Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем със звука

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    99
    #1

    Проблем със звука

    Дявол го взел (това позволено ли ми е? не можах да се оправя с един проблем. Всякви съм ги виждал и съм се борил, но това... Правихме една щайга - K7S6A (Sis 745), Pal 1600+, 256 Ram и т.н. След адски читава инсталация пускам аз една mp3-ка през вградения на дъното бластер и.... няма вокали. Бре казвам си скапана песничка - пускам друга същото. При много усилване се чуват някъде мноооого далечно. Т'ва става на всякакви певачки (player-и) и не съм забелязал друг проблем освен този. Наистина само вокалите и близките до тях честоти. От какво може да е? (може би съм сбъркал форума - трябваше май в audi/video ама като не знам какво е... ).



    Е, предложения...?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #2

    Проблем със звука

    Имал съм подобен проблем, само че при филми - говорът едвам се чува, а ефектите ще ти спукат главата. Оправих го като махнах 3D-функцията от Windows. Не знам дали е същото, но да си кажа...

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #3

    Проблем със звука

    между другото и аз имах подобен проблем : ASUS P3BF, Celeron 433 i AWE 64 ISA, та звук има да ти спука тъпанчетата, вокали няма, пускаш ДивХ, куршумите ще ти отнесат ушите, ама говор - едвам едвам

    махах слагах драйвери, въртях настройки, псувах на поразия

    познай какво беше..... жакчето на тонколоните не правеше добър контакт, като го "набих" един два пъти във звуковата карта, и всичко си дойде на мястото

    само дето хич не ми стана ясно как може в моя случай всичко да си беше наред, само вокалите на MP3 и говора на ДивХ-а да се губеше, а всичко останало да си беше наред...



    ама я пробвах през DirectX-a да намалиш хардуерното ускорение на Sound-a

    за друго не се сещам

  5. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #4

    Проблем със звука

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by blue


    Дявол го взел (това позволено ли ми е? не можах да се оправя Е, предложения...?

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Наистина провери и махни всички софтуерни тримерни разширения като 3D Depth и т.н. Мисля, че е от това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със звука
    От Sez във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 06-01-15, 20:18
  2. Проблем със звука!!!
    От stefan_sv във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 24-09-11, 13:43
  3. Проблем с звука
    От d8i3a7n във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 21-04-09, 21:09
  4. Проблем със звука
    От nasko_sz във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 05-12-05, 19:14
  5. Проблем сас звука
    От Foxman във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 08-01-04, 19:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе