Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 102

AMD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    460
    #16

    AMD

    UFo gospodin razbira4 ti da si vidjal reklama na AMD po TV?



    dNIMITORV

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #17

    AMD

    Шегичка, шегичка...



    Martin 'The_UFO' Dimitrov

    theufobg@yahoo.com

    http://www.theoffspring.hit.bg

    http://www.theufo.net

    ICQ#94565641

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #18

    AMD

    Az pak moga da vi kaja ne6to drugo -

    Intel sa namalili broia na instrukcii, izpalniavani za edin takt za da mogat da uveli4at taktovata 4estota na iadroto. P4 e okastren P3 sas 400MHz 6ina - tazi 6ina pomaga v niakoi slu4ai ama i vie sami vijdate, 4e P3 bie P4 po 4ista proizvoditelnost...



    A kato gledam AMD 6te pusnat parvia multi-pocesoren 4ipset za K7...



    Ne VIA - makar 4e ne vijdam kakvo im e li6oto na VIA 4ipsetite...




  5. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    146
    #19

    AMD

    "P4 e okastren P3 sas 400MHz 6ina" - чети повече преди да се опитваш да кажеш каквото и да било! Сигурен ли си, че P-III превъзхожда P4 на една и съща честота във всичко? Много са ти елементарни разсъжденията!




  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #20

    AMD

    Abe ti mai ne6to ne moje6 da 4ete6. Ako se nelaja sam napisal "4e P3 bie P4 po 4ista proizvoditelnost..." Ako si negramoten 6te ti obiasnia, 4e pod tova se razbira CPU i FPU proizvoditelnossta kadeto P3 1GHz bie P4 1,5GHZ, a kakvo da govorim ako taktovite im 4estoti sa ravni????? Predi da po4va6 da rasi6 huli i pr. 4eti - Moga da ti kaja sa6to taka, 4e promenite v arhitekturata na P4 sa edinstvenno s cel poka4vane na MHz-cite. INTEL vidiaha 4e P3 ne moje da dogoni T-Bird i napraviha nov procesor - koito sa6to ne moje ))) Ama horata sa glupavi i gledat taktovata 4estota - tova ako ne si zacepil e trik na INTEL. A-a-a zabravih i za SSE2 - i tva e novo!




  7. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    146
    #21

    AMD

    Не, аз много добре чета, а ти за втори път показваш, че само си чувал от тук от там за Р4 процесора и сега даваш крайни мнения. И това: "P4 e okastren P3 sas 400MHz 6ina", и другото: "4e P3 bie P4 po 4ista proizvoditelnost..." (остава да изясниш понятието "чиста производителност") са две неверни твърдения. Прочети тук http://www.anandtech.com/showdoc.html?i=1301&p=1 какво представлява Р4 архитектурата, после прочети тук http://www.anandtech.com/showdoc.html?i=902 какво представлява P-III и ще се убедиш, че P-III и Р4 са две съвсем различни процесорни архитектури и не могат да бъдат сравнявани нито с тактова честота, нито със сегашния софтуер. Нещата въобще не са толкова елементарни, както си ги представяш ти. Твоите твърдения показват, че не си запознат с новостите в Р4, и са равносилни на това преди няколко години да се каже, че Pentium Pro e орязан Pentium-I. Всички видяхме до къде стигна PPro архитектурата и до къде Pentium-I. Това, че при сегашния софтуер Р4 дава ниски резултати още нищо не означава.



    P.S. Ето ти един пример, как на теста WebMark 2001 Р4/1.5 дава 65% по добри разултати от Athlon/1000 при разлика 50% в тактовата честота: http://www.anandtech.com/showdoc.html?i=1441&p=13.

    Относно моята грамотност - поне съм научил компютъра си да пише на кирилица и не пиша "ч" с 4 и "ш" с 6. Освен това чета и работя в областта на компютрите вече повече от 10 години, така че моля следващият път изказванията да са подкрепени с аргументи.




  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #22

    AMD

    Ne pi6a mnogo na kirilica, za6toto rabotia s CAD prilojenia i polzvam trackball i mi6ka s raz6ireni vazmojnosti Valeri. A ot tapia FLEXTYPE mi6kata mi, koiato e sas 5 butona i 2 skrolera, stava mi6ka s dva butona.



    Zna4i otri4a6, 4e P4 e pusnat za da mogat INTEL da izbiagat ot AMD. Li4no mene ne mi puka, dali edin HTML se zarejda za 3 sec ili za 3.1. Tova sa gluposti. Vse edno da pusne6 CorelDraw 5 na edin T-bird i da varvi po-zle otkolkoto na Celeron300. Ako pita6 men po-mo6tnia CPU triabva da dava po-dobri rezultati dori i na malko po-star software. Silata na P4 e edinstvenno v 400-te MHz. Intel taia novata si arhitektura mogat da si ia zavrat tam, kadeto slance ne ogriva. Za mene ima ob6to vzeto edin test za CPU - tova e 3D Max

    A tam T-bird se spravia dosta po-dobre...



    I ako iska6 da znae6 Valeri, znam za procesori mnogo pove4e, otkolkoto predpolaga6, makar 4e ne sa mi specialnost. P4 ima barza pamet - tova e edinstvennoto mu predimstvo. A tova 4e e po-barz s niakakvi mijavi % ne e tolkova vajno. Vij CPU i FPU mark.



    Az za razlika ot tebe si imam i druga rabota osven da 4eta razni reviuta. A ako naistina razbira6e tolkova mnogo ot arhitekturata na CPU, 6te6e da znae6 4e INTEL ne sa napravili ni6to koi znae kakvo. Zasega niama da se podkrepiam s argumenti, za6toto sam po4ti siguren, 4e niama da gi razbere6. Tova kolko godini si 4el i u4il sa6to ne me interesuva - 6a ti dam edin primer - vav Sofia niakakav PROFESOR se zaiajda s edin poznat, koito u4i tam, 4e SQL se 4etialo si kiu el , a ne es kiu el. I tova e 4ovek, koito sa6to kato tebe se e zanimaval dalgi godini, samo 4e s bazi danni - i ne znae polovinata ot tva, koeto znam az.



    PS Tozi link deto si mi go dal za P3 - znae6 li za kakav Pentium e vaob6te????




  10. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    146
    #23

    AMD

    Мога да предположа какво знаеш само по това, какво пишеш, а ти пишеш предимно неверни неща и в предимно заядлив стил, характерен за човек на не повече от 18 години, традиционна жертва на фенски страсти с повърхностни разсъждения. Най-обичам някой с няколко години пред компютъра да почне да прави характеристики и да дава акъл на световни компании!

    Нямам повече коментари по темата!




  11. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #24

    AMD

    Ei zmei - pred PC-to sam ot 83g ako iska6 da znae6... e to togava ne be6e PC ama ...



    A tova koeto go pi6a si go znam - ne sam kato tebe da 4eta reviuta v AnandTech i posle da se praia na gaz vav foruma. Kato si tolkova pekan v precenkite vzemi da stane6 psihiatar. Tva tuka e forum, a ne miasto, kadeto da se cupi6 i pravi6 na zadnik - tva e forum za CPU i MB - ne za psiho analizi. Vmesto da komentira6 moiata psihika komentirai po POST-a ili nedei vaob6te.

    Aide stiga tolkova, 4e pak 6te kajat 4e mnogo pi6a




  12. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    146
    #25

    AMD

    Тук вече Admin-а трябва да се намеси и да прекъсне простотиите на LordOfEvil, който по стара българска традиция след изчерпване на логичните аргументи почна да обижда.

    Българският Интернет се превърна е място за изява на дребни душици! Всеки си мисли, че е неоткриваем зад маската на мрежата, най-накрая ще ми писне и ще натроша главата на някого по най-демонстративен начин, ей така - за мое удовлетворение! Големи смелчаци се извъдиха всички!




  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #26

    AMD

    ehhaaaaa kolko si velik samo




  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #27

    AMD

    Valeri, ако става въпрос за Лорда и аз ще ти помогна, въпреки че съм сигурен, че и сам ще се справиш

    P.S.(за всички): Шегата на страна, по-добре да не постваме безмислени постинги...



    Martin 'The_UFO' Dimitrov

    theufobg@yahoo.com

    http://www.theoffspring.hit.bg

    http://www.theufo.net

    ICQ#94565641

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    46
    #28

    AMD

    Spora e interesen ama nishto ne se razbira kato kraen izvod.Za momenta moga da kaja che za domashna upotreba edin duron750mhz za 45$ i edno duno okolo 100$ sa pravilen izbor.Gledaneto na filmi na cpu cuality 4x na seleron 700 seche seche i na katmai 500 no na duron750 ne seche a za igri tezi megaherci sa dostatuchni.Az lichno bachkam na 3d studio i imam nujda ot atlon na 5000mhz.Da 5000 shtoto kato pusna da izchisliava trasirashti luchi ili reflekt refrakt mu se ebava mamata na segashnia mi t-burt na 700mhz.Ako izleze dvuprocesorno duno za duron vednaga sha si kupia za da mina tunko a za p4 ne iskam i da chuia .I kakvi sa tia gluposti che win2000 vurvi zle na amd.Az razlika ne vijdam s p3-700mhz.Otnosno overklok na amd sha kaja che sum otvraten ot taka nashumialoto duno abit-133a .a ot raid mi se povrushta.Spored men msi-turbo ili pro e dobur izbor i mi se struva che kupuvaneto na overklokersko duno e nai goliamata prostotiia .Izkajete i vie neshto po temata




  17. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #29

    AMD

    Що бе Добрилов - що да е простотия - че ABIT и ASUS дъната не са правени за да клокваш - те просто дават такава възможност - понякога става; понякога не (KT7A) Аз съм дал малко повече пари за ABIT и съм си направил сметката, че ще ми е по-изгодно да имам Celeron 1.1Ghz отколкото PIII 1Ghz. Е - ако съм с Zida; Acorp - няма да стане.

    А RAIDа - ми понякога нямаш алтернатива, а и на някой им трябва.



    На мен са ми казвали, че 3D Studio зависело и от видеокартата - смисъл, че GTS правел няколко изчисления на един такт - и т.н. До колко е вярно - незнам.



    <font color=red>Dominator</font id=red>

    dominator@mail.bg

    ICQ#109217561

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    46
    #30

    AMD

    da sus seleronite overkloka se poluchava po dobre.Za gts videokarta ami probvah edna chujda takava i ne vidiah osobena razlika .Niakoi mi spomena che i se praviat dopulnitelni mehanichni izmenenia s poialnik ama na koi mu oturva da se bazika s 150$ nai malko.Zabeliazah razlika v burzinata pri radeon 64mb ddr okolo 2 puti spriamo mx.Probvai selerona na div-x, 4x cpu,dali seche na razlichni filmi okolo 640X288 ili 720X360 dali sha seche .Na posleduk se chudia na horata ne im li e jal za mangizite koito gubiat kato kupuvat skupi hardueri i posle se chudiat za kvo sa gi kupili.A nai goliamoto razocharovanie idva kogato napravish upgrade i dadesh kintite i kato se priberesh komputara ti raboti po zle ili podobno na staria .




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе