Резултати от 1 до 3 от общо 3

Препоръчайте ми софтуер за заключване на директории.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    150
    #1

    Препоръчайте ми софтуер за заключване на директории.

    Общо взето задачката е да се спре достъпа на всички потребители до дадени директории на компютъра. Номера с различни windows потребители отпада.
    На времето си спомням, че ползвах FolderLock, ама това беше отдавна... Харесваше ми, че освен да кодира дадена директория, можеше и да я скрие...
    Общо взето ми трябва нещо с подобна функционалност. Някой ако има опит - моля да сподели.
    Мерси предварително.
    А да, едно важно уточнение - операционната система е Windows 7 64 bit.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #2

    Re:Препоръчайте ми софтуер за заключване на директории.

    Според мен това се решава перфектно с Folder permissions. Разбира се, те може да се модифицират от друг/и администратор/и. Но ако нещата опират до недоверие между тези юзър/и, то едно елегантно и надеждно решение е TrueCrypt. Плюсове - безплатно, може и portable, практически непробиваемо. Минус - контейнерът може да се изтрие от администратор

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    150
    #3

    Re:Препоръчайте ми софтуер за заключване на директории.

    Кофтито в случая е, че ще се влиза от отдалечен компютър в моя, използвайки се моя собствен юзер профил. Цялата идея хич не ми харесва, ама какво да се прави като сина на шефа е решил да се прави на много работен. Идеята ми е, просто да си защитя важните документи, по които по разбираеми причини той не би трябвало да работи.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1299759905[/time]_________________________________________________

    Темата е за боклука.
    Намерих си работещо решение под формата на по-нова версия на FolderLock от пиратския залив.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръчайте ми софтуер за аудиообработка.
    От Little_Alien във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 26-06-09, 08:52
  2. Директории,- какво да ги правя?
    От cristo във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 19-10-07, 22:35
  3. Отговори: 5
    Последно: 27-07-05, 16:42
  4. Проблем - директории дати
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 21-05-04, 09:17
  5. Отговори: 13
    Последно: 25-01-04, 18:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе