Страница 107 от 167 ПърваПърва ... 5797105106107108109117157 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,591 до 1,605 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,774
    #1591

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ооо, и аз ги сменям, само когато остареят морално...Последния който си купих има качен някакъв андроид който не се ъпдейтва. Иначе работи безотказно. та сега търся човек от Пловдив, който може да ми сложи версия която може да се ъпдейтва.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #1592

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ти си с Redmi Note 4, доколкото знам. Аз бях преди време около 2г. с ниския клас Редми 1S и Miui ми е любима. Бях научил доста за техните ромове. Не рядко Xiaomi телефоните от някои търговци идват с неофициални ромове и не се ъпдейтват сами. Има и няколко официални разновидности, като стабилната версия също рядко се ъпдейтва, за разлика от седмичната за разработчици. Аз винаги ръчно ъпдейтвах през Twrp recovery със седмичен мултиром от miui.bg форума. Там има подробни указания. При теб най-вероятно ще трябва да се отключи бутлоудера.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,571
    #1593

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    ЧНГ. Само аз ли не си сменям телефоните като носни кърпички. Обичам техниката много, но не виждам нужда постоянно да купувам нови телефони при условие, че този който имам си работи без проблеми. Настоящият ми Le 2 x526 ми харесва много и докато не даде дефект (при мен друго освен батерия не се е разваляло никога) нов няма да взимам.
    Това с телефоните май е някаква мания. Но то мерак с пари се гаси.
    То и аз не ги сменям (вече) често , стария ми е S4 mini - прави сметка на колко години е ... ама батерията взе да издиша ...
    За Xiaomi вече си има официален глобален софтуер и там си има редовни обновления - сина е с Redmi 3 и скоро май пак имаше ъпдейт - ще го погледна по-късно .

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,774
    #1594

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Ти си с Redmi Note 4, доколкото знам. Аз бях преди време около 2г. с ниския клас Редми 1S и Miui ми е любима. Бях научил доста за техните ромове. Не рядко Xiaomi телефоните от някои търговци идват с неофициални ромове и не се ъпдейтват сами. Има и няколко официални разновидности, като стабилната версия също рядко се ъпдейтва, за разлика от седмичната за разработчици. Аз винаги ръчно ъпдейтвах през Twrp recovery със седмичен мултиром от miui.bg форума. Там има подробни указания. При теб най-вероятно ще трябва да се отключи бутлоудера.
    С Note 3 съм...Говориш ми на някакъв чужд език....[emoji3]

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #1595

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    За Xiaomi теглите тези 2 програми инсталирате, закачате закачете телефона за компа.Трябва ви оригиналния УСБ кабел.Телефона не е нужно да е отключен,и се инсталира сам.Пробвано програмата работи.[DeviceTeam]Flash Global/China/Stable/Developer ROM Without Unlocking Bootloader - Redmi 4X - Xiaomi MIUI Official Forum

  7. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,774
    #1596

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз само XiaoMiTool виждам. Коя е другата?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #1597

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    XiaoMiFlash.Става лесно спазвай само стъпките от сайта.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1598

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ulefone Power 3 - смартфон с 6080 mAh батерия, 6GB RAM, 4 камери и нов процесор

    Ulefone Power 3 е впечатляващ смартфон с огромна батерия, богата функционалност и мощна хардуерна платформа. Камерите обещават добро качество за средния клас. Изработката е на добро ниво, Gorilla Glass 4 стъклото гарантира дълга употреба с минимални надрасквания.
    Прочетете превю на Ulefone Power 3 >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #1599

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    ЧНГ. Само аз ли не си сменям телефоните като носни кърпички. Обичам техниката много, но не виждам нужда постоянно да купувам нови телефони при условие, че този който имам си работи без проблеми. Настоящият ми Le 2 x526 ми харесва много и докато не даде дефект (при мен друго освен батерия не се е разваляло никога) нов няма да взимам.
    Това с телефоните май е някаква мания. Но то мерак с пари се гаси.
    Ако това е по мой адрес - не е вярно. Предишният ми тел./ZTE Blade 6/ направи 3г. и батерията взе да издиша, а и след Андроид 5.0.2 повече не се ъпдейтва и някои приложения почнаха да се е*ават. Та искам да кажа, че си му дойде времето...

    Изпратено от моят ZTE A2017G с помощта на Tapatalk

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1600

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Maze Alpha X - бърз, 6-инчов смартфон без рамки от три страни, с 6GB RAM и 128GB ROM


    Maze Alpha X е атрактивен смартфон с безрамков дизайн. Той има отличен дисплей на LG с висока резолюция и Gorilla Glass 5 защита.
    Телефонът е с топ параметри - 6GB RAM и 128GB ROM, има LED нотификации, FM радио и отделен изход за слушалки.
    Прочетете превю на Maze Alpha X в SetCombG.com >>
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  13. Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    170
    #1601

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Maze Alpha X - бърз, 6-инчов смартфон без рамки от три страни, с 6GB RAM и 128GB ROM
    Maze Alpha X е атрактивен смартфон с безрамков дизайн. Той има отличен дисплей на LG с висока резолюция и Gorilla Glass 5 защита.
    Телефонът е с топ параметри - 6GB RAM и 128GB ROM, има LED нотификации, FM радио и отделен изход за слушалки.
    А информация за основната камера има ли? Или още е много нов и няма.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,574
    #1602

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от artttty Виж публикацията
    А информация за основната камера има ли? Или още е много нов и няма.
    https://www.devicespecifications.com/bg/model/f87f4644

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,784
    #1603

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ето ги двете камери 8.0MP Sony IMX219 Sensor front camera; Omnivision OV16880 16MP back camera

  17. Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    170
    #1604

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Ето ги двете камери 8.0MP Sony IMX219 Sensor front camera; Omnivision OV16880 16MP back camera
    Това Omnivision нищо не ми говори, биват ли като камери?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,574
    #1605

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Ако ги биваше щяхме да сме ги чували, ...май

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе