Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Iztyrwan HDD - moje li da se oprawi?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    94
    #16

    Iztyrwan HDD - moje li da se oprawi?

    Znachi, nishto ne stana i s PowerMax (diagnostichnata programa na Maxtor), dawa greshki pri inicializiraneto na diska i izobshto ne moje da pochne wajnite testowe... Interenoto be che programata nameri diska nishto che BIOS-a ne go e detectnal...



    Mai shte si naprawq kefa da go otworq, bez razbira se da imam nqkakwa nadejda az da go oprawq... nqkoi ako mu trqbwa elektronika tochno ot takyf hard, shte mu q izpratq, ot dobra volq...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    138
    #17

    Iztyrwan HDD - moje li da se oprawi?

    zna4i az prodylzavam temata za iztyrvanija disk



    stava vypros za edin samsung

    pri podavane na zahranvane se razvyrta i kogato zapo4va procesa na inicializacija i pozicionirane na glavite diska spira da se vyrti.



    javno glavite nemogat da namerjat pyte4kata na diska s kojato se priklu4va inicializacijata mu, syotvetno BIOS-a otkazva da go detectne poneze ne se vyrti



    ta vyprosa mi e ima li programam podobna na tazi na maxtor kojato otkriva diska hori toi da ne e detectnat v BIOS-a.



    ili drug variant za diagnostiga na diska

    na saita na samsung ima razni tools-ove no vsi4kite rabotjat javno na nivo bios i ne otkrivat HDD-to (

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    94
    #18

    Iztyrwan HDD - moje li da se oprawi?

    sega wyprosa e, ot kyde da si wzema otwerka zwezda, pone edinstweniq mi kef koito mi ostana e da go otworq i da go pochowyrkam malko...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. moje li,moje li,moje li......:)
    От kesten във форум Мрежи
    Отговори: 30
    Последно: 05-01-04, 02:16
  2. tap vapvos moje bi ?!?
    От mxkolev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 05-06-03, 10:03
  3. Moje li da...
    От CreatoR във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 09-04-03, 11:46
  4. moje li .....
    От spoofer във форум Linux
    Отговори: 2
    Последно: 28-02-03, 08:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе