Резултати от 1 до 3 от общо 3

проблем със звуковата карта

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    80
    #1

    проблем със звуковата карта

    Здравейте, имам проблем със звуковата карта. 6-канална, вградена Realtek. Проблемът е следния: когато включа слушалките, едната от тях само глъхне. Пробвах ги на лаптоп и си бачкат чудесно, но на компютъра НЕ. Отделно съм си включил и уредба с 4 тонколони, но от там звука си е добре. Като цяло работата с тази саунд карта ми е доста объркана. За да чувам звук през тонколоните трябва да включа жака на Side Speaker и да настроя мениджъра на 4 channel speaker. А не трябва ли да е на Line in? Отделно когато съм на 4CH, не си чувам звуците от интернет - клипове... а и тези на Уиндоуса.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    55
    #2

    Re: проблем със звуковата карта

    Я дай точно модела на звуковата карта. Трябваш да имаш опция - от Speaker configuration - ONLY Surround-kit. Като включиш тази опция и дадеш 6 канален звук - 6 каналния звук го вадиш от дъното - ако имаш този кит. Като едновременно с това ти работи и входа и микрофона на картата. Line in - си е вход. През него ще чуваш ако си на 4-ри канален режим, но няма да е вход, примерно ако има TV - тунер който вкарва звука през този жак. Щом ти работи усилвателя - значи е добре картата и не виждам проблем. Явно не знаеш какво искаш да направиш с нея и след това идва и другия въпрос - как да го направиш?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    80
    #3

    Re: проблем със звуковата карта

    Мерси за отговора!!!


    Моделът на картата е Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Control

    Относно това, че едната слушалка не се чува, май открих проблема. Предполагам че самият вход не е добре, защото когато пъхна жака до половината се чува едната, а когато го пъхна целия се чува само другата. Явно е за смяна!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос относно звуковата карта и външен рисийвър
    От Gotmog във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 17
    Последно: 18-12-08, 11:12
  2. Помощ Гаден шум от звуковата карта "Creative X-fi Extreme fidelity"
    От GOTHIC във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 8
    Последно: 29-01-07, 00:41
  3. кофти проблем с звуковата карта
    От ManiMani във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 23-04-05, 15:50
  4. Изгоря ми звуковата карта на Toshiba 6000
    От Vagabundo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 19-08-04, 19:32
  5. Проблем със звуковата карта.
    От vlado_g във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 7
    Последно: 11-03-04, 21:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе