Резултати от 1 до 8 от общо 8

Изгоря ми звуковата карта на Toshiba 6000

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    117
    #1

    Изгоря ми звуковата карта на Toshiba 6000

    Изгоря ми звуковата карта на Toshiba 6000 колко е разумната цена за такава карта втора употреба и ако си я закупя от ebay да речем мислите ли, че ще мога да си я сменя сам имайки предвид, че съм без познания в областта.



    Картата е ALI audio accelerator na acer ако не бъркам нещо


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Изгоря ми звуковата карта на Toshiba 6000

    ами то имаш драивери и книжка - там пише каква е

    има два начина ако е извън гаранцяи- намираш същия чип и отиваш в спец сервиз да го сменят , другия е PCMCIA аудио карта ( чувал съм и за тонколони с аудио чип на USB )

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    117
    #3

    Изгоря ми звуковата карта на Toshiba 6000

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">ами то имаш драивери и книжка - там пише каква е

    има два начина ако е извън гаранцяи- намираш същия чип и отиваш в спец сервиз да го сменят , другия е PCMCIA аудио карта ( чувал съм и за тонколони с аудио чип на USB )



    <div align="right">Originally posted by Mr.TECHNO - 16/08/2004 : 11:56:00</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Тоя вариант с USB май ще ми е спасението, нямах представа,че има такова решение. Номера със сервиза хич не ме блазни нещо.

    10Х

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    265
    #4

    Изгоря ми звуковата карта на Toshiba 6000

    За satellite pro 6000 ли става дума? Най-добре да се разходиш до IMPEX, които са главни дистрибутори на Toshiba за България и да провериш как стоят нещата за нова. Ако не има много варианти, но се губи мобилността донякъде. Най-малкото решение за което се сещам е pcmci card Indigo



    http://www6.tomshardware.com/game/200302081/index.html



    но не знам колко лесно ще можеш да намериш такава карта в БГ. Другите варианти за които се сещам са според цена, за какво ще се ползва и т.н

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    117
    #5

    Изгоря ми звуковата карта на Toshiba 6000

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">За satellite pro 6000 ли става дума? Най-добре да се разходиш до IMPEX, които са главни дистрибутори на Toshiba за България и да провериш как стоят нещата за нова. Ако не има много варианти, но се губи мобилността донякъде. Най-малкото решение за което се сещам е pcmci card Indigo



    http://www6.tomshardware.com/game/200302081/index.html



    но не знам колко лесно ще можеш да намериш такава карта в БГ. Другите варианти за които се сещам са според цена, за какво ще се ползва и т.н



    <div align="right">Originally posted by pip00*-*16/08/2004*:* 20:43:07</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    тоЧно за сателит про е, обаЧе не съм в България, а в едно забутано кътЧе на майорка и трябва да купувам онлайн и да монтирам сам. Каква е приблизителната цена на една карта която ще свърши работа, от поста ти виждам, Че всъщност могат да се слагат и други марки на същия модел. За индигото незнам, ако мине само с 100$ добре, не беше показано монтажа как се прави и не ми стана ясно ще работи ли при изгоряла карта

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    265
    #6

    Изгоря ми звуковата карта на Toshiba 6000

    Ами тази карта си е външна с цел да изкарва по-качествен звук от вградените на лаптопите - предполагам си видял, че е pcmci и просто я "вкарваш" в слота от страни на лаптопа и това е. Изгорялата ти карта не знам дали ще можеш да я смениш сам, защото може да е интегрирана за дъното, така че ако се спреш на този вариант по-добре се допитай до съпорта на toshiba (дори и по телефона) за да не стигнеш "донекъде" и после наникъде[]

    Ако качеството е по-важно за теб от мобилността/размера на картата можеш да вземеш и по-добра, но ще е usb.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    117
    #7

    Изгоря ми звуковата карта на Toshiba 6000

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами тази карта си е външна с цел да изкарва по-качествен звук от вградените на лаптопите - предполагам си видял, че е pcmci и просто я "вкарваш" в слота от страни на лаптопа и това е. Изгорялата ти карта не знам дали ще можеш да я смениш сам, защото може да е интегрирана за дъното, така че ако се спреш на този вариант по-добре се допитай до съпорта на toshiba (дори и по телефона) за да не стигнеш "донекъде" и после наникъде[]

    Ако качеството е по-важно за теб от мобилността/размера на картата можеш да вземеш и по-добра, но ще е usb.



    <div align="right">Originally posted by pip00*-*17/08/2004*:* 19:16:31</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    10х, Човек

    едно последно нещо само да попитам, ще работят ли вградените колони с нея или само външни?

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    265
    #8

    Изгоря ми звуковата карта на Toshiba 6000

    За съжаление не мога да ти дам категоричен отговор на този въпрос. Аз на твое място бих изпратил едно писмо до производителя на картата, ако си се спрял на нея за повече информация.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос относно звуковата карта и външен рисийвър
    От Gotmog във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 17
    Последно: 18-12-08, 12:12
  2. проблем със звуковата карта
    От BIZZART във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 08-07-08, 09:28
  3. Помощ Гаден шум от звуковата карта "Creative X-fi Extreme fidelity"
    От GOTHIC във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 8
    Последно: 29-01-07, 01:41
  4. кофти проблем с звуковата карта
    От ManiMani във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 23-04-05, 16:50
  5. Проблем със звуковата карта.
    От vlado_g във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 7
    Последно: 11-03-04, 22:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе