Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 43 от общо 43
Like Tree7Одобрявам

Съвет за избор на лаптоп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #31

    Отговор: Съвет за избор на лаптоп

    Защо го рестартираш и то често?
    Иначе шумът е от харда.
    Ако сложиш едно ссд и шумът ще изчезне и ще зарежда по-бързо. Провери дали моделът има допълнителен слот за ссд или ще трябва да се простиш с харда или двд-то. Обаче, при вторият вариант питай фирмата откъдето си го купил, как стои въпросът с гаранцията, ако го отворят за ъпгрейд.
    Този пост е редактиран от pilot; 03-02-15 в 18:49.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43
    #32

    Отговор: Съвет за избор на лаптоп

    Рестартирам понеже деинсталирах разни програми и ми искаше рестарт. Но и по принцип през ден-два сам си рестартира, за да ъпдейтне.
    Мда предположих, че е от харда този шум ама нормално ли е при положение, че е купен преди седмица макс. и да се появяват проблеми ? А и хардът ми изобщо не е пълен, има доста свободно място.

    - - - - - - - - - -

    По принцип имам право да го заменя с друг модел и се чудя дали този не е по-добър :

    http://ardes.bg/laptop/Lenovo+G50-45+Windows+8.1-63796

    На моя видеокартата е малко по-добра, но е с 500 ГБ хард диск, а на този картата сякаш е една идея по-слаба, но хардът е 1 TB

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    Благоевград
    Мнения
    146
    #33

    Отговор: Съвет за избор на лаптоп

    blackberry,на Lenovo-то имаш инсталирана пробна антивирусна Mcafee.Моят съвет е да я деинсталираш и да си включиш Windows Defender-а.Също препоръчвам да избереш WindowsUpdate да не проверява и сваля автоматично ъпдейтите,нека само да проверява и да те пита.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    4
    #34

    Отговор: Съвет за избор на лаптоп

    Здравейте, колеги!
    Търся си лаптоп до 1000лв и се спрях на това моделче - Лаптоп Acer Aspire E5-572G / Лаптоп Acer Aspire E5-572G-35CG каква е разликата между двата модела? Аз в параметрите не намерих, поне в тези който са написани. Лаптопа ще се използва предимно за работа, блу рей филми и някоя игричка. Знам че за тези пари не мога да очаквам много, но не ми се дават повече от 1000лв за лаптоп.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #35

    Отговор: Съвет за избор на лаптоп

    Щом ще е основно за работа, виж този. Здрав корпус, тиха работа и удобна клавиатура. А и 3г. гаранция NBD.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #36

    Отговор: Съвет за избор на лаптоп

    Цитат Първоначално публикувано от ivo9 Виж публикацията
    Здравейте, колеги!
    Търся си лаптоп до 1000лв и се спрях на това моделче - Лаптоп Acer Aspire E5-572G / Лаптоп Acer Aspire E5-572G-35CG каква е разликата между двата модела? Аз в параметрите не намерих, поне в тези който са написани. Лаптопа ще се използва предимно за работа, блу рей филми и някоя игричка. Знам че за тези пари не мога да очаквам много, но не ми се дават повече от 1000лв за лаптоп.
    Много стар процесор.Гледай процесора да има суфикс U.

  8.  
     
  9. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #37

    Отговор: Съвет за избор на лаптоп

    Никак не е лошо ейсърчето, четвърто поколение е процесора на 2,4gh Intel® HD Graphics 4600,пък и отделно си има nVidia GeForce GT 940M - 2 GB DDR3,подваш му едно ссд и започва да лети(наместваш се в 1000лв. бюджет).Ползвам ейсърче 5733 вече 4г(за домашно) и нямам ядове,процесора му е i3-370M 6гб рам видео 4000,тъй че моят глас заминава за ейсъра.Охлаждането му е малко кофти иска по честичко да се почиства.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #38

    Отговор: Съвет за избор на лаптоп

    Цитат Първоначално публикувано от ivo9 Виж публикацията
    Здравейте, колеги!
    Търся си лаптоп до 1000лв и се спрях на това моделче - Лаптоп Acer Aspire E5-572G / Лаптоп Acer Aspire E5-572G-35CG каква е разликата между двата модела? Аз в параметрите не намерих, поне в тези който са написани. Лаптопа ще се използва предимно за работа, блу рей филми и някоя игричка. Знам че за тези пари не мога да очаквам много, но не ми се дават повече от 1000лв за лаптоп.
    Виж този.
    kamilarcheto одобрява това.

  11. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #39

    Отговор: Съвет за избор на лаптоп

    Добър е HP със сигурност пластмасите са по добри от на Ейсъра,пък и гледам и други работи са му по Ок

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #40

    Отговор: Съвет за избор на лаптоп

    То е ясно, че HP,Dell,Aser,Asus и т.н. са гаражни лепенки, а истинските производители и дизайнери са Quanta , Compal, Wistron, Foxconn и др.
    espace одобрява това.

  13. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #41

    Отговор: Съвет за избор на лаптоп

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    То е ясно, че HP,Dell,Aser,Asus и т.н. са гаражни лепенки, а истинските производители и дизайнери са Quanta , Compal, Wistron, Foxconn и др.
    бъркаш. Бъркаш офиса с ателието.
    Тези изброени са само сглабачите. При тях няма глави. Главно работят 15-17 годишни, дето всеки втори ден някой, от тях се самоубива, скачайки през джама на общежитието. Лесно е да покажеш на някой, как да извършва с два жеста, как се редят части, по платката. Друго е да измислиш нещо...

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #42

    Отговор: Съвет за избор на лаптоп

    Те са и мозъците.Това са ODM (Original design manufacturer). Виж тук, тук и тук.

  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    4
    #43

    Отговор: Съвет за избор на лаптоп

    Благодаря колеги!
    В крайна сметка избрах този модел на Asus с i5-5200u процесор - Лаптоп Asus X555LB-XX025D с процесор Intel® Core™ i5-5200U 2.20GHz, Broadwell™, 15.6", 4GB, 1TB, nVidia GeForce 940M 2GB, Free DOS, Black/Silver - eMAG.bg
    emil vasilev одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Съвет за избор на лаптоп
    От Anjelo във форум Мобилни устройства
    Отговори: 64
    Последно: 10-04-12, 19:55
  2. Съвет за избор на охладител за лаптоп
    От VeRoNique във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 26-08-11, 18:28
  3. Съвет за избор на външен Wifi Adapter за лаптоп Асус X71SL
    От music123 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 21-02-11, 14:47
  4. съвет за нов лаптоп
    От De4ev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 20-12-10, 21:17
  5. Съвет за лаптоп.
    От emilstar във форум Общ - софтуер
    Отговори: 16
    Последно: 09-12-09, 10:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе