Страница 36 от 36 ПърваПърва ... 26343536
Резултати от 526 до 527 от общо 527
Like Tree134Одобрявам

Отопление на газ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #526

    Отговор: Отопление на газ

    Нищо особено няма, а посоката на развиване винаги е само една. Явно е заяло нещо, но по-добре не го пипай. 1бар е ок.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2020
    Мнения
    21
    #527

    Отговор: Отопление на газ

    Здравейте,

    Закупихме 3стаен апартамент. Пред Акт 15 е сградата. Уговорката с инвеститора е, той да прекара газовата инсталация както и тръбите за радиаторите, без самите радиатори и котлетата в апартаментите. Имах разговор с Овъргаз по въпросът с процедурата по инсталация на радиаторите и котела и настройката на системата. Те ми казаха, че е добре това да се прави преди всички други неща от ремонта на апартамента. Имам преоразмерен проектъ за радиаторите и котела, който аз си направих на база съветите в този форум. Реално инсталация на по-големи алуминиеви радиатори, за да може котела да работи на минимум и да е икономично. Котелът е Bosch 2300i с модулчето за контролера. Реално питането ми е по-скоро за процеса на инсталация на цялата система. Добра ли е идеята Овъргаз да го правят. То реално e тяхна фирма подизпълнител. Трябва ли да внимавам за нещо при изпълнението? За колко време горе долу се прави тази инсталация? И найстина ли трябва да се прави преди всичко друго в апартамента?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 36 от 36 ПърваПърва ... 26343536

Подобни теми

  1. Отопление на газ, ток?
    От caravanio във форум Отопление
    Отговори: 16
    Последно: 04-05-15, 20:18
  2. Подово отопление на газ
    От LiviuCatan във форум Отопление
    Отговори: 3
    Последно: 27-06-14, 20:00
  3. Инфрачервено отопление ??????
    От fbi_1 във форум Отопление
    Отговори: 4
    Последно: 31-01-13, 21:54
  4. Отопление на газ / отопление с климатик?
    От VD във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 14
    Последно: 22-01-13, 19:57
  5. Отопление на хол
    От yoyo1 във форум Електрическо отопление
    Отговори: 15
    Последно: 28-10-10, 23:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе