз подобна.Значи си купих преди седмица
    Home cinema LG BH6420P 3D Blu-ray,но не мога да подкарам филма със субтитрите през USB.Филма тръгва но субтитрите не искат.Конвертирах и пак не искат.Картината си е супер,но липсва какво да чета .Конверта правих с тази програма от снимката както е описано във VobSub (.sub),но пак не тръгват.Слагам в папката файловете-IDX-MKV-SUB,предполагам това е правилният начин.Някъде четах,че имало програма с която мога да вградя субтитрите в самия филм,но забравих точната тема,защото без упътване как става няма и да се справя.Не е нормално плеар точно за такива филми да не подкарва субтитрите.След като ги конвертирам се появяват някакви мацаници които не се разбират какво пише изобщо,все едно отгоре съм ги мазал с блажна боя.На самия филм който изтеглих и на субтитрите пише Resident Evil Afterlife 3D Half-SBS.На компа ми като го пусна си върви нормално на 2 картини,ляво и дясно и всяка картина е със субтитри,както трябва да бъде.Обаче не знам скапаното домашно кино защо не ги подкарва.Всички настройки са ми правилни 100%.Предполагам че USB-то нещо не разчита файла със субтитрите.Кажете ми моля кво да правя,не ме бърка и да им го върна в магазина. Някакви идеи??
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    • Тип файл: jpg 1.jpg‎ (146.3 KB, 149 Прегледи)

  12. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #325

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    [QUOTE=fbikz75;589785]Здравейте на всички.Искам и аз малко помощ като използвувам чуждата тема за да не отварям и аз подобна.Значи си купих преди седмица
    Home cinema LG BH6420P 3D Blu-ray,но не мога да ....[QUOTE=fbikz75;589785]
    Въх ма майкоу Аз с моето Самсунгче се мъча да подкарам 3д суб през ДЛНА-то от февруари месец насам, питах тук, но явно няма да може да ни се помогне. Така и не стана при мен. Сега се кьоря с цайсите на някакви минзитурски .srt субтитърчета дето като стане бяла картината и не можеш да прочетеш нищо Ама какво да се прави, без пари толкова

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    1
    #326

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Телевизора ми е Toshiba 40TL933 full HD 3D TOSHIBA 40TL933G :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    очилата са ми оригинални
    Neo hdmi 1.4 3d cabel - NEO HDMI 1.4 FLAT CABLE 3M :: IT кабели :: Аксесоари :: IT Продукти :: Technomarket Bulgaria
    Имам ТМТ5 и PowerDVD11,12
    изтеглил съм си Blu-ray PROMETHEUS 3d 46GB rutor.org :: Прометей 3D / Prometheus 3D (2012) Blu-Ray
    компа ми е Ацер Аспире 5738PG-664G50Mn
    Intel core 2 duo T6600 2.2GHz
    4Gb Ram 800Mhz
    Ati mobility radeon HD 4570 512mb up to 1Gb


    и скоито и да е плеар да пускам телевизора овтоматично трябва да хвани че му са подава 3д сигнал картина вари но очилата не ми са поляризират

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    85
    #327

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Как се прави регистрация в :
    https://hd-torrents.org/
    Някой може ли да ми каже?

  16. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #328

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери


  17. Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    224
    #329

    Отговор: Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Цитат Първоначално публикувано от Shmi Виж публикацията
    zyly, не мисля, че можеш да гледаш 3D с Windows XP. Трябва ти Vista или Windows 7.
    Това абсолютно не е вярно.

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #330

    Отговор: Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Цитат Първоначално публикувано от gog067 Виж публикацията
    Това абсолютно не е вярно.
    Грешиш. Софтуер за гледане на филми от Blu-ray 3D не можеш да инсталираш под Windows XP.
    Ти, разбира се, можеш да си вярваш в каквото си искаш, но така наречената технология "3D за народа", чрез която телевизора наслагва два еднакви образа, които изместени един спрямо друг създават илюзията за три-измерна картина, бе въведена с цел да стане по-достъпно гледането на 3D у дома за по-широка аудитория. Едва след въвеждането й излязоха филмитe в SBS и от сорта.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 22 от 28 ПърваПърва ... 122021222324 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Видео формати
    От didosl във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 25-02-12, 23:00
  2. ПРЕМЕСТЕНО: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери
    От kod във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 0
    Последно: 25-01-12, 16:45
  3. Програма за преработка на аудио формати на филми
    От зенит-е във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 28-12-11, 22:39
  4. Препоръчайте ми даунлоуд мениджър
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 11-08-04, 16:00
  5. Даунлоуд в мрежата
    От WISP във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 19-03-03, 13:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе