Страница 71 от 167 ПърваПърва ... 2161697071727381121 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,051 до 1,065 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1051

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Парите добре , ама трябва да се купи от къде ? Има и други марки и модели , по-малко известни , ама това не ги прави лоши телефони .
    Ксяоми си е китайска топ-марка и то много напредничава , но си има особености и не се харесва на всеки .

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    9
    #1052

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    От магазин ще купувам в смисъл няма да е по интернет или от оператор.Да за това ме притеснява-Hiaomi-то.А за другите ме побъркаха където съм питала ..LG-не бива процесора,другаде не го знаели този модел,на трето не го търсили,на четвърто-ама много по добре как )).Huawei-а той е добре..ама батерията,с 8 ядрен е по добре ще е,на трето място-няма да усетиш разлика в процесора ...Другаде Hiaomi казват по добре от LG..Истинска мъка за мен и за това ви помолих за мнение...

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1053

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Е , в БГ се търсят само флагмани за .. без пари , но пък избора е огромен , на цени разни . И като е 8 ядрен процесор какво ? или 10 ?

    Аз бих си взел Alcatel Idol 4 , понеже обичам хубава музика с качество , освен другото , което може .

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #1054

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ето и от България с гаранция (е, малко по скъпо ама...) - https://www.jarcomputers.com/Xiaomi-....html?ref=prod - перфектен си е модела

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1055

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Така си е , освен - Операционна система: MIUI 8 с Android 6.0 Marshmallow , кошмар на някои !

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    9
    #1056

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    "И като е 8 ядрен процесор какво ? или 10 ?"Именно това не разбирам и другите технически параметри ама за това препоръчват в някои от магазините Huawei-я пред LG-to... А даже и не знамн кои са флагманите на марките-просто питам за тези пари какво бихте препоръчали....и така....А точно този Hiaomi ми показаха на едно място .Но знам ли защо ми е толкова притеснено..може би защото не съм го чувала до сега..дори и от приятели/моя грешка/.Успешни ли са като марка,издръжливи ли са във времето? Аз не сменям телефони на няколко месеца..

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1057

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Едни от най-търсените са , но за запознати . Има и по-издръжливи - чупят орехи и ... дини ! Всеки магазин си хвали стоката и плюе по конкуренцията , но това е в повечето БГ магазини и затова има и интернет търговия .

    Прочети малко из темата , ако имаш желание и време , има доста ревюта и мнения .

    Получавам тикове от това - Hiaomi ! Пише се Xiaomi !
    Този пост е редактиран от civica; 26-03-17 в 22:20.

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    9
    #1058

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ще погледна "наживо "този алкател...но ако избора ми все пак остане м-у honor 7 и lg?как мислите...на лг-то батерита ми се вижда добра А наистина много хора не приемат менюто на hiaomi- и ще видя на мен как ще ми е...ако намеря и него "Наживо"Благодаря ви )

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1059

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от reninel Виж публикацията
    Ще погледна "наживо "този алкател...но ако избора ми все пак остане м-у honor 7 и lg?.................
    ЛГ е по-ново като модел и по-добро , поне за мен ! Но хора разни , мнения също .

    сравнение

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    9
    #1060

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Още веднъж благодаря

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1061

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ulefone Power 2 - огромна 6050mAh батерия, метален корпус, 4GB RAM и добри характеристики

    Ulefone Power 2 е впечатляващ смартфон, в който ключов елемент е огромната батерия с капацитет 6050mAh.
    Моделът привлича внимание и с мощен, 8-ядрен процесор, 4GB RAM, 64GB ROM, Android 7 и качествен корпус, изработен от метал и Gorilla Glass 3.
    Прочетете превю на Ulefone Power 2 в SetCombG.com >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1062

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от maxuel82 Виж публикацията
    Препоръчайте някой читав китайски смартфон от склада в Европа , че не ми се чака 25 и повече дни за доставка и разправия с ДДС и митница . Цената да е до 250лв. , да прави хубави снимки , да има издържлива батерия и да е бърз при сърфиране в интернет ,ако може екрана да е 5,5" или в краен случай 5" . Естествено за 250лв не очаквам чудеса ,ама колкото толкова . Поздрави .
    Само за 60лв. над бюджета ти (с опцията Seller's Shipping Method няма да плащаш ДДС) може да имаш Leeco Cool 1 3/32GB. Чудесен телефон, с много добри да не кажа отлични камери (за ценовия ѝ клас), пъргав процесор и страхотна батерия.
    В случай, че не ти се дават повече от заложеното може да погледнеш Asus Zenfone Pegasus 2 Plus, отново със Seller's Shipping Method прескачаш митниците.
    Ако беше задал въпроса си 10 дена по-рано имаше перфектно предложение точно, като за теб - #1037.
    Успех и късмет с избора!

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    666
    #1063

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    (с опцията Seller's Shipping Method няма да плащаш ДДС) може да имаш Leeco Cool 1 3/32GB

    Каква е тази опция, ако желаеш да ми поясниш? Ако не е от евросклад нали по скъпите неща отиват на митница с ДДС? Или цената на доставката с такава опция е мн скъпа?

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1064

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    В самата обява е показано как действа тази опция. Точно при този търговец не знам през коя държава преминава пратката, но в друг форум съм чел, че със сигурност не минава митница. Дори в момента този метод на доставка е по-евтин, около 16$, преди беше към 22$.
    От магазина на HK Goldway със същата опция пратката отива до Унгария и от там с ДПД пристига в България и след това до вратата ти го носи Спиди.

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    666
    #1065

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Да - благодаря, прилича на доставка от евросклад - т.е. плащаш 16-20$ за доставка(е има и за 6-7$ зависи).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе