Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Има ли смисъл от промяна на ампеража

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    296
    #16

    Re:Има ли смисъл от промяна на ампеража

    Еми наскоро при моите Фужитсута разбрах за икономичния режим и комфорта стана много по-голям. Сега след като спрат, при тръгване се развъртат до около 400-450В и работят значително повече до пауза. Това което искам да кажа, че с икономичен режим и намален ампераж би следвало климатика ти при тръгване да не вдига разко мощността за да навакса ( ако така е заложено в програмата на работа ), а да качва мощността малко и респективно да му трябва повече време да навакса темп и по този начин да увеличиш времето в което той работи, но минимума му надали ще можеш да намалиш, той все пак за това е минимум.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #17

    Re:Има ли смисъл от промяна на ампеража

    Наистина страхотни машини alfonso,без аналог по наще магазини-да си ги ползваш дълги години.Та в спецификацията на 22ката,дават че минимумът на консумация пада до 90w.,което никак не е зле.Реално мерил ли си до какъв минимум ти пада консумацията,преди да спре компресора?

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    193
    #18

    Re:Има ли смисъл от промяна на ампеража

    diksanal благодаря за пожеланието , дай боже.Нямам уред за замерване на моментната консумация , така че реално немога да кажа какъв е разхода.Това което съм чел е за 45w дори но незнам кое е истина.

    eddy и аз мисля че е такава логиката и съм го направил след като ти прочетох поста , за впечетления ще споделя като натрупам.

    Ако са верни вградените електромери(и ако аз ги разчитам правилно) за периода 8-18 октомври общия им разход е 18kw.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 14
    Последно: 16-11-22, 19:18
  2. К-стъкла - има ли смисъл?
    От prt във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 168
    Последно: 24-06-21, 08:49
  3. Намаляне ампеража на климатик
    От marian1 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 14
    Последно: 27-01-10, 19:37
  4. Няма смисъл?!
    От etg във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 23
    Последно: 02-10-03, 01:44
  5. Има ли смисъл да пиша на ...
    От hipo във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 30-01-02, 05:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе