Страница 1 от 33 12311 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 482

Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #1

    Elite PV-400USB - Мнения, проблеми и тяхното решение

    Някой да има конкретна информация и лично мнение за това животинче Elite PV-400USB ?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    50
    #2

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Моля ,пишете за мнения и проблеми за модел 400 в тази тема , а не в другите

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #3

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    и аз чакам мнения за този модел - видях го и ми хареса поне на външен вид...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #4

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    az si kupih takav!
    trudno mi e da go ocena tai kato prakticeski predi nikoga ne sam gledal kak akiv aplayeri rabotat!
    okaza se ce samo polovinata ot CD-tata koito imam v cekmedjeto se playvat bezproblem.
    ostanalite rabotat nekolko minuti i prekazvat! v momenta nemoga da kaja dalis a DivX ili XVid.
    Inace ot USB FLash playva filmi i t.n.

    Abe... kato ceta temata za ELITE PV377 tam nekoi hora kazvat kak bili vzeli neznam si kav modul ot neznam si kav firmuer, i go slojili kam drug... taka napravili enznam si kakav koito bil neznam si kakav...
    ta ako moje da popitam s kakvi sredsta pravite tova? ot kade imate informacia koe vav firmuera kakvo e i t.n.?
    prosto ste mi e interesno ako nekoi me svetne...
    blagodaria

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    50
    #5

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Провери дали филмите ти тръгват на компа ,дали те или дисковете не са прецакани.Аз го имам модела от около две седмици(откакто го пуснаха веднага го вземах) до момента съм изгледал грубо около 40 диска дивх (защото имам някои на 2 и 3 диска) и 3 ДВД .Досега всичко е тръгвало без проблеми* като изключим един филм на asf. но той не подържа този формат и въобще даже него видя а и аз не знаех че филма е в този формат .Но на първия ден като го купих го опитах, хванах един шпиндел с 50 диска и почнах подред като пусках филма в началото ,прехварлях в средата и към края с помощта на бутон GOTO .Всички до един от шпиндела вървяха без проблем.Имах и едно ДВД с 6 ДИВХ филма и те тръгнаха без проблем,тях ги изгледах всичките понеже бяха от сериите* Полицейска академия.Повече проби не съм правил ( а имаше един филм с рез.740х384 и той тръгна) но когато ми остане време ще го тествам.Не че всичко е идеално - по фирмуера има още какво да се желае : шрифта и размера на субтитрите и др.Макар че пуснаха нов ъпдейт с по голям размер субтитри*, но има още неща кото са за корекция .Но като цяло плеера за мене поне е добър.Не че има разлики като изключим USB ,външния вид и фирмуера от предходните модели с МТК процесор 371..366..388..399.Но този модел си остава най добър поне до момента заради USB порта( не че на гореспоменатите не може да се добави със добавка на малко части и разбира се фирмуер).Но в общи линии съм доволен като изключим липсата на DTS което за мен е голям минус, но може би да има решение и за това. Единствено за сега това е дано излязат нови фирмуери инъче трябва да се минава на направи си сам.Решил съм да пиша редовно на Супорт Елит за нови Фирмуери пак да видим ,колкото повече хора и пишат мисля че по добре ще бъде за да се размърдат.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #6

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    znaci, filmite na koito se e danilo sa bili XviD!
    na komputera is se gledat idealno.
    dosega ot 5 filma nito edin ne e izkaral povece ot 5min bez da prekasne.
    sega koi se ocakva da orpavi firmuera? koi vsasnost go pise tozi firmuer? edva li ot balgareskata firma ELITE nekoi sa si igrae da programira signalni procesori...?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    86
    #7

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Цитат Първоначално публикувано от naskonr
    ...Макар че пуснаха нов ъпдейт с по голям размер субтитри*, но има още неща кото са за корекция .Но като цяло плеера за мене поне е добър...
    От къде може да се дръпне този ъпдейт?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    50
    #8

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Би трябвало да са го качили на сайта на ЕЛИТ ,ако го няма се обади се ще ти го изпратя на ел.поща или ще го кача някаде .Аз го получих от супорта на ЕЛИТ.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    86
    #9

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Няма го на сайта на Елит, затова ако можеш ми го прати на пощата(има я в профила ми), прадварително благодаря! Между другото, дали поддържа DTS на аналоговите изходи(новият фърмуер), че един приятел няма цифров ресивър?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    50
    #10

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Пуснах го преди малко,виж дали си го получил защото нещо пощата на дие не ми даде саоб. че е получено ,ако не си го полуцхил ще го кача на друго място и ще ти кажа каде е

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    50
    #11

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    4о4о , сложил съм го в dvd400@abv.bg пар.123456 в чекмедже

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    86
    #12

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Благодаря ти naskonr, преди малко го дръпнах от АБВ-то. Скоро ще го пробвам с новият ъпдейт, че сега имам малко работа.

    Качих го всичко мина О.К. но шрифта е практически е същият, затова го модифицирах с MTKReMaker в оранжев цвят и май е малко по четлив.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    50
    #13

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    шрифта е съвсем малко уголемен

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #14

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    abe, az li barkam ili tozi player nemoje da sviri .MP3-iki v slucaen red?
    neznam drugite playeri mogat li no mi se struva prosto za realizacia i ako nemoje ste e mnogo glupavo!

  18. TODD_BG
    Guest
    #15

    Re: Elite PV-400USB ?- Мнения

    Забелязах нещо много интересно плеара може да чете mpg с външни субтитри srt и sub това го нямаше при 370 модела (вобще не ги хващаше). Това доста ме улеснява защото иначе трябва да ги вграждам в филма и ли да го правя xvid или divx.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 33 12311 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Elite PV- 4000 USB !!! - Мнения, проблеми и тяхното решение
    От soon във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 23
    Последно: 03-08-09, 22:17
  2. DVD ПЛЕЙЪР ELITE PV 400USB, ELITE PV 4000USB или NEO DVD-R45USB HD
    От stancho_75 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 11
    Последно: 27-02-08, 08:03
  3. сравняване на двата най добри DIVX playera{Elite PV-400USB ели DV-1000HD-new}
    От bigbanny във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 12-02-07, 23:12
  4. Elite PV-366x - проблеми
    От Kido във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 27-01-06, 12:56
  5. Мнение за новия модел DVD Elite PV-400USB
    От naskonr във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 18-09-05, 18:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе