Резултати от 1 до 4 от общо 4

Voodoo 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    76
    #1

    Voodoo 2

    Наскоро си купих PC с Voodoo 2. (Dell с Ati видео на дъното но ми добавиха 3dfx Voodoo 2).

    Въпроса ми е как се включват тези ускорители, защото ако включа монитора направо в Voodoo-to

    нищо не излиза, монитора работи само като го включа в видеото което е на дъното. Преди малко забелязах, че в кашона са ми дали и някъкъв кабел, предположих че той се включва на изхода на видеокартата (на дъното) а другия край се включва в във входа на Voodoo-to(то има вход и изход)... Така стана но проблема ми сега е че образа на монитора ми е с някаква дразнеща сянка. Някой може ли да ми помогне или да ми обясни защо се получава така, досега не съм се занимавал с Voodoo...

    Видеокартата на дъното ми е настроена на резолюция 1024x768/85Hz



    Благодаря на всички...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    Voodoo 2

    Получава се така защоти не си взе свестно видео.

    ATI+Voodoo Кофти комбинация.



    Един вариант - опитай да пуснеш VGA Pallette Snoop от биос-а

    (махни го ако няма промяна)


  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    71
    #3

    Voodoo 2

    Обикновенно има един кабел който се включва от Voodoo-то към другата карта (незнам но по онова време бяха PCI ) ,а монитора е на втората т.е. PCI като Вудуто е само 3D a другата се грижи за 2D приложенията.

    Кабелът е като на монитора само че е женски и мъжки , а не едностранен.

    И един въпрос :

    Щом картата на дъното предлага 1024X768/85 е по-добра от Woodoo2 , закакво ти е горе споменатата?


  5. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #4

    Voodoo 2

    Пусни по един тест със и без Vоodoo 2 и ще прецениш дали изобщо да позваш 3D ускорител. Може просто да са искали да я продадат... А ако държиш да го позваш, потърси читави драйвери за Vоodoo 2. Когато беше актуален този ускорител аз съм брал много ядове заради драйвери. Ако не намериш нищо, обади се с РМ, имам някъде из архивите си различни версии, които работят добре.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 300 Mhz, 96 MB RAM, Voodoo 2 8MB и Филми ?
    От IBM4o във форум Общ - хардуер
    Отговори: 18
    Последно: 11-02-04, 01:25
  2. Voodoo 2 drivers za Win XP Pro
    От IBM4o във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 07-11-03, 12:31
  3. za VooDoo-to
    От Speddie във форум Коментирай новина
    Отговори: 3
    Последно: 05-02-03, 15:35
  4. Voodoo & WindowsXP
    От Matrix във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 19-09-01, 01:32
  5. Voodoo vs. Nvidia
    От god във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 47
    Последно: 31-01-01, 12:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе