Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 106
Like Tree17Одобрявам

Помощ при избор на домашно кино или саундбар

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    62
    #61

    Отговор: Помощ при избор на домашно кино или саундбар

    Цитат Първоначално публикувано от ac28 Виж публикацията
    Не зная дали не е закъснял отговорът ми. От Sony HT-CT390 и Sony HT-CT800 последният е по-мощен и свири по- хубаво .Слушах ги и двата в Сони център. Sony HT-RT4 не ми харесва. Много хвалят по ревютата Yamaha YAS-207 , но е 200 вата само може да не свири толкова силно ,а и няма къде да го чуя. Чуйте JBL BAR 3.1 . Според мен е по-добър от изброените от Вас .
    Не е закъснял. Още обмислям покупката на саундбар. И аз мисля да се насоча към СТ800. Ще разгледам и Вашите предложения. Благодаря Ви

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #62

    Отговор: Помощ при избор на домашно кино или саундбар


  4. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    163
    #63

    Отговор: Помощ при избор на домашно кино или саундбар

    Препоръчаха ми следното и ми казаха ,че е доста нива над обсъжданите - https://www.denon.bg/bg/heos-homecinema .
    Интересно е да се чуе какъв звук вади например Hi-Fi безжична тонколона Denon HEOS 5 HS2 или HEOS 7 HS2 и дали е по-добър вариант от изброените горе предложения за саундбар . Приоритет ми е слушане на музика .За кино май повечето се представят добре .


    Този пост е редактиран от ac28; 30-05-18 в 08:24.
    donjo одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #64

    Отговор: Помощ при избор на домашно кино или саундбар

    Нещо не ти разбирам приоритета.Защо не купиш стандартни колони и усилвател , избираш саундбар който служи за подобряване звука на ТВ и за нищо повече


    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    18
    #65

    Отговор: Помощ при избор на домашно кино или саундбар

    Ако има заинтересовани от Sony HT-CT390 - закупих си телевизор и към него имам подарък въпросния саундбар, който трябва да получа до няколко дни. Засега не знам дали ще го ползвам, така че ако някой се интересува, може да ми пише ЛС.

  7. Junior Member Аватара на Jackxxx
    Тук е от
    May 2013
    Живее в
    Града под тепетата
    Мнения
    74
    #66

    Помощ при избор на домашно кино или саундбар

    Из ОЛХ се продават едни саундбарчета CANTON. Може ли някой да изкаже мнение? В нета гледах няколко ревюта и общо взето ги хвалят. Също така мисля да го включа директно към телевизора и се чудя дали телевизора няма да спъва като качество саундбара. Дали не е по-добре една външна саундкарта между тв-то и тонколоната? Филми гледам основно от лаптопа към ТВ-то.


    Може да препоръчате и нещо до 500лв. Може и втора ръка, защото искам да извлека максимума от бюджета.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    54
    #67

    Отговор: Помощ при избор на домашно кино или саундбар

    Здравейте колеги. Не съм писал от доста време,но тъй като темата е моя,реших да споделя в крайна сметка какво си купих
    Та... купих следния саундбар : https://www.technopolis.bg/bg/Soundb...AR-5-1/p/58469

    Първите ми впечатления е,че саундбара е супер и напълно задоволява желанията ми Слушам го в стая 43 квадрата и не съм успял да го усиля до край. Басът му е уникален, при скала до 30, аз го държа на 13-15, защото при 30 дъни много яко. Друг голям плюс е,че задните колони са блутуут-когато гледам тв или слушам музика си стоят закачени за главния саундбар,а като гледам филм,което при мен е много рядко...вадя ги и си ги мятам на дивана (зад мен).
    Най-вероятно за тази сума може да си купиш нещо по-професионално, което да свири по-добре,но...честно казано не ми се занимаваше,а и тези много ми допаднаха как свирят.

    Поздрави и успех
    donjo одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #68

    Отговор: Помощ при избор на домашно кино или саундбар

    Аз реших, че си е по-добре да взема комплект за домашно кино https://www.amazon.de/gp/product/B01...?ie=UTF8&psc=1 за 1800, което е само 300 лв.отгоре и съм много доволен. Слушам го в помещение около 40м2 и е идеално поне според мен.. Разбира се и 1000 кинта за ресивър отделно понеже ги купувам на фирмата без ДДС.. https://www.amazon.de/gp/product/B07...?ie=UTF8&psc=1

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    54
    #69

    Отговор: Помощ при избор на домашно кино или саундбар

    С ДДС, без ДДС...цената на твоето е по 2 Колкото и да е добро...за тези пари вече си е за ценители,какъвто аз не съм Аз слушам музика от youtube, гледам мачове и супер рядко (3-4 пъти в годината) може да си пусна някой филм С качеството на музиката в youtube,едва ли ще усетя у оцена разликата в качеството на твоята система и моята аз както всеки аматьор обръщам внимание на Бас-ът, а при моите JBL той е повече от як
    П.П иначе и аз гледах Klipsch и четох супер отзиви за тях,но не ми се занимаваше да ровя и т.н. Освен това исках нещо по-компактно

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #70

    Отговор: Помощ при избор на домашно кино или саундбар

    Аз дадох инфо по-принцип, като сравнение за някой, който чете...Иначе съм сигурен, че и JBL-те са добре и щом те кефят басите е Окей.. Комшията с JBL блока тресе.. не че и аз не мога де, ама на мен не ми е приоритет.
    gopeto_86 одобрява това.

  13. Novice
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    5
    #71

    Отговор: Помощ при избор на домашно кино или саундбар

    Здравейте,
    Купих телевизор LG 49" и сега обмислям да закупя и аудио към него понеже като не гледам като хората когато купувам се оказа, че въпросният телевизор няма аудио изход за слушалки и старото ми домашно кино е неизползваемо в момента. Мисля си за някой саундбар да взема. Предимно гледам филми и сериали, а музика се слуша рядко на ТВ-то. Реших да е саундбар понеже нямам възможност да разположа 5.1 домашно кино като хората (то и старото всички колони бяха на секцията сложени отпред, но не съм много претенциозен и нямах забележки) Гледам има сауднбар системи със съраунд. Дали създава добро усещане ? Бюджета е до 600-700лв. Харесал съм няколко модела.
    1. JBL Bar 2.1 - харесва ми, че е по мощен и има дистанционно.
    2. JBL Cinema SB250 - малко по-слаб, но виждам че има harman surraund незнам коя ще звучи по-добре.
    3. Sony HT-CT800 - чета доста позитивни мнения за този.
    4. LG SJ7 - нямам впечатления.

    На JBL съм чувал няколко преносими колонки и ми направи впечатление хубавия бас и силата затова се насочих към марката.
    Искам като си пусна филм и има сцена с битка и внушителна музика както се вика да настръхнеш от звука и плътния бас. Това търся от един саундбар. Ако има що годе добър съраунд ще си е бонус.
    Моля за помощ при избора ми.

    Благодаря Ви предварително!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    54
    #72

    Отговор: Помощ при избор на домашно кино или саундбар

    Здравей,

    Нямам преки впечатления в-у изброените от теб, но мога да потвърдя,че JBL имат уникален бас. Както писах по-горе купих си JBL 5.1 и басът му кърти, държа го на 13-14 макс при максимални 30. Филм не съм гледан,но си пуснах няколко трейлъра и...чувството е като в кино. Малко над бюджета ти е,но може и да го намериш някъде по-тънко,затова ти го препоручвам- JBL 3.1. Басът му е същия, като моя,разликата им е,че моят има две малко колонки,които се вадят от централната колона и става 5.1 . Имат и малко разлика в мощността,но съм сигурен,че е достатъчно мощен
    Успех в избора
    П.П. това,което на мен ми направи впечатление при търсенето е,че... басът трябва да е насочен на долу, за да е як

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #73

    Отговор: Помощ при избор на домашно кино или саундбар

    Това, че тв-то няма изход за слушалки се решава евтино с един DAC адаптер.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #74

    Отговор: Помощ при избор на домашно кино или саундбар

    Ето с ТОВА + един преходник RCA към жак ако има нужда и си в играта отново със старото. Ако имаш излишни пари за ново вече дерзай.
    stoqng76 одобрява това.

  18. Junior Member Аватара на Jackxxx
    Тук е от
    May 2013
    Живее в
    Града под тепетата
    Мнения
    74
    #75

    Отговор: Помощ при избор на домашно кино или саундбар

    Писах по-нагоре ама или никой не знае нищо по-въпроса или сте го подминали без да забележете.
    Някой с мнение за CANTON от ОЛХ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на Hi-Fi система за домашно кино.
    От krumsp във форум Аудиотехника
    Отговори: 48
    Последно: 08-06-13, 12:47
  2. Помощ за избор на домашно кино
    От koziak във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 21-12-10, 20:48
  3. Помощ при избор на Домашно кино !
    От jovanoty във форум Аудиотехника
    Отговори: 143
    Последно: 02-09-10, 04:04
  4. Помощ: Избор на домашно кино
    От lestat_vamp във форум Аудиотехника
    Отговори: 12
    Последно: 14-01-10, 18:35
  5. Помощ при избор на домашно кино
    От dany_girl във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 19-10-07, 11:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе