Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 30 от общо 30

Пак за цифровите фотоапарати

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #16

    Пак за цифровите фотоапарати

    @Julian,

    Имам Canon A70. С един комплект средна хубост батерии снимам около 50 дневни снимки (капацитета на картата ми от 64МВ). Мисля че се аргументирах кога кои батерии са по-изгодни.

    <font color="red">//edit 23.06.04</font id="red">

    Имах в предвид алкални батерии, не акумулаторни.[8D]

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #17

    Пак за цифровите фотоапарати

    Явно си с много тъпи батерии. По принцип за цифров фотопшарат се ползват от 1600mAh нагоре. Аз има НР 720 и правя много повече снимки противно на очакванията, нали уш НР-тата с голямя консумация. Абе не е съвсем така но неможе да се проумее от много хора. Между другото аз винаги смимам с включен дисплей независимо дали него ползвам за визьор или не.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    13
    #18

    Пак за цифровите фотоапарати

    толкова спорите за тез батерии, че в крайна сметка съвсем взех да се чудя какво да правя



    и освен това вече колко мнения чета за различни фотоапарати и досега все има някакви кусури и наистина много се чудя[V]

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #19

    Пак за цифровите фотоапарати

    Във всяка ситуация има един аргумент, който ние мъжете не отчитаме - женската интуиция. Довери и се![8D]

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    13
    #20

    Пак за цифровите фотоапарати

    абе то най накрая на женската интуиция ще се разчита ама все пак съм завършил инженер и искам да си взема нещо качествено[:D][8D][:D]

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #21

    Пак за цифровите фотоапарати

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">абе то най накрая на женската интуиция ще се разчита ама все пак съм завършил инженер и искам да си взема нещо качествено[:D][8D][:D]



    <div align="right">Originally posted by My Name*-*23/06/2004*:* 14:37:33</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Качеството е в пряка зависимост от цената![8D][:D][] В общия случай! (за тези които ще тръгнат да ме убеждават в противното [] )


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    13
    #22

    Пак за цифровите фотоапарати

    е то това за качеството и цената си е е вярно - спор няма



    ама все пак искам най доброто за парите които смятам да отделя и като за любителски снимки мисля че все нещо ще измисля[:D]





    а и още един въпрос - след като ме съветвате да си купя презареждаеми батерии ще трябва да си взема и зарядно - колко пари ще ми излезе това

    добре ли е да си купя ей такава чантичка http://hpshop.cnsys.bg/?categoryID=118 или не съм се ориентирала правилно



    тъй като тази чантичка ще ми се върже с hp 635 като ценова възможност

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #23

    Пак за цифровите фотоапарати

    Дам вземи си я чантичката, батериите и зарядното. Това зарядно може да включи и към запалката на калата ти но закоето ше ти трябва кабел който май не влиза в точно в този комплект, но затова пък се прави много лесно. Само трябва да глдаш на не объркаш + и - че да не стане инфекция.

  11. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #24

    Пак за цифровите фотоапарати

    В Германос има зарядно за около 14лв, и го дават с 4 батерии (много слаби, но аванта .

  12. DIL
    DIL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    138
    #25

    Пак за цифровите фотоапарати

    @My Name

    Комплеката на HP изглежда готин (има си батерийки, зарядно, калъфче), но е скъп...

    Вчера гледах в Техномаркет (Дружба) - 4 батерии SANYO 2300 mAh NiMH + зарядно (също SANYO) за 39лв (с ДДСто), което е 2 пъти по евтино от комплеката на HP.... е вярно е че няма чантичка, но пък батериите са по-мощни.



    Моя фотоапарат никога не е виждал чантичка, може би защото е по-малък и е с метален корпус



    Колкото до апаратите с LI-Ion батерии... моята е 850mAh Canon и издържа 200 снимки без светкавица и около 100 смесено (50/50 със/без светкавица), зарежда се за 2ч и определно не ми е проблем вечерно време като се върна да я сложа да се зарежда и преди лягане е готова!

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Живее в
    София
    Мнения
    416
    #26

    Пак за цифровите фотоапарати

    Zdraveite!

    Kajete ne6to i za fotoaparatite Praktika?

    Dosta sa eftini no struvat li si?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #27

    Пак за цифровите фотоапарати

    Ади и аз да кажа за Photosmart635 ,тъй като единствен тук аз го имам

    Апарата изкарва 3 дена снимки с обикновенни батерии Тошиба АА - за по 1 лв/бр.

    аз взех 4 бр за 4 лв ипреди две седмици и още снимам

    обаче ако пуснете да записва AVI - батериите заминават много бързо - 30 с. АВИ - и батериийте на 50 %

    апарата няма калъв и адаптер , идва в комплект с две Duracel Ultra - естествено на 70 % , и с преходник към Docing Station , с два кабела - USB1.1 -2.0 to Mini Usb , & Mini USB to 1394 Fireware, има и Една "сиджимка" - връв за ръка и предпазител на окуляра - ако забравите предпазителя - апарати ви напомня да го махнете , оптичния зум наистина е 3х и за мое учудване - работи

    това е което мога да кажа - тук http://www.setcom.bg/news/forum/topi...05&whichpage=2 можете да видите снимки от него на големия ми син - на малкия не съм ги докарал още

  16. Novice
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    4
    #28

    Пак за цифровите фотоапарати

    Адски дълъг пост. Загубих се някъде посредата. По принцип - купи си акумулатолни NiMH 2100 - 2300 mAh батерии и ще снимаш с едно зареждане по 2-3 дни. След като ги презаредиш 10 пъти ще откриеш,че отдавна са си изплатили по-високата цена. Алкалните се скапват предзи да се напълни една карта - ок. 90 - 100 снимки. Не знам колко цикъла на презареждане издържат, но става въпрос за стотици, ако не и хиляди. Аз снимам с три комплекта батерии вече почти 2 години и са ОК.




  17. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #29

    Пак за цифровите фотоапарати

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"></td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Самият НР735 има и вариант с докинг стейшън, който е и зарядно, но в БГ май никой не го предлага



    Преди време търсех докинг стейшън за друг модел и го намерих в Комелсофт, само че беше около 100лв.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #30

    Пак за цифровите фотоапарати

    doking stationa е за всички Photosmart -

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. ръчна настройка на цифровите канали на Philips32PFL5404H/12
    От ceeckoomy във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 27-01-11, 18:32
  2. Помощ! Изчезнаха ми цифровите канали на Samsung LE-32B530
    От blichev във форум Samsung телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 30-07-10, 00:43
  3. Отговори: 90
    Последно: 07-06-10, 13:34
  4. FAQ:видеокамери и фотоапарати
    От hristoslav2 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-09, 17:17
  5. Цифрови фотоапарати?
    От Yas във форум Общ - хардуер
    Отговори: 28
    Последно: 28-07-02, 08:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе