Резултати от 1 до 4 от общо 4

Помощ за избор на конвектор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    59
    #1

    Помощ за избор на конвектор

    Моля за съвет. Търся конвектор за свързване към отоплителния котел. Пристройката, която ще отоплява е 25 кв. м., 2, 50 м. висока, с изолирани стени и таван. Проблемът е мястото - конвекторът трябва да е за подов монтаж с макс. дължина 105 см. Толкава е нишата в която трябва да се събере, друга опция няма. След два дни ровене в интернет намерих доста с подходящ размер и съответно недостатъчна мощност /системата ще е нискотемпературна/. Хората, които работят по отплението правиха опити за връзка с техните доставчици, но и там- камък. В сайта на GREE намерих подходящ, но не открих дистрибутор на съответния модел. Ще съм благодарен за всяка насока.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #2

    Отговор: Помощ за избор на конвектор

    Кой какво е търсил и ненамерил - не знам, само ще кажа, че Clima 2000 MV045 има дължина 100см и мощност 3,14кВт при дТ=50 (нискотемпературна система), което е предостатъчно за 25м2 и цената му е 631лв с центробежен вентилатор и 680лв с тангенциален вентилатор, който е по-тих. Това напълно отговаря на заданието според мен, или има и някакви скрити желания?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    59
    #3

    Отговор: Помощ за избор на конвектор

    Благодаря за отговора. Вероятно сред многотията по сайтовете посоченият от Вас съм го пропуснал. Вчера поръчах BPS FC 32 с размери 87х47х22 см и 4,8 кВт при Т 50 и 6 кВт при Т 70. Съмняват ме при тези размери посочените мощности, ама като няма риба...
    Този пост е редактиран от Ka4akow; 11-07-23 в 14:36.

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    3
    #4

    Отговор: Помощ за избор на конвектор

    Търся електрическа схема на стъклен конвектор gch 2000(einhel)

    Няма нужда един и същ въпрос да го задаваш във всички теми, подфоруми и раздели! В тази тема и подфорум си говорим за водни конвектори, ти веднъж си задал въпроса си в подфорум "Електрическо отопление", няма нужда и тук
    Lazar
    Този пост е редактиран от Lazar; 12-11-23 в 09:46.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на конвектор
    От pavkata88 във форум Електрическо отопление
    Отговори: 88
    Последно: 22-11-23, 13:03
  2. Избор на бюджетен конвектор
    От Zygot във форум Електрическо отопление
    Отговори: 77
    Последно: 03-02-16, 17:00
  3. Избор на Конвектор
    От dbitzepsa във форум Електрическо отопление
    Отговори: 12
    Последно: 01-11-14, 22:03
  4. Помощ в избор на конвектор/конвектори
    От vaniosl във форум Електрическо отопление
    Отговори: 8
    Последно: 27-09-14, 10:21
  5. Избор на конвектор
    От user2 във форум Отопление
    Отговори: 0
    Последно: 11-10-13, 18:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе