Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Резултати от 91 до 102 от общо 102

AMD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #91

    AMD

    Da no jivota ne e samo Q3 kolkoto i da ni se iska - razliki v procesorite ima i tia moje da se vidi pri video i audio redaktirane, rendvane, kompresirane i t.n. A s novia t-bird i duron sas SSE poddrajka mislia 4e ne6tata se obra6tat v polza na AMD...




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #92

    AMD

    P.S. Mislia 4e miastoto na Q3 e pri videokartite, a ne pri procesorite



    I ne pravete testove na bazata na WinRar - optimiziran e IZKLU4ITELNO za intel (((((




  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #93

    AMD

    Ха-ха, а пък WinACE и WinZip пак ли за Intel са оптимизирани...

    Bull shits





    Martin 'The_UFO' Dimitrov

    theufobg@yahoo.com

    http://www.theufo.net

    ICQ#94565641

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #94

    AMD

    здравейте,

    няколко думи и от мен по повод този спор:

    1во Intel си е Intel. Вярно е че PIII е по-стара технология от Athlon,

    но P4 според мен е съвсем друго нещо и ще е наистина революционна.

    2ро Чипсетите на Intel са най-добрите, което практически предопределя моя

    избор между Athlon и Pentium. Още повече че като гледам как се държат

    чипсетите на VIA с P3 и с Duron съм крайно разочарован от повечето от тях.

    Не че няма сполучливи, но все трябва някви кръпки да се слагат и прочие.

    Също така съвместимостта им с другия хардуер не е 100%. Работя в комп. фирма

    и трябва да ви кажа, че доста от дъната с Via чипсети, които съм слагал

    дават страшно ниска производителност на Sisoft Sandra- около 180,190 МБ/с.

    3то Проблемите с Intel са други. На мен лично ми писна от тия истории - първо

    Slot1, после PCPGA,FCPGA и сега P4. Така например аз съм със Slot1 и сега

    се чудя кво да го правя. По този параграф AMD наистина бият.

    4то Искам да кажа и две думи на LordOfEvil по повод Cel300A. Аз съм именно с такъв

    и работи @450 от февруари 99та- откакто го имам. Без проблем държи и 464Мhz.

    Не знам ти на какъв си попаднал, но моя е BOX и вентилатора му е много добър.

    По този повод, моята препоръка е ако купувате Intel процесор купувайте Boxed.

    5то АМД едва сега с Атлон правят нещо свястно. Преди от партидите

    имаха и сполучливи, но като цяло бяха бъгави. То не беше К5,К6,К6-2,К6-3.

    Все пак навремето аз имах един АМД 486DX2/66 който бях изгърбил на 120 и

    работеше страхотно, но явно че съм имал късмет с тази бройка.






  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    85
    #95

    AMD

    KingRex> Абе, чичо, от де ги изкара тиа 190MB от твърдия диск ли?! Да не е SCSI 3... Едно нещо ще ти кажа, КТ133A е най-производиелния SDR масов чипсет на тая ш*бана планета - 618МB/s FPU при Sandra-тa на 133МHz с 933MHz Duron (личен рекорд), я ми кажи кой Intel-ски чипсет го прави това... А що се отнася до стабилноста - 85 часа ЯКО рендениране с LightWave v6.0....изводите са за тебе. Това, че още си седиш със скапаната щайга, не означава че трябва да ръсиш глупости тука. Уфф, този форум все повече заприличва на този в Dir-а...



    P.S.: Имам предложение към админа да затвори най-сетне темата.




  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #96

    AMD

    Даммм, да я затворим...илл да я кръстим Intel, a?



    Martin 'The_UFO' Dimitrov

    theufobg@yahoo.com

    http://www.theufo.net

    ICQ#94565641

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #97

    AMD

    мдааам, само няколко слова за Ak 7.62mm:

    1во едва ли съм ти чичо- на 19 години съм и се занимавам с PC от 7 години.

    2ро тези резултати са точно такива 190мб/с с Дурон на 750, но чипсетите

    не мога в момента да ти ги цитирам. Дъната бяха на Елитгруп с вградено

    видео- едните бяха с Triden Blade3D, а другите с Savage4. Ако много се интересуваш

    ще ги погледна в архива и ще ти кажа точния модел и съответния чипсет на Via.

    3то Не съм казал, че няма и сполучливи чипсети, но мнението ми е че масата не са особено.

    КТ133а ще ти се доверя, че е от тях. Аз лично не съм тествал такъв.

    4то Това, че още си седя със скапаната щайга, означава че ти ми върши

    идеална работа за това за което я ползвам - малко Video Capture, Photoshop,

    Premiere,Flash, Divx(всичко това под 2000), Quake3,CMR2, Black&White и подобни( а и Интернет). При това всичко това

    за удоволствие. Не си вадя хляба с нея и съответно не ми е приоритетно място за наливане на пари.

    Не виждам обаче как това означава, че ръся глупости.

    5то Мисля, че можеш да си спестиш агресивното отношение.

    6то Тази тема наистина се изчерпа




  10. Novice
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    2
    #98

    AMD

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Vizte kvo, za men AMD porosto ne stava.Imal sym adski mnogo iadove s AMd-ta nishto hubavo ne sym vidial ot tiah (((.Kato mu spre ventilatora na procesora i po4va da spi4a koravo.Na skoro v zalata koiato raboita na edin P II 400 mu beshe sprial ventilatora i ko da vi kaja PC-to si ba4kashe se edno ne e sprial )) tva me radva adski mnogo v Intel-skite procesori AMD sux tva e !

    Taka 4e bratia "za boga ne kupuvaite AMD" ))))) !



    HAHA!!

    Oshte malko facti:

    Rabotja s edna stara mashina ot poveche ot 3 godini: K6-2 300@350 MHz

    Malka shibana kutija, maluk acorp-ski cooler. Mashinata se durji perfectno! Izpolzval sum i 3dsmax na neja dori i v naj golemite jegi poveche ot 10-12 chasa!

    Drug fact s Duron 750: vchera po nevnimanie bjah izkluchil ventilatora na cooler-a. Rabotja predimno s prilojenija iziskvashti 100% procesorna moshtnist. 16 chasa procesora raboti bez greshka - stabilno bez da zavisne nito vednuj. Kogato vidjah che ventilatora ne raboti temperaturata na CPU-to beshe 80 degrees C.



    Pravete si izvodite!









    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    85
    #99

    AMD

    Мой човек, виждам че си нов тука, за това изкам да ти кажа, че темата Intel vs AMD е втръснала на ВСИЧКИ, всичко каквото можеше да бъде казано по въпроса с тези и факти е вече НАПРАВЕНО. Така, че в бъдеще се въздържай да наливаш масло в огъня. Ако пък ти е приятно, отиди на хардуерния форум в Dir.bg, там има тонове такива глупости за четене.




  12. Novice
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    2
    #100

    AMD

    Forum-a ne e li mjasto kudeto chovek svobodno moje da izkaje mnenie.

    Nikogo ne karam da chete onova koeto sum napisal, taka che zabelejkata ti e neumestna.

    Temata e otvorena i az sum se vuzpolzval ot pravoto si na post.



    Thanks




  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #101

    AMD

    Hei, niakoi znae li, 4e T-Bird 1.5GHz poddarja SSE ??? I 4e otsega natatak vsi4ki AMD procesori 6te go praviat. Dosega niama mnogo soft za P4, vsi4ko e optimizirano za P3 i SSE. Tova ozna4ava, 4e AMD izlizat dosta napred, za6toto soft optimiziran za SSE 6te varvi po-dobre na Athlon, otkolkoto sa6tia soft s SSE2 optimizacia na P4. Osven tova AMD preminavat na 13 mikronna tehnologia, i se o4akvat do 2 meseca 1.7 i 1.8 GHz, a do sredata na 2-roto trimesi4ie na 2001 2.4 i 2.5GHz, a sa6to taka i 64bit CPU na AMD. Ne zabraviaite i za nai-posle realizirania MULTI-processor rejim - ia si predstavete dva T-Bird na 2500, P4 mai nema takova ne6to.




  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    85
    #102

    AMD

    Lord-де, FYI 1.5GHz T-Bird НЯМА ДА ИМА. "Гръмотевичните птички" бяха до 1.4GHz, от там нагоре ще бъдат Athlon 4 (Palomino).




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе