Резултати от 1 до 15 от общо 15

Panasonic VS6 или някой друг телефон???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    146
    #1

    Panasonic VS6 или някой друг телефон???

    Да ви питам - Panasonic VS6 става ли за телефон?
    Изобщо как се справят панасониците, защото хич не ги познавам като GSM-и? Гледам че модела е бъкан с функции и го обявяват със супер показатели за батерията - в режим на готовност до 430 ч., в режим на работа до 8 ч., но при този голям дисплей не знам дали да вярвам на такива показатели.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    195
    #2

    Re: Panasonic VS6 ???

    Малко инфо
    Телефона за телефон става (не знам за какво друго можеш да го използваш)
    Дисплея е най добрия които съм виждал
    На този модел камерата е 2 мегапиксела и прави наистина добри снимки
    Ако не си играеш с него постоянно батерията издържа по 5 дена тъй като е с капак и като го затвориш няма потребление
    Паметта е 32 мегабайта (не може да се разширява) това е единствения съществен минус
    Другия минус е че МП3 свирят тихияко, но има грограми за конвертиране и това е поправимо
    ако го купуваш за 260 лева по добър телефон за тези пари няма да намериш в момента
    Да уточня аз не съм с VS6 имам VS3 и съм доволен
    картинки и други неща можеш да свалиш от www.VS3.hit.bg

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    146
    #3

    Re: Panasonic VS6 ???

    мерси за включването 
    та значи, мен не ме интересува какви снимки прави, защото имам доста добър дигитален Canon, а в скоро време планирам да заделя 1500 лв. за такъв със сменяема оптика (DSLR) - както разбираш изискванията ми към фотоапаратите не могат да се покрият от някакъв GSM

    основните ми изисквания са към батерията и органайзера, а и функцията "диктофон" използвам постоянно - да си записвам гласови бележки или да записвам като говоря по толефона с някого и той ми диктува нещо.
    а другото ми изискване е към цената, защото ще ми правят подарък с този телефон... ако си го купувах сам щеше да е лесно - давам 300-400-500лв. или колкото трябва и проблема е решен, ама сега трябва да измисля приятелката ми какъв телефон да ми купи, за да се радва и тя на подарък (т.е. да има цветно дисплейче и шарени картинки)    
    а иначе мен ме интересува батерия, органайзер и диктофон
    някакви други предложения до към 200-250 лева? гледах Siemens ME75, гледах също Sony K310 и Nokia 6021 и 2610....

    а някой форум или сайт да ми кажете, където се обсъждат предимно GSM-и, отзиви, препоръки, псувни т.н. по отношение на тях

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Re: Panasonic VS6 ???

    Виж ревютата в mobile-review.com. Има на руски и английски. Успех!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    146
    #5

    Re: Panasonic VS6 ???

    като цяло братушките добре са се справили със сайта само че отделните ревюта са ги правили явно различни хора, защото няма един и същи подход и тестовете не са при едни и същи усливия
    та още някое полезно сайтче да предложите

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #6

    Re: Panasonic VS6 ???

    Като гледам какво си писал, трябва да провериш как стои въпроса със софтуера. Доколкото знам няма софтуер за синхронизация на контактите и календара. Ако имаше (може и да има, не съм съвсем сигурен), телефона за тези пари ще е супер.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    195
    #7

    Re: Panasonic VS6 ???

    Софтуер за синхронизация има е това съм сигурен
    Погледни в сайта на Панасоник
    Не забравяй че тези технологии се развиват много бързо и е безмислено да даваш много пари за телефон които след една година ще е остарял морално
    и моделите след една година ще имат същите финкции на половин цена
    Мнението ми е по добре на 2 години телефон отколкото супер модел на 5 години
    А след 2 години този направо го правиш подарък на някои роднина

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    146
    #8

    Re: Panasonic VS6 ???

    ами телефона с който съм все още е вече на 5 години, а е модел 2000 г.
    http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=308


    виждате че не съм поддръжник на технологиите в тази област - за мен телефона си е основно телефон, а не фото- видеокамера, интерент, конзола за игри и т.н. измишльотини
    единствите допълнителни функции които признавам за телефоните, са тези на ОРГАНАЙЗЕРЪТ и ДИКТОФОНЪТ
    ако разбиращит повече от мен могат да ме насочат към приличен модел телефон с такива функции, ще съм им благодарен

    еко какво им писах и в mobilebulgaria:

    Предложете модели с функция за Запис на разговор?
    За мен записът на част от разговор е много полезна и постоянно използвана функция на старият ли Alcatel, който вече ще трябва да изхвърлям. Там имам едно бутонче, което като го натисна докато някой ми диктува нещо по телефона и директно си го записвам в паметта на апарата - няма нужда от хартия, моливи и т.н.
    Моля, предложете ми кои други марки и модели имат такава екстра.
    И да имат издържлива батерия и приличен органайзер - на други екстри не държа.
    Благодаря предварително за съветите.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    103
    #9

    Re: Panasonic VS6 или някой друг телефон???


  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    146
    #10

    Re: Panasonic VS6 или някой друг телефон???

    Цитат Първоначално публикувано от hecoat
    и къде видя Nokia 6030 да има диктофон или гласови бележки или запис на разговор?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #11

    Re: Panasonic VS6 или някой друг телефон???

    Бих си избрал друга марка която да се поддържа по лесно в България при евентуален проблем

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    82
    #12

    Re: Panasonic VS6 или някой друг телефон???

    Аз лично се ровя в www.gsmarena.com . Ревютата са добри, а мненията на потребителите са многобройни и то от цял свят.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #13

    Re: Panasonic VS6 или някой друг телефон???

    Ако ти трябва телефон само за телефон не си взимай VS6. Брат ми има такъв и мога да ти кажа че единственото хубаво нещо в него е камерата защото е 2 мегапиксела и наистина прави добри снимки. паметта на телефона въпреки че е "малка" върши доста работа. Нещата които на мен не ми харесват са че е много голям, няма втори дисплей( което за телефон с капак според мен е глупаво ), много тихо звъни (не знам това дали за теб ще е проблем но аз като се кача в трактора и направо забрави да чуеш нещо ), капака се отваря с бутон ( който според мен ще вземе да се отваря сам след някой и друг месец ). Иначе телефона не е лош общо взето - зависи какво искаш

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #14

    Re: Panasonic VS6 или някой друг телефон???

    Още не съм видял не надраскан тел
    При отварянето на капачето,горния му край точно там се събират 2та панела се получават
    надрасквания на горния панел от долния
    Поне над 15 панасоника съм видял всичките еднакви
    Аз моя го разкарах на 1вия месец и си карам сега със старата нокиа

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    146
    #15

    Re: Panasonic VS6 или някой друг телефон???

    вече не мога да преброя колко марки и модели телефони прегледах и не мога да намеря такъв, на който удобно да може човек да записва част от провеждан по телефона разговор може би нарочно правят такова ограничение във функциите, заради някакви си законови съображения против нежелано записване на разговор.... знам ли...

    значи повечето Нокии имат такава функция, ама по време на разговор трябва да натиснеш джостика и да търсиш функцията сред другите опции които излизат - тромаво!

    на Панасоник VS3 (а от тук предполагам и на тругите сродни модели) това можело да стане с бутон отстрани - бързо и удобно, като на старият ми Алкател, ама май няма изборът ми да е Панасоник, защото тия големи дисплеи сигурно изсмукват батерията много бързо - повече от 2 дни на зареждане не си представям

    на Сони-Ериксон и Сименсите (МЕ75 много ми допада) ей сега им преглеждам упътванията, но ако изобщо имвъзможност за запис на разговор, то тя пак ще е набутана накъде из менятата по врме на разговор


    някой със Сименче може ли да пробва по време на разговор ако размърда джоистика в ляво или дясно, дали излиза меню с достъп на функцията Запис, която иначе там е набутна в Органайзера....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Panasonic CS/CU-RE18JKX-1 или някой друг ?
    От Lubo7745 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 25
    Последно: 27-10-10, 15:11
  2. Отговори: 1
    Последно: 04-02-08, 13:23
  3. Panasonic CS/CU-E9GKE - 1 300 лв. или друг на тази цена?
    От kaki във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 21
    Последно: 21-10-07, 14:54
  4. Някой-друг въпрос...
    От Raziel във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 14-10-04, 13:34
  5. Отговори: 5
    Последно: 08-05-02, 05:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе