Страница 2 от 33 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 482

Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    5
    #16

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Kak to4no stava svarzvaneto sas harda i kakvo trqbva da se napravi za da moga da gledam film4eta ot nego?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #17

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    eee... ne si pomni nastroikata za sila na zvuka pri izklucvane!
    taman si misleh da si varja nekav vansen usilvatel i da reguliram prez distancionnoto!
    obace nema da stane! vseki pat sa tragva ma max!

    *** kvo li se oplakvam! vse edno nekoi tuk moje da mi pomogne :-)

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    5
    #18

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Pone 4o4o da mi pomogne ako iska, pls!

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    5
    #19

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    naskonr malko pomo6t na nujdae6ti te se

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    86
    #20

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bore
    Pone 4o4o da mi pomogne ako iska, pls!
    До колкото разбирам, искаш да включиш външен хард диск. Трябва ти чекмедже с USB изход (има доста на пазара) само трябва да решиш какъв хард ще сложиш 3.5(обикновен) или 2.5(за лаптоп). Цените им варират от 30 до 60лв.
    След като се сдобиеш с чекмеджето просто го включваш в ЕЛИТ-а и натискаш бутона USB на дистанционното(преди това трябва да си форматирал диска под FAT32) след известно мислене от страна на ЕЛИТ-а ще откриеш директориите и файловете, които си записал предварително на диска. Хубавото на външният диск е, че винаги можеш да го ползваш като обикновен диск за PC-то и същевременно да не зареждаш CD-та на ЕЛИТ-а. Надявам се да съм ти помогнал.

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    5
    #21

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    EVALA 4O4O.Ti si varha 4ove4e.Mnogo ti blagodarq.Nai setne pomo6t ot nqkogo.O6te vednaj BLAGODARQ ti mnogo.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    86
    #22

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Някой пробвал ли е да включи ЕЛИТ-а в РС-то, любопитен съм какво ще се случи? За съжаление нямам кабел USB-USB. Ако някой е порбвал, моля напишете какво се случва, за да знам дали да си взимам кабелче.

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #23

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Boom- m- m- mmmmmmmmmmmmmm!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    86
    #24

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    bore, извинявай но съм те подвел за цените на чекмеджетата . Днес обикалях доста магазини в търсене на чекмедже за 3.5 инчов диск и най евтиният, който открих беше 47лв с ДДС всичко друго е 60-100лв. По евтини са за 2.5, а и не се нуждаят от допълнително захранване, както е при по-големите.

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    5
    #25

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    4o4o i az poglednah za cenata,nqkade okolo 50lv e taka,4e np.Mersi otnovo!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    86
    #26

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Голяма борба падна тази нощ с моят външен диск, докато го подкарам с ЕЛИТ-а. Проблемът ми беше, че дискът ми беше logical а не primary и докато разбера, че там е проблемът загубих доста време. Сега всичко работи, но лошото е, че ЕЛИТ-а не поддържа дълги имена в режим на USB. Надявам се скоро този проблем да бъде решен. Забелязах и още един проблем, ако в режим на възпроизвеждане влезеш в настройките и след това се върнеш, канта и цвета на субтитрите (моите са оранжеви с помоща на МТКremaker) изчезва, стават чисто бели без кант. След рестартиране на филма всичко си идва по местата.

    Оказва се рано съм се радвал, когато пишех горните редове бях качил малко файлове и наистина всичко беше О.К. но после, когато качих цялата музика (около 40G) и малко филми (5-6) na 120G HDD, ЕЛИТ-а след дълго мислене изписва no disk. Не знам вече какво да правя, моля за помощ знаещите и можещи, никъде не можах да намеря инфо за параметрите при които Елит-а ще работи коректно с външен 3.5HDD

  14.  
     
  15. TODD_BG
    Guest
    #27

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    За тези които не знаят кода за Български субтитрти меню и звук за ДВД е 6671. Това го видях на другия ми плеар Панасоник в книшката на Елита нищо не пише и за това реших да дам този пост дано сам ви бил полезен на някой от вас.

  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1
    #28

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Zdraweite
    Otnosno towa kogato na HDD-to ima powe4ko failowe bilo to muzika filmi ili drug softuer, pri 4eteneto te se buferirat w pametta na samoto DVD i kogato tq se prepylni togawa ne ti izkarwa nqkakwo info kakwo ima w diska.

    Az imam drug problem, kogato pusna film ot HDD-to po4to winagi leko mi nakyswa osobeno pri ek6yn sceni. Na kakwo li se dylji towa

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    86
    #29

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Еврикааааааа!!!! Току що установих къде е ограничението. Проблема не е в количествата файлове а директории. В момента в който те(директориите) станат повече от 299, HDD става неразпознаваем за Елит-а. Ако открия друга зависимост от към количество на файловете, ще ви пиша. Дерзайте.

    И една молба към хората от ЕЛИТ, ако имате информация относно USB характеристиките, на които трябва да отговаря външният HDD можете да ни светнете, за да не си губим времето в откриване на топлата вода

    Относно:
    Цитат Първоначално публикувано от papata
    Zdraweite
    Otnosno towa kogato na HDD-to ima powe4ko failowe bilo to muzika filmi ili drug softuer, pri 4eteneto te se buferirat w pametta na* samoto DVD* i kogato tq se prepylni* *togawa ne ti izkarwa nqkakwo info kakwo ima w diska.

    Az imam drug problem,* kogato pusna film ot HDD-to po4to winagi leko mi nakyswa* *osobeno pri ek6yn sceni. Na kakwo li se dylji towa*
    Проблемът е в това, че трансферът на данни при филмите с* 5.1 звук и бързо сменящи се кадри(разбирай с много промени в картината от квадрат до квадрат) е доста голям и ЕЛИТ-а не смогва да приеме данните, явно USB-то е версия 1,която е доста бавна. Пробвах Der Untergang с AC3 звук и при мен насичаше на места, докато другите филми които бяха с двуканален звук всичко беше О.К.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #30

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    ********************************************************
    ето го рпеписано на кирилица (извинявам се за правописните грешки)
    ********************************************************

    някои ползвал ли е програмите "MTK Firmware Remaker" и "MTKFontCreator" за да модифицира шрифта на субтитрите?
    по точно ако сменя размера на шрифта, размера на отделните букви (ширина) какво ще стане? сте продължи ли да рбаоти нормално?
    Имам желание да си нарисувам шрифта сам. този който е в момента мисла це не е подходящ!
    Засега несмея да пробвам преди да съм сигурен це енщо нема да се забози и да не мога да вазстанва нормален фирмуер.
    Моля ако някои е правил такива корекции нека сподели...

    Мерси!

    ********************************************************

    niakoi polzval li e programite "MTK Firmware Remaker" i "MTKFontCreator" za da modificira srifta na subtitrite?
    po tocno ako smena razmera na srifta, razmera na otdelnite bukvi (sirinata) kakvo ste stane? ste porodalji li da rbaoti normalno? ste prenasia li pravialno ako se nalaga?
    zastoto imam jelanie da si narisuvam sam srifta! tozi v momenta makar i otnositelno citaem e mnogo grozen i nepodhodiast spored men.
    nai prosto bi bilo vmesto da pitam da zema da probvam! samoce me e strah da ne omaja nesto ta posle da nemoga da varna normalen firmware. zatova i molia ako nekoi ima opit v tazi nasoka da go spodeli!

    mersi


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 33 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Elite PV- 4000 USB !!! - Мнения, проблеми и тяхното решение
    От soon във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 23
    Последно: 03-08-09, 22:17
  2. DVD ПЛЕЙЪР ELITE PV 400USB, ELITE PV 4000USB или NEO DVD-R45USB HD
    От stancho_75 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 11
    Последно: 27-02-08, 08:03
  3. сравняване на двата най добри DIVX playera{Elite PV-400USB ели DV-1000HD-new}
    От bigbanny във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 12-02-07, 23:12
  4. Elite PV-366x - проблеми
    От Kido във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 27-01-06, 12:56
  5. Мнение за новия модел DVD Elite PV-400USB
    От naskonr във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 18-09-05, 18:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе