Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 28 от общо 28

Elite PV-374EX - Предимства, недостатъци и бъдеще.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    16
    #16

    Re: Elite PV-374EX - Предимства, недостатъци и бъдеще.

    Здравейте ,
    ами и аз в началото на септември се набутах с тоя Елит - 374Х , преди това имах 371 - честно казано стария не ми беше правил проблеми ама го шитнах изгодно , и така за новия 374 Х - ами в отначало съжалих ама какво да се прави - значи някой филмчета които си вървяха със стария сега забиват , /мисля че тези които 30кадъра в секунада ама не съм много сигурен / понякога не иска да се включи скърца странно , ама като го тръсна и се отваря лоудъра , за дистанционно всички се сещате натискам стоп , то ми изважда диска , абе иначе казано шоу , не знаеш какво ще стане . Не съм го ъпдейтвал със новите ъпдейти от сайта ама и не виждам смисал .
    Поздрави за всички ако някой има нещо ново за 374Х да драсне

  2.  
     
  3. LZ
    LZ е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    3
    #17

    Re: Elite PV-374EX - Предимства, недостатъци и бъдеще.

    Здравейте,
    Незнам за вас, но аз не успях да направя упдейт на този PV 374EX Някой от вас направил ли е успешен опит Ето как започна всичко : гледам си аз на офицялния сай на елит упдейтче (PV-374EX.nrg), свалих го записах го на CDRW(първи опит на cd Imation а втория на Epro) прочетох си инструкциите на сайта, проверих дали файловете са тези който трябва и много усмихнат с мисълта "ей сега го Флашнах ", да ама не. Какво стана ... пъхнах диска в лоудъра, горе в една черна полупрозрачна лентичка се смениаха надписите на английски "erase",
    "write" няколко пъти, но вместо да извади лоудъра с диска той се изключи....
    Писах на супорта на елит отговор нямам, както гледам нема и да има. От сервиза на елит В.Търново ми казаха, че не са правили токова нещо незнаят какво да ме посъветват, а ако съм искал да им го занеса да го погледнат но не гарантирали че ще ми помогнат(При това аз пак ги попитах : "Извинявайте да не е станала някаква грешка търся сервиза на Елит ")
    И така, ако някой може да ме посъветва що да сторя, какво требва да направя преди да започна тази мистериозна процедура наречена от Елит "UPDATE в домашни условия на вашата DivX цифрова система за Дoмашно кино" ще му бъда плагодарен дорде съм жив.

    Поздрави,
    LZ
    П.П. Вълнува ме и въпроса каква е разликата между PV 374 EX и PV 374 X

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2
    #18

    Re: Elite PV-374EX - Предимства, недостатъци и бъдеще.

    Цитат Първоначално публикувано от LZ
    Какво стана ... пъхнах диска в лоудъра, горе в една черна полупрозрачна лентичка се смениаха надписите на английски "erase",
    "write" няколко пъти, но вместо да извади лоудъра с диска той се изключи....
    Така е при ъпдейт pv374ex не вади лоудъра, но ако провериш в менюто ще видиш че има нови опции напр. смяна на цвета на субтитрите, кирилица-латиница и др.

    П.П. Вълнува ме и въпроса каква е разликата между PV 374 EX и PV 374 X
    374X е със Zoran Vaddis 776 процесор a 374EX е с ESS6688.

  5. LZ
    LZ е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    3
    #19

    Re: Elite PV-374EX - Предимства, недостатъци и бъдеще.

    joel

    :Super: Благодаря

    П.П. Мисля, че се "прецаках" като взех 374 EX вместо 374X този ESS6688 ми е напълно непознат да знаете откаде мога да намеря характеристики ?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    30
    #20

    Re: Elite PV-374EX - Предимства, недостатъци и бъдеще.

    аз съм с 374Х и досега се държи добре...относно възпроизвеждане на филми (главно детски анимации с дублаж)
    но,
    при мен трудно(абе да не кажа почти не се) отваря мястото, където се слагат медииките!...в началото нямаше проблеми, но напоследак ако не му ударя един "шамар" не се отваря....чува се само някакъв шум от мъчене и толокоз...и на дисплея излиза ЛОАД...без да се е отворило.
    та ОПЪН става по следния начин: повдигам плеяра, натискам ЕДЖЕКТ и го удрям отгоре...и се отваря)

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #21

    Re: Elite PV-374EX - Предимства, недостатъци и бъдеще.

    Откри ли някакви глобални разлики след ъпдейта, защото и аз се чудя дали да го направя ?
    Откъде намери ъпдейт точно за тази версия 374ЕХ, защото този модел дори го няма в сайта ?
    И дали ще почне да подържа филми с QPEL /мисля Lord of the war на 2 ЦД беше последно с такова кодиране/ ?
    И аз писах на Елите преди около месец и половина и накакъв отговор не съм получил.

    Благодаря предварително за отговорите

    едит:намерих инфо за този чип. Мисля че проблема ми с кодеците не може да се коригира
    http://forum.doom9.org/showthread.php?s=&threadid=82765

  8.  
     
  9. rdk
    rdk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    131
    #22

    Re: Elite PV-374EX - Предимства, недостатъци и бъдеще.

    Ако този модел е с ESS VibrattoІІ забрави за QPEL, не му стига въздуха на този чип за тази екстра.

  10. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    286
    #23

    Re: Elite PV-374EX - Предимства, недостатъци и бъдеще.

    От всичко писано дотук, мога само да заключа: "Страхотен модел, няма що!"...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    96
    #24

    Re: Elite PV-374EX - Предимства, недостатъци и бъдеще.

    Имали някъде различен ъпдейт от този на сайта на Елите,ако има кажете от къде да го дръпна.

  12. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #25

    Re: Elite PV-374EX - Предимства, недостатъци и бъдеще.

    http://mail06.abv.bg/ , adresaza na 4ekmedjeto e elitedvd@abv.bg , pass:123456

  13. Novice
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    1
    #26

    Re: Elite PV-374EX - Предимства, недостатъци и бъдеще.

    Аз имам PV-374EX и съм го ъпдейтнал преди доста време с ъпдейта от страницата на Елит.Това коригира повечето проблеми, но се появи нов при субтитрите - не показва главните "Ю" и "Я".Та питам това може ли да се коригира?
    Също така тук : http://www.elite.bg/asp/DivXInstrRU.htm има друг ъпдейт за същият модел.Безопасно ли е да го пробвам?

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1
    #27

    Re: Elite PV-374EX - Предимства, недостатъци и бъдеще.

    Някой случайно да си пази ъпдейта за PV-374EX? Не успях никъде да го намеря.

  16. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    1
    #28

    Re: Elite PV-374EX - Предимства, недостатъци и бъдеще.

    моят го абгреиднах и умря сега си тьрся платка.ж сервиза не можаха да го оправят.купувам този модел може без оптика.0897-95-93-16

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци
    От kod във форум Коментирай новина
    Отговори: 201
    Последно: 15-06-16, 17:07
  2. Отговори: 73
    Последно: 29-12-15, 22:52
  3. Отговори: 8
    Последно: 24-01-12, 20:12
  4. Проточен бойлер-предимства и недостатъци?
    От Tinka79 във форум Бяла техника
    Отговори: 12
    Последно: 07-03-07, 00:38
  5. 100 Hz - Предимства и недостатъци ?!?
    От Van Basten във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 25-10-06, 16:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе