Страница 46 от 167 ПърваПърва ... 3644454647485696 ... ПоследноПоследно
Резултати от 676 до 690 от общо 2504

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #676

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    От тея ГИЪРБЕСТ някой има ли оплаквания. Бях чел някъде за неизпратени, но платени поръчки. От Али-то са ми връщали пари, ама от един друг сайт /уж английски/ поръчах едни маратонки /сглупих да поръчам по изрично желание на една тийнейджърка/ изгоряха 77 Евра Естествено след 2 месеца сайта беше блокиран заради жалби от потребители и пари обратно - йок!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    113
    #677

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от mate88 Виж публикацията
    здравейте. Поръчах си телефон от gearbest със безплатна доставка. Интересува ме аз от пощата ли ще трябва да ходя да го вземам, или ще ми го донесът до адреса който съм дал. Когато отида на поръчката си ми пише това: status: Arrival at export hub time:Thu, 12 May 2016 13:00:00, кага трябва да го чакам тоя телефон във България, че ми се изчака чакането.
    Не съм от София и доставките от този сайт ми ги носят вкъщи .
    Досега съм поръчал 5 мобилни телефона, хубаво е че нито един от тях не мина през митница , а всички бяха от китайски склад.
    Надявам се да си платил през Paypal, че при изгубена доставка се правят на ударени и не връщат цялата сума .

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    6
    #678

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от emil22 Виж публикацията
    Не съм от София и доставките от този сайт ми ги носят вкъщи .
    Досега съм поръчал 5 мобилни телефона, хубаво е че нито един от тях не мина през митница , а всички бяха от китайски склад.
    Надявам се да си платил през Paypal, че при изгубена доставка се правят на ударени и не връщат цялата сума .
    да със пейпал платих. А може ли да ми кажеш коя фирма ти доставя пратката и колко струва доставката. Обаждат ли ти се по телефона като ти пристигне пратката във БГ, или директно ти я носят.? благодаря.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    113
    #679

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Български пощи .
    Безплатно е . Не се обаждат предварително , директно ми я носят вкъщи ... ако ме няма оставят известие в пощенската кутия и си я взимам от пощенския клон .

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    6
    #680

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от emil22 Виж публикацията
    Български пощи .
    Безплатно е . Не се обаждат предварително , директно ми я носят вкъщи ... ако ме няма оставят известие в пощенската кутия и си я взимам от пощенския клон .

    ок. благодаря за инфото

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #681

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Да Ви питам дали е малко за един смарфон памет от 16гб , и недостатък ли са "несваляемите" батерии и липсата на слот за карта памет? (това намирам аз като единствени минуси конкретно на Xiaomi Redmi Note 3 ).

    Кой от тези бихте ми препоръчали:

    1)Meizu m2 Note
    2) Xiaomi redmi note 3 (или 2 като за по-евтин вариант)
    3) Lenovo K3 Note
    4) ASUSZenFone Max ZC550KL
    5) или друг вариант, ако има по-добър около тази сума.

    Критериите ми са: цена около 300лв.(и малко отгоре, ако си струва, но важи правилото колкото по-ниска толкова по-добре), издържлива батерия, стабилна сглобка, 5.5 инча дисплей, рам не по-малко от 1.5 и това е общо взето, на което държа. Не съм особено фен на китайските марки, но бих се прежалил, ако отговарят на изискванията, че май само при тях за определена цена може да се купи с добри параметри смартфон.
    Може да направите нещо като класация на горните модели (да определите фаворит (или няколко ако са повече от един), да изключите някои, ако е зле или да предложите други варианти. Ще се ползва основно като телефон и от време на време за ровичкане в нета (музика рядко слушам игри също почти не играя) и евентуално GPS чат пат.
    Благодаря

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #682

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз ползвам Xiaomi вече втора и съм доволен.На сина взех този DOOGEE F5 4G Phablet-148.68 and Free Shipping| GearBest.com
    и той е доволен. За тези цели 16 гб ще са достатъчни. За несменяемата батерия също няма проблем, даже унибоди корпуса който се получава ми харесва повече и няма какво да скърца.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #683

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    И 4-те модела, които си подбрал са добри според мен, имат си дребни разлики - някой е по-евтин, друг по-бърз, трети с по-голяма батерия, но всичките са добри модели с добри цени - взимай този, който най-много те привлича от тях.

    Най-добър за мен е Xiaomi RedMi Note 3 - по нов процесор, метален корпус, 3GB, 32GB вградена памет (за модела 3 / 32) - определено е по-добър от другите, но и по-скъп...

    Зенфона пък,. по-голяма батерия, Горила 4, по-евтин с $50... също не е никак лош избор.

    Аз бих избирал между тези двата.

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #684

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    UMI Super - този смартфон има всичко!

    UMI Super е смартфон с високо качество на изработка.
    Използваните материали са без забележки - aerospace алуминий и Gorilla Glass.
    Хардуерът също е впечатляващ - модерен 8-ядрен процесор, бърза видеокарта, 4GB RAM и сериозна 4000 mAh батерия
    Запознайте се с UMI Super - SetCombG.com preview

  12. Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    170
    #685

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте купували ли сте от този сайт цените са много изгодни но незнам може ли да им се вярва
    Samsung

  13. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #686

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Note 5 за 630лв. Как ли пък не... Единствено ако купуваш на място и се увериш в качествата на предлагания продукт.

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #687

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Може ли да препоръчате телефон с размер на екрана 5", добра батерия И хубава камера. Това са изискеанията, които ми бяха казани. Бюджет около 350-400 лв.

    Това класира ли се като телевфон с добра камера?

    https://www.ibuygou.com/p-white-xiao...cdma-6189.html
    Този пост е редактиран от gurcayy; 19-05-16 в 23:36.

  16. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #688

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Погледни ревютата на Bluboo Xtouch.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #689

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Може ли да препоръчате телефон с размер на екрана 5", добра батерия И хубава камера. Това са изискеанията, които ми бяха казани. Бюджет около 350-400 лв.

    Това класира ли се като телевфон с добра камера?

    https://www.ibuygou.com/p-white-xiao...cdma-6189.html
    Виж първо дали LTE честотите ще ти вършат работа https://bg.wikipedia.org/wiki/4G#LTE...80.D0.B8.D1.8F

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #690

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Мисля, че и преди време бях чел за подобен проблем, но нещо не го намерих, та - племенника си поръчал телефон в Гиърбест и платил с Пейпал, но получава писмо, че поръчката е на изчакване , докато не потвърди в Пейпал, им изпрати копие на личната си карта или копие на някаква комунална сметка ... Кви са тия чудеса и какво е решението - в пейпал няма какво да им потвърждава - платено е и преди е плащал от там в други сайтове ... ,копие на ЛК не иска да им праща (естествено) , същото се отнася и за комунална сметка (то и освен сметки за телефон май няма друго на негово име ...
    Какво да прави ? Уж води някаква кореспонденция с Гиърбест и ония му пратили някакъв сайт с "упътване" ама , то с Пейпал-а му всичко си е наред ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 46 от 167 ПърваПърва ... 3644454647485696 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 08:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 22:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 15:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 23:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 04:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе