Страница 3 от 19 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 277
Like Tree25Одобрявам

Моля за съвет за принтер / скенер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #31

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Хех... ти почерпи бре, сега знаеш какъв евтин цветен принтер да си купиш
    ПС - На Коледа - мислешше да идвате с нас ама то... отиде?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    107
    #32
    Здравейте колеги и за много години! Да разбутам малко темата. Имам нужда от мултифункционално устройство 3х1 принтер, скенер , копир за ползване в домашни условия, ще се ползва 2-3 пъти в месеца за по няколко копия и нещо за сканиране или принтиране, ако се наложи. Нямам намерение и възможност да инвестираме големи суми и на пръв поглед се спрях на това https://www.technomarket.bg/mastilenostruen-MFP/hp-deskjet-ink-advantage-2515-cz280c-09123747 , ще върши ли работа или да се ориентирам към нещо друго. Предлагат ми и втора употреба на същата цена това http://www.goods.bg/computerdetails.aspx?id=523. Дайте мнение кое е по добре новото НР или втора ръка CANON. По принцип повече ми харесва НР-то, ако имате други предложения казвайте.
    Този пост е редактиран от JORO71; 08-01-17 в 01:01.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #33

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Ти ако го използваш с такава интензивност мастилата редовно ще засъхнат. По - добре помисли за лазерен. Да вземаш втора ръка Canon е малко рисковано. По принцип след 2-3 години спират да пишат драйвери за по-новите операционни системи. Не знам този дали има за Windows 10. Голяма мъка особено с драйверите за скенер на по-старите под Windows 10. Пиша ти го от личен опит.

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #34

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Това, за поддръжката на канон, са пълни глупости. Примерно, за MF4010 има всичко, за която се сетиш операционна система. Да не споменавам, че скоростта му на сканиране е по-висока от тези на конкуренцията. Твърдя ночно обратното, най-добрият избор на употребявано мфу е на Канон.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #35

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Додо, виж какво става във форума на Canon USA и то за различни модели под Windows10. Някои даже пишат ,че им е писнало и ще си хвърлят МФУ-тата.

  7. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #36

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Тъпакът, обикновено не е съвсем наясно какво да изхвърли. Не, че Канон нямат драйвери за уиндоус 10. Имат. Но самата десятка е за кофата с боклук и това е трудно за асимилиране от задокеанските ни приятели. Темата тук е друга, на човека му тлябва хубаво мфу, а там Канон са силни.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #37

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Прав си.Така е. Но му предлагат втора употреба.Не можах да разбера от коя година е. Значи аз имам Canon MF3220 и MF4430. Стари са . Имат драйвери за windows10, но се сблъсквам със същите проблеми като хората във форума на Canon и не съм ги решил напълно.Оправям се по един сложен начин. Понеже един съфорумник в една друга тема преди малко писа ,че нищо не разбирам от хардуер ,пък той много разбира. Може и така да е. Но с аналогични машини на Xerox и Lexmark нямам никакви проблеми.Имам проблеми само с Canon.

  10. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #38

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    И аз потвърждавам - имаме грижи с драйвъри за канон скенери и мултифункционални у-ва за уиндоус 10... Аз залагам на HP - личен опит!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    107
    #39
    За втора употреба става въпрос за тези два модела:http://www.goods.bg/computerdetails.aspx?id=523 и този http://www.goods.bg/computerdetails.aspx?id=522

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #40

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Ако ще копираш и принтираш 2-3 пъти в месеца, по-добре вземи лазерен,защото при мастилените гарантирано ще ти засъхват мастилата. Само ,че лазерните почват от 200 лева нагоре и изглежда това не те удовлетворява.Иначе при мастилените колкото е по-евтин толкова са по-скъпи консумативите. Даже при 60-70 лева надолу мастилата вече може да по-скъпи от самото МФУ. По-добре вземи ново устройство.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #41

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Имах такава дилема и си взех Самсунг от CLP серията от фирма за тонери.Удобното е че като свърши тонер, звънкаш и пристигат и сменят касетите.Отделно си взех скенер.Така ми излезе по-изгодно.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    107
    #42
    Дааа, май наистина ще е по-добре да се ориентирам към лазерно устройство. Може ли да ме насочите към някой от по евтините модели, който ще върши работа. Както казах,ще се ползва рядко и няма да се натоварва много. И добра идея ли е за рециклирано такова виждам, че предлагат и такива. Струва ли ли си да рискувам с втора употреба.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #43

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    По принцип аз нищо втора употреба не купувам.
    Brother DCP-L2500D
    Този има стартов тонер от 700 л. и стандартен от 2600 л.
    Със същите консумативи ,но с безжична връзка.
    DCP-L2520DW

  17. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #44

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    HP LaserJet Pro M127 - ако трябва мрежови функции отзад има едно n - и малко се оскъпява но за мен мрежовата функция е незаменима екстра...
    estqwerty одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #45

    Отговор: Моля за съвет за принтер / скенер

    Ако трябват и мрежови функции, работа върши и един обикновен рутер с USB вход. Така съм решил въпроса при мен, тъй като isensys 4010 няма мрежова карта. Да се купува втора ръка мастилено струен принтер, без значение от марката, си е чиста прееб@вк@. Ползвал съм безплатен такъв принтер и ми дойде доста скъпо. Касетите на лазерните МФУ на канон, за разлика от останалите производители, са заредени за 2000 копия и ценово са най-изгодни. HP са по-назад технологично, що се отнася до скорост на сканиране и стабилност на работа. Самсунг са все още на опашката. Всеки да си прави сметката, добре е преди да се раздели с някаква сума, да тества на място. Аз така направих, когато му беше времето и се наложи да купя канон. Не робувам на марки.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 19 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Принтер, скенер, копир!
    От blekota във форум Общ - хардуер
    Отговори: 15
    Последно: 02-12-13, 13:42
  2. Продавам принтер/скенер Canon PixmaMP610
    От monidunk във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 18-02-13, 11:05
  3. Принтер и скенер Epson Stylus DX4450
    От todorov.vihren във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 02-09-12, 12:40
  4. Отговори: 0
    Последно: 22-05-10, 14:08
  5. Отговори: 5
    Последно: 23-09-04, 21:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе