Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 86

Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    33
    #61

    Re: Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB

    Здравейте, в пощата elitedvd@abv.bg парола 123456 съм качил свалените от сайта на ELITE нови BIOS на които съм отключил DTS през аналоговите изходи. По въпроса за pv_366x_ORIGINALEN.rar наистина той работи с DTS но е стар. Аз съм отключил последния достъпен от сайта на ELITE . За 400USB съм качил версия за която очаквам от вас отговор дали работи коректно с DTS .

  2.  
     
  3. Member Аватара на TODD
    Тук е от
    Jul 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    444
    #62

    Re: Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB

    Цитат Първоначално публикувано от PROTEL
    Здравейте, в пощата elitedvd@abv.bg парола 123456 съм качил свалените от сайта на ELITE нови BIOS на които съм отключил DTS през аналоговите изходи. По въпроса за pv_366x_ORIGINALEN.rar наистина той работи с DTS но е стар. Аз съм отключил последния достъпен от сайта на ELITE . За 400USB съм качил версия за която очаквам от вас отговор дали работи коректно с DTS .
    Всичко хубаво ама поне да ги беше направил готови за запис на CD iso или nrg.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    33
    #63

    Re: Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB

    Записваш изпратения от мен файл без да променяш името му, само етикета на диска трябва да е ELITEMTK . Не зная по какво се различават PV-400USB за който е този файл и PV-400USBL какъвто е твоя.

  5. Member Аватара на TODD
    Тук е от
    Jul 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    444
    #64

    Re: Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB

    Цитат Първоначално публикувано от PROTEL
    Записваш изпратения от мен файл без да променяш името му, само етикета на диска трябва да е ELITEMTK . Не зная по какво се различават PV-400USB за който е този файл и PV-400USBL какъвто е твоя.
    До колкото знам по нищо. Ъпдейта от страницата на Eлит съм го сложил на моя така че не би трябвало да има проблем и с твоя. Ще го пробвам след малко и ще ти кажа работeли.

  6. Member Аватара на TODD
    Тук е от
    Jul 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    444
    #65

    Re: Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB

    Току що го пробвах с моя PV-400USBL и стана вече плейва DTS. Пробвах го с DVD-то на Страстите христови. Изтрих бин файла и качих направо файл готов за запис на CD този който си направих за мене базиран е на този от официалната страница на Елит като е заменен бин файла с този на PROTEL. Файла може да бъде ползван и за PV-400USB предималко ъпдейтнах и на брат ми плеъра. Голямо благодаря на PROTEL.

    EDIT: Звука върви както през аналоговите исходи (чинчовете) така и през скарт конектора. Току що пробвах и DTS Test by Mtz всичко си върви нормално. Ами успех с ъпдейтването. Е сега PV-400USB/L стана най-коравия плеър.

    Re EDIT: Плейва и DTS ES 6.1.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #66

    Re: Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB

    Цитат Първоначално публикувано от PROTEL
    Здравейте, в пощата elitedvd@abv.bg парола 123456 съм качил свалените от сайта на ELITE нови BIOS на които съм отключил DTS през аналоговите изходи. По въпроса за pv_366x_ORIGINALEN.rar наистина той работи с DTS но е стар. Аз съм отключил последния достъпен от сайта на ELITE . За 400USB съм качил версия за която очаквам от вас отговор дали работи коректно с DTS .
    супер! при мен се пусна DTS - през скарта към тв-то...

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    7
    #67

    Re: Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB

    Абе аз имам Елит 400USBL и като останалите се затичах да си сваля новият фърмуер на пощата ама нъцки. Да не би някой да ги е изтрил щото там има само 10 писма всичките разен спам. Помогнете моля!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    33
    #68

    Re: Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB

    Виж в папка ELITE DTS !

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #69

    Re: Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB

    Цитат Първоначално публикувано от garabed
    Абе аз имам Елит 400USBL и като останалите се затичах да си сваля новият фърмуер на пощата ама нъцки. Да не би някой да ги е изтрил щото там има само 10 писма всичките разен спам. Помогнете моля!
    Там си е, в чекмеджето.

    Добавено:
    За да не спамя, да използвам случая да благодаря на всички, които полагат усилия да подобрят продуктите на Елит (вместо самата фирма да се заеме; поне могат да им платят нещо). Лично аз не съм се възползвал още, но въпреки това ми е приятно да знам, че нещо може да бъде накарано да работи по-добре.

    @garabed
    Не се притеснявай, на всекиго може да се случи да не види нещо.

  12. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    7
    #70

    Re: Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB

    Да ама кой да гледа. Извиняваме се за това че съм идиот. И благодаря за бързата реакция.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    33
    #71

    Re: Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB

    В поща elitedvd@abv.bg парола 123456 в чекмедже в папка ELITE DTS вече са качени и имидж файлове с отключен DTS през аналоговите изходи . Моля не изтривайте файловете с разширение .BIN . Пишете как работят новите имидж файлове.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    17
    #72

    Re: Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB

    На 371X DTS-а върви като пушка... Тествано с Predator DVD с DTS...
    Огромни благодарности!!!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    10
    #73

    Re: Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB

    Благодарности на PROTEL!!!
    Ъпдейтнах моя 400USBL и се получи!

    Да обаче се появи стария проблем с малките и не добре очертани субтитри.Добре би било за база на фърмуера с отключен DTS да се ползва този от пощата в abv с оправени субтитри - (PV-400USB-secondshoe-v2.nrg)

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #74

    Re: Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB

    Цитат Първоначално публикувано от Vesper
    Благодарности на PROTEL!!!
    Ъпдейтнах моя 400USBL и се получи!

    Да обаче се появи стария проблем с малките и не добре очертани субтитри.Добре би било за база на фърмуера с отключен DTS да се ползва този от пощата в abv с оправени субтитри - (PV-400USB-secondshoe-v2.nrg)
    Ще ги оправя субтитрите ама не знам кога. В момента съм в САЩ и нямам много свободно време ама ще намеря начин. Ако някой ги оправи преди мене и ги качи в abv да драсне тука, че да знам да не се занимавам.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    55
    #75

    Re: Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB

    EJ SIMPATQGI NE MOJE LI NQKOJ DA NAPRAVI PO -GOTINI, PO-GOLEMI I PO-DEBELI SUBTITRI ZA 371, AZ SYM S EDIN OT dELTA1 GO VZEH AMA PAK MI SE STRUVA MALYK MOJE I PO DOBRE DA E.
    zA SYJALENIE NE RAZBIRAM MN OT mtk makeR I ZA TOVA MOLQ VAS

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. elite 371x
    От jotobg във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 21-11-07, 13:41
  2. DVD ELITE PV-371X
    От capitani във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 01-05-07, 21:42
  3. Проблем със DVD Elite PV-366x
    От elleshar във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 11-02-07, 20:58
  4. Проблем с DTS при Elite PV-366X
    От pfs във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 15-03-06, 07:40
  5. Elite PV-366x - проблеми
    От Kido във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 27-01-06, 12:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе