Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 82

Моето Hi-Fi / домашно кино!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #61

    Re: Моето Hi-Fi / домашно кино!

    Защо да се разделя темата!?Какво толкова ти боде очите?Идеята на цялата тази тема е да се публикуват снимки на Хай-Фай или Домашно кино.Т.е ,ако имаш 2 хорни с лампов усилвател -снимаш и показваш ,ако имаш 21" ТВ+ 3 в 1(или всичко в едно) система за домашно кино от 347 лв -снимаш и публикуваш.Показваш това което имаш(може и да е стерео уредба Айва).Аз така го разбирам.Това е!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #62

    Re: Моето Hi-Fi / домашно кино!

    Здравей CrossBlade няма проблеми ,просто показвам колони които свирят добре! Иначе дори и по евтините Jamo та си свриркат прилично! Иначе предполагам си имал впредвид да ти кажа колони които свирят добре в ниския ценови клас предполагам, тук обаче клиента решава кое как свири, не аз!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #63

    Re: Моето Hi-Fi / домашно кино!

    Miro, идеята ми беше в колко колони на магазина има качествени говорители И колко % от цената на крайния продукт е цената на говорителите

    Vanquished: боде ми очите. Явно темата е ДИСКУСИЯ много преди аз да се включва в нея. Ако беше САМО галерия няма проблем, но като се дискутира няма да е зле да е разделено че примерно аз като седна да чета да не трябва да отсявам половината ... аналогично за тези които се интересуват от кино ...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #64

    Re: Моето Hi-Fi / домашно кино!

    CrossBlade,
    Какъв е твоят интерес? Hi-Fi или кино?
    Аз започнах темата като обединена за двете групи, защото в основата и на двете е звука. И защото аудиофили има и при стереото, и при 5.1. Какво е домашното кино без звука? Един телевизор.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #65

    Re: Моето Hi-Fi / домашно кино!

    Какво е киното без движение

  7. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #66

    Re: Моето Hi-Fi / домашно кино!

    Снимах го и моето домашно кино:

    http://fastestpic.hit.bg/setcom/21092006.jpg

    ...ама мисля да го сменям

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #67

    Re: Моето Hi-Fi / домашно кино!

    @fanta orange,
    съгласен съм с теб, че така малко се разводнява - на едно място всичко. Но дали няма да стане твърде сухо само снимки и ТТ данни, без да може да се коментира, попита нещо или пък коментарите и въпросите да са в друга тема? Колегата @CrossBlade пък явно се интересува от тема за домашни кина тип "3 в 1"
    Предложи идея.

  10. Novice
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    1
    #68

    Re: Моето Hi-Fi / домашно кино!

    Здравейте, приятели !
    Скоро ми предстои закупуване на система за домашно кино ( рисийвър, тонколони и ДВД плеър ).
    Спрял съм се на марките Пайниър 415 за рисийвър, Тонколони Джамо Е350 серия - съраунд комплект и ДВД плеър ЕлДжи 9900. Забелязва се , една бюджетна конфигурация от нисък клас , но и това е добре като за начало.
    Въпроса към вас е : Какви кабели ползвате и какво да закупя като оптимум цена - качество ?
    В подобен форум на www.bgaudio.org прочетох, че обикновените мостови медни кабели вършели отлична работа. За съжаление не вярвам на подобни твърдения, заради достатъчното ми познания по ел. техника. Явно маняци дочуват неща , които никой друг не чува и уреди дори не регистрират . Моля за мнения

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #69

    Re: Моето Hi-Fi / домашно кино!

    Последният ъпгрейд на домашното ми кино: http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=65528

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #70

    Re: Моето Hi-Fi / домашно кино!

    "Албумът е личен

    Парола:_____________"

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #71

    Re: Моето Hi-Fi / домашно кино!

    Цитат Първоначално публикувано от Kamenitsa
    Здравейте, приятели !
    Скоро ми предстои закупуване на система за домашно кино ( рисийвър, тонколони и ДВД плеър ).
    Спрял съм се на марките Пайниър 415 за рисийвър, Тонколони Джамо Е350 серия - съраунд комплект и ДВД плеър ЕлДжи 9900. Забелязва се , една бюджетна конфигурация от нисък клас , но и това е добре като за начало.
    Въпроса към вас е : Какви кабели ползвате и какво да закупя като оптимум цена - качество ?
    В подобен форум на www.bgaudio.org прочетох, че обикновените мостови медни кабели вършели отлична работа. За съжаление не вярвам на подобни твърдения, заради достатъчното ми познания по ел. техника. Явно маняци дочуват неща , които никой друг не чува и уреди дори не регистрират . Моля за мнения
    За сателитите ако са до 40-50 вата един квадрат кабел е достатъчен

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #72

    Re: Моето Hi-Fi / домашно кино!

    "Албумът е личен

    Парола:__1234___________"

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #73

    Re: Моето Hi-Fi / домашно кино!

    Малко съм напред назад тия дни и седмици, но при първа възможност ще постна снимки и на домашното си кино с Jamo и Panasonic компоненти и на системата за слушане на музика състояща се от ролков AKAI GX 747, усилвател Pioneer SA-9800 (10Hz-20kHз 2x100W и 0.005 TDH ) и 250W 5-лентови мраморни тонколони правени преди 17-18 години от баща ми и мен с благоевградски говорители и то от тези, които не се продаваха на вътрешния пазар а бяха предназначени за износ...мисля, че не е нужно да ви казвам, че домашното кино пускам 1-2 пъти в месеца, докато стереото свири всеки ден защо ли?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #74

    Re: Моето Hi-Fi / домашно кино!

    В подобен форум на www.bgaudio.org прочетох, че обикновените мостови медни кабели вършели отлична работа. За съжаление не вярвам на подобни твърдения, заради достатъчното ми познания по ел. техника. Явно маняци дочуват неща , които никой друг не чува и уреди дори не регистрират Yikes . Моля за мнения
    А ти след като ще купуваш, а предолагам и слушаш системи от нисък клас как толкова компетентно се изказваш за звучене на даден кабел?

    Може би и едножилният сребърен проводник е мит?!

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #75

    Re: Моето Hi-Fi / домашно кино!

    Хайде стига с тея кабели,вярно че са неразделна част от всяка аудио и видео система,но за подобни спорове просто направете нова тема.Примерно "Кабелите и имат ли значение(съществено) ".Аз искам като вляза в тази тема (Моето Hi-Fi / домашно кино!)да разглеждам оборудването на другите,не да чета за кабели.Ако някой има скъпи кабели да ги снима

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Blu-ray 3D домашно кино
    От HukuT0 във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 03-06-13, 09:18
  2. Домашно кино
    От blag0 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 30-01-13, 17:42
  3. Домашно кино?
    От Dominator във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 30-12-11, 19:26
  4. Домашно кино ?!?!
    От w3ezy във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 16
    Последно: 29-08-11, 12:09
  5. Домашно кино
    От durexx във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 28-12-06, 22:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе