Резултати от 1 до 8 от общо 8

защита на TV срещу кражба

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    5
    #1

    защита на TV срещу кражба

    Здравейте знае ли някой от къде се купуват системите за заключване на ТВ тата срещу кражба.И стандартни ли са или за всяка марка са различни.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #2

    Re:защита на TV срещу кражба

    За какъв тв става въпрос.Някои от стойките за монтаж на стена имат такава защита.Друг пример моята без шестограма който е към 60см дълъг няма как да свалиш телевизора и трябва да си запознат все пак какъв е като мм и къде точно се развива иначе нищо не може да направиш.Ще го гледаш като кръгъл камък.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    5
    #3

    Re:защита на TV срещу кражба

    стойката е без такава защита.телевизорът е Philips но някаде гледах че има такижа устройства и отделно не само в комплект сас стойката

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #4

    Re:защита на TV срещу кражба

    "Системата" за заключване се каза kensington lock http://en.wikipedia.org/wiki/Kensington_Security_Slot

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #5

    Re:защита на TV срещу кражба

    Малко параноична ми се струва идеята да се защитава телевизор срещу кражба, освен ако не е в хотел или на обществено място.

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #6

    Re:защита на TV срещу кражба

    kensington lock доколкото знам е само за лаптопи,виждал съм и на първите модели лсд монитори ,но на телевизори не.А на колегата ceeckoomy искам да кажа ,че и на мен ми се струва параноична идеята.Кажи ми каква ти е стойката като модел точно.Ако е неподвижна за стената е по лесно за защита.Помисли и за типичната българска черта -щом не могат да го свалят да му вкарат една тухла в дисплея и това съм го виждал в морската по капаните.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    48
    #7

    Re:защита на TV срещу кражба

    Друго сигурно средство срещу кражба е ТВ-60"и нагоре-не влизат в стандартни асансьори-ХА,ха,ха?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    69
    #8

    Re:защита на TV срещу кражба

    kensington lock става за Филипс LCD. Пробвано е от мен, не че го ползвам де. Телевизора има подходящ отвор отзад, където да се пъхне ключалката. Може да се купи от магазините за компютърни компоненти и струва по спомен около 25 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Кражба на IP
    От tony1976 във форум Мрежи
    Отговори: 21
    Последно: 25-06-14, 21:36
  2. Отговори: 26
    Последно: 03-08-07, 01:35
  3. Нова защита срещу кражба на телефони и плеъри
    От Silviya във форум Коментирай новина
    Отговори: 13
    Последно: 24-06-07, 17:38
  4. Защита срещу презапис [аудио]
    От Malone във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 27-11-06, 09:14
  5. Защити срещу кражба на трафик
    От fori във форум Мрежи
    Отговори: 29
    Последно: 05-06-03, 16:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе