Страница 169 от 170 ПърваПърва ... 119159167168169170 ПоследноПоследно
Резултати от 2,521 до 2,535 от общо 2541
Like Tree320Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,707
    #2521

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Synology е добра платформа, ползвам я от 10 години, но много ограничена. Не можеш да синхронизираш някои файлови разширения - .tmp, .db, .ini и други. Освен това изисква специализиран хардуер с ограничени възможности. Случвало ми се е да има проблем със синхронизацията и на съпорта им отнема месеци да го оправят.
    Шерване на wifi пароли има и в андроид.
    Редакция на един и същ документ от телефона и компютъра ползвам също с тази разлика, че документа не се съхранява на американски сървър :D , а на моя. Само не знам каква е тая суйка, но не ми и трябва щом не я знам.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    42,679
    #2522

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН


  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    125
    #2523

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Мисля да си купя телефон с голяма батерия. Не се обновява системата им Андроид! Важна ли е тя, както и дали това да е 5G, при условие че основно слушам музика онлайн , и от телефона почти всеки ден по 4ч и повече. Ровене в н,ета, и игри не повече от час на ден.

    Oukitel WP33 Pro 5G

    Doogee V Max Plus

    Не качвам данни за телефоните, защото Вие тук сте ми пращали много по-добри и подробни от намерените от мен!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,506
    #2524

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Преди да го купиш виж колко тежи, ще ти трябва колан на панталона задължително ....
    ccankov73 одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    125
    #2525

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    Преди да го купиш виж колко тежи, ще ти трябва колан на панталона задължително ....
    Благодаря за отговора. Знам че са по-половин кг тези с 22 000 мегампера батерия. Това не ми пречи. Ще е в чантичка през рамо или кръста. И смарт часовник мисля също, че да не го вадя често! Зле съм технически и затова питам за Андроид и 5G. Понеже тук съм чел мнения че не си струва да се дават повече пари, за малки разлики, то това че Oukitel WP33 Pro 5G е по евтин с 280 лева от Doogee V Max Plus, но е с Андроид 13, разбира се и други разлики! То малка разлика ли е версията на Андроид. Интересно е че има други които са с Андроид 12 и 4G, а са по 900 и отгоре. Ето нещо което ме обърква и пак е причина да питам. Ако знаете коректен продавач, моля пишете. Два дена не можах да свържа с Мобисектор. На третия ми се обадиха за да ми кажат че не могат да отворят телефон и видят дали е с пълно бг меню! Другаде са по скъпи!
    Този пост е редактиран от skaiuokar; 28-01-25 в 18:00.

  7. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    London UK
    Мнения
    317
    #2526

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Poco X7 Pro - модел 2025 година 12GB RAM , 512GB Памет, 6000 Маh. голяма Батерия, IP68 водоустойчив, АI изкуствен интелект и бърз процесор. Цена супер Евтин.
    Вижте му спецификациите с GSMArena.
    Вижте и Темата ми за него във Андроид Форума. колко много информация съм дал.
    Който незнае Xiaomi прави POCO и софтуера също е на Xiaomi за хората дето неразбират много много.
    skaiuokar одобрява това.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    666
    #2527

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от skaiuokar Виж публикацията
    Ако знаете коректен продавач, моля пишете. Два дена не можах да свържа с Мобисектор. На третия ми се обадиха за да ми кажат че не могат да отворят телефон и видят дали е с пълно бг меню!
    Не знам колко са коректни, но предвид че имат реален физически магазин от над десет години в София, би трябвало да са читави. Продават апарати от всички марки с големи батерии като KUBOT, OUKITEL, ULEFONE, DOODGE и тн., и тн..
    https://www.pcsales.eu/
    Харесваш си нещо, копираш името на апарата и го постваш в този сайт за да видиш размери, тегло, големина на батерията:
    https://www.gsmarena.com/
    Успех с покупката.
    Този пост е редактиран от Dedo1975; 29-01-25 в 03:02.
    skaiuokar одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    1,280
    #2528

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    5G към днешна дата е абсолютно безмислено да се ползва (освен че ще ви точи батерията) и това по никакъв начин не трябва да ви е фактор при избора на апарат.
    skaiuokar одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,302
    #2529

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Особено ако планът ви е ограничен по скорост - например 150Мбит/сек, 5G е излишен. Моя план не е ограничен и на спийд тест вдигна 1200Мбит/сек на 5G.
    skaiuokar одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    125
    #2530

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Благодаря Ви от сърце brave, Dedo1975, CubanLinx, dwrbudr. Единият телефон ще е подарък за абсолютно непрентециозен възрастен човек, който е само на фейса, а за мен, може и да си взема като прегледам темата за предложеният от brave , тъй като в момента съм с Xiaomi Mi 10T Pro. Ще видя и в предложените ми сайтове от Dedo1975. А лагодарение на Вас CubanLinx и dwrbudr ми се се изясни, защо телефона на приятеля ми, отваря страници много често, за 5сек най-малко. Той е с план 10Мбит/сек. Описан от Виваком като достатъчен за ровене в нета, слушане на музика онлайн, фейса, ю тюб. Аз съм с 300 и щях да Ви кача снимка на тестовете ми които не са минавали и 150Мбит/сек, то пък взе че вдигна до 264 за първи път у дома.
    brave одобрява това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    1,280
    #2531

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    20 е малко, но 150 са пповече от предостатъчни и не мисля, че има някой, на когото да му трябва повече. Не знам с какво трябва да се занимава човек, че да има нужда от по-високи скорости.

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на audiceco
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    81
    #2532

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Добър ден! Може ли някакво мнение за Realme 14T ще се ползва от жена, няма да се ползва за игри, ще се гледат предимно клипове, и за снимки.

  16. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    478
    #2533

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от audiceco Виж публикацията
    Добър ден! Може ли някакво мнение за Realme 14T ще се ползва от жена, няма да се ползва за игри, ще се гледат предимно клипове, и за снимки.
    Симпатичен китаец с голяма батерия и защита IP 69 (!).

    В последните години при помощ за избор на телефон за роднини и приятели винаги препоръчвам някой от моделите на Samsung (според дебелината на портфейла и лични предпочитания като големина, цвят и т.н) по следните причини:

    1. Дълга софтуерна поддръжка - моделите, които излизат тази година ще имат 6 ъпдейта на Android (7 за S серията) , миналогодишните модели - ще са с 4 ъпдейта (пак за S серията са 7) - тоест ако сега се вземе модел на Samsung в този ценови клас като Realme-то - Galaxy A36 , който идва с Android 15, то той трябва да има ъпдейт до Android 21. Не се наемам да прогнозирам колко софтуерни ъпдейта на Android ще има за всички китайски телефони, защото виждате в какви времена (интересни) живеем и Google не са рекли - не са спрели Android-а на китайските си другари.

    2. Системата на Samsung (актуалната е ONE UI 7) е симпатична, изчистена, без реклами (което не може да се каже за китайците). Да има сегментация и така модерните AI функционалности са достъпни в различен обем за различните категории телефони. Аз досега не съм намерил смислено приложение на AI функциите на телефона (ползвам Galaxy S23) и мисля че това е така и за болшинството хора.

    3. Конкретно за Realme 14T - има само един модул на камерата (въпреки че човек си мисли че са поне два, ако не и три като гледа снимките на модела ). моделите на Samsung от последните години са с по 3 модула, които (пак сегментацията) са с различни характеристики според сериите. Не че е фатално, но снимките поне с три фокусни разстояния ще са "честни" а не кропове с последваща интерполация на кадъра.

    Няма дума че Samsung си имат своите трески за дялане (които хич не са малко) и на първо място е това, че са надценени и че цените както нарастнаха (моя опит започна с Galaxy A50, модел от 2019) така и продължават да нарастват, но на практика (ако погледнем по-общо) останаха те (Samsung) и китайците, аз лично колкото и да ги харесвам (китайските телефони) не бих си купил (бих направил изключение за Huawei, но там бирата е друга: операционната им система е все още сурова и дори и да я изпилят не е ясно доколко ще я продават глобално; в крайна сметка вместо да ме следят американците ще ме следят китайците...)

  17. Junior Member Аватара на audiceco
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    81
    #2534

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    sclera_bg а едно мнение за Honor magic 7 lite, гледам доста ревюта има за него, има голяма батерия, солидна изработка и добър екран

  18. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,302
    #2535

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    @sclera_bg: Явно не си чел за One UI 7 и battery drain. Тотална излагация на Самсунг. Хора по 3 пъти на ден си зареждат батериите... Така че, с тези години ъпдейти си имайте едно на ум. Никога не ъпдейтвайте веднага, нека 2-3 месеца да се види по форумите и редит дали ъпдейта е ОК.
    Gena_bs и Sagittarius харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе