Резултати от 1 до 7 от общо 7

след ъпгреид не се стартира видео картата

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    3
    #1

    след ъпгреид не се стартира видео картата

    MB ASus P4c800-e Delux CPU - Intel Pentium 4 3.2 HT 1MB S.478 PSU Coler Master gx550 RaM 4x1 Gb ddr400 Kingstan 3.3.3.8 HDD 3x2 TB WD Green sata 3 DVD-RW LG Case Cooler Master Elit 430
    проблема е следния днес смених старото видео гефорс4 мх с ново Sapphire Ati HD 3850 Agp слагам новата видео карта и не ше да включи монитора изключих компа извадих батерията на биоса след това и3чаках малко и пак поставих батерия и пак саштия резолтат пускам компа захранването трагва трагват всички вентилатори включително и на видео картата но няма пак сигнал към момнитора смених картите сас старата и всичко си работи без проблем слагам отново новата видео карта и нямам сигнал нямам напро повече идеи помагаите благода предварително

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:след ъпгреид не се стартира видео картата

    вариант 1 - не ти стига захранването
    вариант 2 - не си й закачил допълнителното захранване

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    3
    #3

    Re:след ъпгреид не се стартира видео картата

    че колко повече от 550в ще иска даже два варианта сам пробвал сас включване на захранване с буксата която ми е оригиналната в коплекта с видео картата която е 8пин към 2 мулекс и втория вариянт дирекно имам 8пин букса дирекно от захранванто и в двата случея ефекта е един и същ върти вентилатора няма сигнал към монитора може ли проблемма да е някаде в биоса

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re:след ъпгреид не се стартира видео картата

    а сигурни ли сме, че 3850 е наред?
    виждал ли си я да работи на друг комп?

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    3
    #5

    Re:след ъпгреид не се стартира видео картата

    имам едно HP D530 CMT Пентиум 4 2.8гхз 2гб рам и оригинално захранване Hp 240W ATX Power Supply – PFC with in 240V mode (115v/230V line switch) картата върви перфектно даже пуснах да гледам филм 1080р

  7. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #6

    Re:след ъпгреид не се стартира видео картата

    Така както си го описал, не става ясно процесора "пали" ли ?
    Т.е. дали компютъра се стартира нормално и единствено "няма сигнал към монитора" ?
    Или пък компютъра въобще не тръгва, като изключим въртящите се вентилатори ?

    Имаш ли говорител закачен към платката ? Ако "ДА", то той изписква ли при включване на компютъра ?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #7

    Re:след ъпгреид не се стартира видео картата

    Не ми се е случвало такова чудо, но според мен, резултата от махането на батерията би бил нулиране на паролата /ако има такава/ и връщането на заводските настройки на биоса.
    Без претенции за кой знае каква компетентност, предполагам, че дъното ти /чипсета/ не разпознава новата карта. Провери на сайта на производителя му за актуализации и дръпни последната такава. Ако този конфликт не е само при теб, в раздела - "подръжка", може да откриеш някакво решение за проблема.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. След ъпдейт на видео картата.
    От Angel Svalqcha във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 16-03-13, 19:36
  2. Въпросче за Видео Картата ми.
    От Biktor Jeleto във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 12-02-13, 17:05
  3. проблем с видео картата
    От user25 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 14
    Последно: 30-12-06, 23:16
  4. Как да си клокна видео картата
    От Novia във форум Овърклок
    Отговори: 6
    Последно: 29-01-06, 18:53
  5. как да си сменя видео картата help
    От virtuozo_ във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 13-12-04, 20:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе