Резултати от 1 до 13 от общо 13

Имам проблем с дъното

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    56
    #1

    Имам проблем с дъното

    Хора значи дъното ми е ПТ 2007 сокет 7. Проблема който имам е че не върви значи пускам компа, тръгват харддиска и вентилаторите.. и до там. Ако някой е имал подобен проблем или е запознат с този вид дъна нека даде малко инфо. Аз съм малко назад с хардуеера и изобщо си нямам никакви идеи какво може да е. Ако имате някакви предложения и идеи ще е много добре. Също и ако някой има старо дъно АТ и се чуди какво да го прави нека каже колко иска за него (за предпочитане да е с процесор на около 233) Просто тука в Димитровград пазара е с толкова нереални цени, че няма повече накъде. Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #2

    Имам проблем с дъното

    Дай малко информация за компа си. Захранване, процесор, памет и тн. На първо четене ми "мирише" на непалещ процесор(може да не работи). На монитора въобще нещо светва ли или тъмна Индия?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    56
    #3

    Имам проблем с дъното

    Процесора е интелски 233 MHz.. друго какво, 96 сдр рам, видеото е някво слабо. Ами значи аз преди 2 дни пробвах всичките части. Един познат има една такава машина като моята и тествах процесора, видеото, захранването.. всичко си работи. Мисля да си взема ново дъно, но тука попитах всички никой няма под ръка АТ сокет седмица. Ако някой от вас има няк'во работещо дъно айде да драсне тука един ред, ше се разберем за парите.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    33
    #4

    Имам проблем с дъното

    Ми пич аз имам тука едно такова с АGP Acorp 5ALI61 ама не знам дали работи

    ако ти се занимава да го пробваш бих ти го дал за некакви си левчета там гарантирам цифрата ще е с една цифра просто не ми требва ако си заинтересован пиши ще се видим и ще решим

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    56
    #5

    Имам проблем с дъното

    Ами да, заинтересован съм. Кажи колко пари искаш и откаде си и как мога да го получа (по пощата?) alibaba@mail.bg или bit@gmail.ru т'ва са ми пощите. Пиши там или тука няма значение. Искам само да знам откаде си и занимава ли ти се въобще. МНОГО ти благодаря човеко, предварително!

  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    1
    #6

    Имам проблем с дъното

    аналогуорм дано тръгне пустото му дъно че да има повод да се натряскаме .. бтв още ме боли главата от снощи [V]

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    56
    #7

    Имам проблем с дъното

    М, дано.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    33
    #8

    Имам проблем с дъното

    analogworm човече сорим амам дъното не тругна не знам защо но не пожела да запали пробвах го с един пентиум на 233 и 128РАМ но той отказа как ли не го въртех но не и не.....сорим пак и успех пробвай да оправиш твойто.....

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    56
    #9

    Имам проблем с дъното

    Няма проблеми, много ти благодаря все пак, че ми обърна внимание. Пък на мен един познат ми каза откаде мога да си намеря такова чисто ново неизползвано.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    42
    #10

    Имам проблем с дъното

    Аз не видях никой да се сети да каже, че биоса може да требе да се флашне. Щото на мене на такова ми изглежда.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #11

    Имам проблем с дъното

    виж си батерията,

    а колкото до флашването - ако не работи как ще го флашнеш???

    имам Acorp 5ALi61, Super s7/100MHz , ама не е евтино..

    виж там, пиши на майла колко пари можеш да дадеш ,ще ти го дам с гаранция 1 година, че то е работило 1 месец всичко на всичко





    даже е AT/ATX, EDO/SD, Ultra DMA66, AGP

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    42
    #12

    Имам проблем с дъното

    само казвам, че и без биос дъното няма да запали. ( тфа че може да е нещо друго - сигурно може )

    а как ще го флашне - отива в някоя фирма със сервиз - казва кво е дъното - де зимат чипа и ще го препрограмират кфо толко.

    []

    както се казва има специални уредчета дето им викат програматори.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    101
    #13

    Имам проблем с дъното

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by smarty


    виж си батерията...<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Подкрепям мнението. Виж си наистина батерията, аз се изкорках така с едно старо дъно дето изобщо не даваше признаци на живот, нещеше даже и да пищи като го включа, оставих го голо с процесор, памет и PCI даже пробвах и с ISA видео - неще и неще, сто пъти го пробвах. Смених му батерията и тръгна, неговата верица [:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Голям проблем със компютъра ... май е изгоряло дъното...
    От Enties във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 18
    Последно: 02-03-12, 17:51
  2. Имам HAIER HSU-12HV03/R2D(SDB) = Имам проблем ПОМАГАЙТЕ!
    От DIDOTO във форум Климатици Haier
    Отговори: 8
    Последно: 09-01-11, 16:29
  3. Отговори: 12
    Последно: 27-09-07, 14:18
  4. Сигнали които подава дъното при проблем
    От CyberBoss във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 4
    Последно: 14-02-04, 04:31
  5. Имам проблем с дъното-Gigabyte7ZXE
    От SnIpErIsTa във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 12-10-03, 02:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе