Резултати от 1 до 3 от общо 3

Забавяне на звука при Elite 400 USB NEW

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    2
    #1

    Забавяне на звука при Elite 400 USB NEW

    Здравейте,
    Купих си от МЕТРО новия Elite 400 USB NEW понеже четох добри отзиви за предишния модел. Имам обаче един проблем, който не съм сигурен дали е от настройките. При възпроизвеждане на DivX формат след определено време звука на филма започва да изостава, като това забавяне се увеличава прогресивно и дори след около 20 мин започва да прекъсва картината. Интересното е че ако спра филма или го оставя на пауза и после го пусна картината и звука се изравняват и след време отново започва прогресивното изоставане на звука. Дали това е от настройките на плеъра или да го нося на сервиз - още е в гаранция. Субтитрите са с тънък шрифт и са разтеглени - не изглежгат като на компютъра. Иначе машинката не се мръщи и чете всичко засега.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #2

    Re: Забавяне на звука при Elite 400 USB NEW

    Възможно ли е да ти е бавна флаш-паметта, и player-а да не успява да чете в реално време ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    11
    #3

    Re: Забавяне на звука при Elite 400 USB NEW

    И при мен е така, понякога се бъркат и субтитрите. Аз пуснах жалба в защите на потребителя и те говорили с Технолукса и от там ми се обадиха да ида да ми преинсталират софтуера, да видим дали нещо ще се оправи.Да ви кажа като цяло не ми се вижда надежден този модел...много се скапва като възпроизвежда DivX формат, понякога се цупи и на презаписваеми DVD.Специално си купих чисто ново презаписваемо и пак се цупи, зацикля, прескача...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за 5.1 звука на ELITE PV-4000USB...
    От daudebardia във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 6
    Последно: 02-02-10, 11:19
  2. каква е разликата между Elite 4000 usb и Elite 5000 usb
    От galev във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 09-10-09, 10:51
  3. Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB
    От zezco във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 85
    Последно: 04-05-08, 14:39
  4. DVD ПЛЕЙЪР ELITE PV 400USB, ELITE PV 4000USB или NEO DVD-R45USB HD
    От stancho_75 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 11
    Последно: 27-02-08, 09:03
  5. забавяне на звука на winamp
    От obshtinska_mishka във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 21-08-05, 16:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе