Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26

FAT32 <-> NTFS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    60
    #16

    FAT32 <-> NTFS

    ааааааа я ми кажи как да мога да си инсталирам XP pod dos setupa неще да се стартира да го е.....

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #17

    FAT32 <-> NTFS

    Еми стартиращия файл се казва <font color="red">winnt.exe</font id="red"> и се намира в директория <font color="red">i386</font id="red">

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    60
    #18

    FAT32 <-> NTFS

    ама не мога да го боотна чатиш ли да ми обясниш в IRC-to как става фатката че 4 пъти си затривах информацията от харда след като го направя на NTFS i като се прецака windosa .....format C: posle duham supata ne triq harda i go delq na novo [V]

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    70
    #19

    FAT32 <-> NTFS

    Гениално! Microsoft знаят по-малко за WindowsXP от някой си кайсо....Имахме нужда от това просветление....и Windows support центъра трябва да е някъква измислица...писах този пост, щото от многото неща, които "специалисти" предлагат на някъкви страници по безплатни хостове, това е едно от най-тъпите идеи-да си помислиш, че си такъв голям гений с едно изтриване на директория да "оптимизираш" работата на такава сложна система като опационната.



    "Дефрагментиран" FAT32 ми даде +4КB/sec според Sandra, което относително е 15-16%



    <font color="red">Mod edit Kайсо



    Използвай "edit" не пиши последователни постове!

    Ами аз исках да са последователни, ако може...</font id="red">

  6. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #20

    FAT32 <-> NTFS

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Гениално! Microsoft знаят по-малко за WindowsXP от някой си кайсо....Имахме нужда от това просветление....и Windows support центъра трябва да е някъква измислица...писах този пост, щото от многото неща, които "специалисти" предлагат на някъкви страници по безплатни хостове, това е едно от най-тъпите идеи-да си помислиш, че си такъв голям гений с едно изтриване на директория да "оптимизираш" работата на такава сложна система като опационната.



    <div align="right">оргинално мнение на msashev</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Хех, на подбни изказвания, само мога да се прекланям [8)]

    Ами що не попита, Windows support центъра - как да си направиш fat-a na ntfs ? Или те хвана срам, щото те там с такива дребни въпроси не се занимават ....

    Ами аз нямам какво повече да кажа по тая тема, мисля че разбра как най "bezpolezneno da napravq preorganizaciq na failovata si sistema fat32 na ntfs"

    Само внимавай да не ти се скапе нещо, супер сложната ти операционна система [xx(]

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    70
    #21

    FAT32 <-> NTFS

    Eeex, Янко, ама ти май не можеш да различиш msashev от mxkolev[] Най-малко целта ми е да те избавя от невежеството ти, просто трябва някой да поства мнения и за съмняващите се в компетентноста на случайни хора. Нищо лично не изказвам с това към теб, говоря общо. Няма да сбъркаш ако прочетеш нещо по спорния въпрос за prefetch, мисля че имаш нужда. Е сигурно е по лесно да пъхаш някви платки в някви слотове и да си компютърен специалист. И да мислиш колко е проста една OS, ама за хората който пишат нещо различно от постове по форуми операционната система е най-сложният код.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #22

    FAT32 <-> NTFS

    МОМ4ЕТА ПОПИТАХ КАКВОТО НЕЗНАЕХ И МИ ОБЯСНИХТЕ, ЗА КОЕТО ВИ БЛАГОДЯРА ! ВСИ4КИ НЕ МОЖЕМ ДА БАДЕМ СПЕЦИАЛИСТИ ! НЯМА СМИСЪЛ ДА ИЗПАДАТЕ В ПОЛЕМИКИ ЗАРАДИ МЕНЕ И ЕДНИН ТОЛКОВА ЕЛЕМЕНТАРЕН ВЪПРОС !!!

  10. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #23

    FAT32 <-> NTFS

    mxkolev - имаш най-искрените ми извинения

    Надявам се, че не съм те засегнал с нещо. Мисля, че намери отгпвора на въпросите си

    msashev - и на тебе ти се извинявам за това че съм ви объркал никовете, надявам се че няма да има сърдити



    Та дето се вика мир еда има, пък спора за префетча ша го разрешим все някога []

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    60
    #24

    FAT32 <-> NTFS

    кайсио или Кайсо аз съм сърдит [:D][:D][:D][:D][:D] кажи ми ник в IRC има 2 работи които трябва да питам някои разбирач ти ми мязаш хахер [] пък не ми се обяснява във форума ai mnogo {}

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    166
    #25

    FAT32 <-> NTFS

    Разликата не е особенно голяма така ,че няма смисъл да се занимаваш[]Вервай ми!!!!![]

  13. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #26

    FAT32 <-> NTFS

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">кайсио или Кайсо аз съм сърдит [:D][:D][:D][:D][:D] кажи ми ник в IRC има 2 работи които трябва да питам някои разбирач ти ми мязаш хахер [] пък не ми се обяснява във форума ai mnogo {}



    <div align="right">оргинално мнение на lamerko_</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Кайсо или Кайсуийо, все същото []

    Ами аз съм с ник Kayso в канал setcom-bg.

    Ама не кибича мноу често там

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. FAT32 & NTFS
    От The Storm във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 03-11-03, 21:03
  2. FAT32->NTFS
    От Zviara във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 07-02-03, 17:55
  3. NTFS vs FAT32
    От braynoff във форум Windows
    Отговори: 23
    Последно: 11-12-02, 00:43
  4. Clusters in FAT32 and NTFS
    От MixMan във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 18-02-02, 09:46
  5. NTFS ili FAT32 v Win2000
    От ap_pz във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 25-08-01, 00:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе