Резултати от 1 до 5 от общо 5

Защита срещу презапис [аудио]

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #1

    Защита срещу презапис [аудио]

    Какъв е начина да се защити, елементарно разбира се, презаписа на аудиодиск [cda формат].
    Разбира се, че няма абсолютна защита, въпроса ми е за някаква защита, каквато и да е, да кажем такава, че да не може да се извърши презапис без CloneCD или нещо подобно.
    Питането ми зе отделен софтуер или по добрия за мен вариант, опция при използването на Nero.

    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Re: Защита срещу презапис [аудио]

    Няма софтуер дето за защитиш диска и да не може всеки ученик да го прекопира с някоя от известните програми.
    Отдавна се работи по въпроса с почти никакъв успех. Всяко едно нещо щом можеш да го прочетеш, значи можеш и да го копираш.
    --------
    http://www.cdmediaworld.com/hardware...tections.shtml

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #3

    Re: Защита срещу презапис [аудио]

    Ru-boy, мислиш ли, че това не ми е ясно, неслучайно два пъти подчертах, ЕЛЕМЕНТАРНА защита, нещо най-просто. Не искам да обяснявам какъв е казуса, но защитата е нужно да защитава съдържанието от елементарно копиране [copy disc в Nero]. Грешни битове през определен размер, нещо такова ми е нужно.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    117
    #4

    Re: Защита срещу презапис [аудио]

    "Елементарната" защита я има вградена в Windows - не може да свалиш песните с copy/paste през explorer

    p.s. Мисля, че и на това му бяха намерили цаката с едно dll-че преди време ....

    При аудио дискове метода с грешни битове не върви. Има и по-сложни методи, мисля в посочения линк.

  6. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #5

    Re: Защита срещу презапис [аудио]

    В посочените линкове, поне в частта Free CD/DVD Protection Tools има ANTIprotection tools, а не това, което ми е нужно.
    DRM [Digital Rights Management] върши прекрасна работа, дано някой има представа и практика по използването.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. защита на TV срещу кражба
    От ceeckoomy във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 03-02-11, 14:20
  2. Отговори: 26
    Последно: 03-08-07, 01:35
  3. Нова защита срещу кражба на телефони и плеъри
    От Silviya във форум Коментирай новина
    Отговори: 13
    Последно: 24-06-07, 17:38
  4. Защита на DVD и CD от презапис
    От Boromir във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 20-05-05, 14:36
  5. Презапис ?!?
    От Cko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 02-10-03, 01:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе