Резултати от 1 до 1 от общо 1

Premiere Pro CC 2018 nest на sequences

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    27
    #1

    Premiere Pro CC 2018 nest на sequences

    Ползвам Premiere Pro CC 2018 12.0 като тестово я разучавам. Свикнал съм по принцип с Vegas.
    Поразучих почти всички възможности и функции на интерфейса и навигирането, но има едно нещо, което остана и което не работи според туториалите, които гледах и ми се струва доста криво, може да е бъг.
    Конкретно - nest на клипове, които съм маркирал си работи - маркирам няколко клипа, Nest..., създава си нов sequence и маркираното се замества с единичен клип (ако е само видео като в случая) в зелен цвят.
    НО ако се опитам да drag-на (или просто добавя по друг начин) този нов sequence (nested_sequence_...) на друго място (или дори в трети sequence), добавя самите source клипове, а не единичен (зелен) клип. Това дали зависи от някоя настройка? Във всички туториали, които гледах, драгването на sequence от Project media в таймлайн-а на друг sequence добавя единичен нестед клип, а не като при мен всички сорс клипове поотделно.
    Благодаря.

    EDIT: Оказа се нещо толкова очевидно, че направо се чувствам тъпо. В Timeline най-вляво горе има бутон, който отговаря точно за това, как не съм го видял. Още при инсталацията съм изключил опцията по някаква причина (още и не знаех какво точно прави, но ми се е видяла "опасна" най-вероятно.
    Този пост е редактиран от trombocit; 17-04-18 в 01:20.

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Евровизия 2018
    От hristoslav2 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 49
    Последно: 15-05-19, 14:31
  2. LG телевизори 2018
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 257
    Последно: 02-01-19, 14:59
  3. ЧНГ 2018, колеги
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 01-01-18, 17:53
  4. Проблем с Premiere CS4
    От Conqueror във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 21-04-09, 21:28
  5. Premiere pro 1.5
    От Ivantt във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 12-10-05, 17:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе