Здравейте имам малко нужда от помощ ако някой се сети нещо моля да сподели.Става въпрос за Самсунг 32-ка LCD модела е 32B650 купуван е 2009-та.Ползвам го на кабелна ТВ с вградения DVB-C тунер без CAM модул.От два дни имам следния проблем,който ТВ-то прави когато си поиска и трудно се хваща.Работи например на"Нова Тв" при мен е на 3-ти канал сменям от дистанционното на 10-ти канал(дискавъри) телевизора превключва на 10-ти изписва в горния ляв ъгъл К10-"дискавъри" и екрана остава черен.(няма картина,няма звук)Само надписа К10 остава на екрана9подсветката работи).Така остава точно минута и половина след което телевизора се самоизключва(рестартира се) и сам стартира на предишния канал,на който е бил(в случая 3-ти Нова Тв).През тази минута и половина,в която телевизора е забил на черен екран дистанционното е неактивно както и бутоните по корпуса на ТВ-то.След като се рестартира сам (или от щепсела на контакта) започва да си работи нормално и да си сменя каналите безпроблемно.Проблема се случва понякога по 5 пъти на час понякога по 1 път на ден.Вчера му префлашнах Фирмуера с най-новия наличен в сайта на Самсунг-няма промяна.Запаметих наново всички канали и им размених позициите-няма промяна проблема го прави на различни канали когато си поиска.Ако някой се сеща за нещо моля да пише ,че е супер дразнещо това забиване на черен екран.