Резултати от 1 до 4 от общо 4

HELP Изгоря ми монитора

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #1

    HELP Изгоря ми монитора

    Започнаха да се появяват бели хоризонтални чертички , премигване и изведнъж угасна , някой има ли мнение дали се е скапал тотално или подлежи на поправка , така е малко трудно да се каже но ... иначе е крт 17 ин , сега пиша през тв - то но забелязах че картината май стана по кръгла , смисъл бях на резолюция 800 600 , и виждах старт лентата , а сега нещо се скри , та другия ми въпрос е има ли възможност да се увреди нещо тв-то , тъй като май от настройките е зададено 100 херца , а той по принцип е на доста по малко ...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re: HELP Изгоря ми монитора

    не се притеснявай за ТЖ-то.
    По -скоро ще се ходи на майстор !

  4. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    219
    #3

    Re: HELP Изгоря ми монитора

    Монитора ти е с проблемно захранване,най-вероятно е вдигнал напрежението към крайното стъпало ,симптомите са,разширен екран и малките черти (обратен ход).Не ти препоръчвам да го използваш в това състояние.Дефекта е отстраним.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #4

    Re: HELP Изгоря ми монитора

    дано , тъй като до последно си вадеше добра картина , а това всичко стана в рамките на 30 мин ... ще го занеса на някой сервиз , пък дано да го оправят , щом казвате , че това в захранването е проблема , на един познат му беше изгоряло тхо-то и общо взето за поправка му искаха колкото за нов монитор , дано при мен не стане тъй

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Светна (изгоря) пиксел
    От johny01 във форум Телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 22-02-13, 01:16
  2. Изгоря ми захранването на компа
    От deveca във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 28-09-05, 23:01
  3. Какво изгоря - дъно или процесор ????
    От MetalMilitia във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 14
    Последно: 29-11-03, 02:09
  4. Изгоря ми твърдия диск.
    От sailorbg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 08-04-03, 15:48
  5. Мишо Шамара ИЗГОРЯ!!!!
    От Леголас във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 28
    Последно: 22-02-03, 17:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе